głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia2408 wesołych...i spełnienia marzeń..tych najskrytszych wszystkim moblowiczom i moblowiczkom a szczególnie wam:ogarnijzemna foryou i amfeetaminaa Szczerze to ja nie

sylwia2408

sylwia2408.moblo.pl
wesołych...i spełnienia marzeń..tych najskrytszych wszystkim moblowiczom i moblowiczkom a szczególnie wam:ogarnijzemna foryou i amfeetaminaa
wesołych...i spełnienia... teksty

sylwia2408 dodano: 23 grudnia 2011

wesołych...i spełnienia marzeń..tych najskrytszych wszystkim moblowiczom i moblowiczkom a szczególnie wam:ogarnijzemna,foryou i amfeetaminaa

 Szczerze to ja nie rozumiem... teksty

sylwia2408 dodano: 22 grudnia 2011

"Szczerze to ja nie rozumiem samobójców, bo żeby żyć trzeba mieć odwagę, a samobójcy to tchórze, tchórze i narcystyczni egoiści, którzy myślą, że wszystko się kreci wokół nich, jak można odebrać sobie najcenniejszy dar jaki się ma ? Jak można zrobić sobie to i zrobić to najbliższym ludziom ?[...]"

TAK TAK..TYLE CO Z LEKCJI FIZYKI...CZYLI PO MOJEMU: BYŁY 2 WIELBŁADY 1 Z NICH BYŁ ZIELONY..ILE WAZY PIASEK GDY JESTY CIEMNO? teksty sylwia2408 dodał komentarz: TAK TAK..TYLE CO Z LEKCJI FIZYKI...CZYLI PO MOJEMU: BYŁY 2 WIELBŁADY 1 Z NICH BYŁ ZIELONY..ILE WAZY PIASEK GDY JESTY CIEMNO? do wpisu 22 grudnia 2011
siedzę na parapecie   w za dużym... teksty

sylwia2408 dodano: 21 grudnia 2011

siedzę na parapecie , w za dużym dresie, w ręku trzymam kubek kakao, które już jest całkowicie zimne. Patrze w gwiazdy i myśle " Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś? " Czy tęskniłeś za moim głosem, oczami, żartami, zapachem, za moją obecnością? Czy Twoje myśli chociaż przez dwie sekundy skupiły się na mnie ? Czy tak ja siadałeś na parapecie i rozmyślałeś o mnie? Czy kiedyś powiedziałeś " cholernie,mi jej brakuje " ?

♥DaM Ci MiLiOn PoWoDóW  bY TwOjA... teksty

sylwia2408 dodano: 21 grudnia 2011

♥DaM Ci MiLiOn PoWoDóW, bY TwOjA NiEnAwIśĆ dO mNiE ByŁa JeSzCzE wIęKsZa !!!

. przetrwać 3 dni głodówki.... teksty

sylwia2408 dodano: 21 grudnia 2011

. przetrwać 3 dni głodówki. wpadasz w stan swoistego transu. organizm nie musi nic trawić.masz nagle tak dużo energii. żyjesz jak w rauszu. jesteś kreatywna, podniecona, masz niesamowicie wzmocnione i wyostrzone wszystkie zmysły. ten stan .. ♥ .osiąga się go dopiero wtedy, gdy przebrnie się ' w cierpieniu' przez pierwsze 2 lub 3 dni. - to nieustanna walka z głodem. z głodu budzisz się nawet w nocy. ale warto . później jest błogo .

z rozwalonym łokciem  siniakami na... teksty

sylwia2408 dodano: 21 grudnia 2011

z rozwalonym łokciem, siniakami na kolanach i uśmiechem na twarzy, śmiało mogę powiedzieć, że ociekam zajebistością! ;)

'Może zrobić co chce... ale nic nie... teksty

sylwia2408 dodano: 21 grudnia 2011

'Może zrobić co chce... ale nic nie musi'

' dlaczego za mną idziesz?... teksty

sylwia2408 dodano: 21 grudnia 2011

'-dlaczego za mną idziesz? -chciałem powiedzieć Ci, że Cię kocham. -widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. -jakiej przyjaciółki? -jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza, stoi za Tobą. -ale tu nikogo nie ma. -widzisz, gdybyś mnie kochał nigdy byś się nie odwrócił..

W nocy powinno się spać  a nie... teksty

sylwia2408 dodano: 21 grudnia 2011

W nocy powinno się spać, a nie siedzieć przy oknie z chusteczką higieniczną w ręku i wycierać każdą łze, wypływającą spod czerwonych i opchniętych powiek.

' patrzyłem na niego   czułem się... teksty

sylwia2408 dodano: 21 grudnia 2011

' patrzyłem na niego , czułem się jak morderca '

pierwszy raz rzuciłeś puste... teksty

sylwia2408 dodano: 21 grudnia 2011

pierwszy raz rzuciłeś puste `przepraszam`. ale zastanów się. czy umiesz określić za co te przeprosiny? szczerze - wątpię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV