głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapwciaga Wiem że mam wysokie wymagania.Ale to wina Kopciuszka Królewna Śnieżka i inne te całe pierdolone bajki.Gdzie marzenia się spełniają.Nie umiem tak żyć.Nie umiem r

rapwciaga

rapwciaga.moblo.pl
Wiem że mam wysokie wymagania.Ale to wina Kopciuszka Królewna Śnieżka i inne te całe pierdolone bajki.Gdzie marzenia się spełniają.Nie umiem tak żyć.Nie umiem rad
Wiem że mam wysokie wymagania.Ale to... teksty

rapwciaga dodano: 25 kwietnia 2013

Wiem,że mam wysokie wymagania.Ale to wina ,,Kopciuszka", ,,Królewna Śnieżka " i inne te całe pierdolone bajki.Gdzie marzenia się spełniają.Nie umiem tak żyć.Nie umiem radzić sobie już.Nie umiem.Życie kopnęło mnie pod latarnię i zostawiło jak dziwkę.

Daj znać jak już będę ważniejsza... teksty

rapwciaga dodano: 24 kwietnia 2013

Daj znać jak już będę ważniejsza od reszty.|| net

Może za kilka lat miniemy się na... teksty

rapwciaga dodano: 24 kwietnia 2013

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może.

Odszedłeś. Bądź z siebie kurwa... teksty

rapwciaga dodano: 24 kwietnia 2013

Odszedłeś. Bądź z siebie kurwa dumny. / kinia-96
Autor cytatu: kinia-96

kiedyś?kiedyś było zajebiście... teksty

rapwciaga dodano: 23 kwietnia 2013

kiedyś?kiedyś było zajebiście, dobrze.było świetnie za nim ty się pojawiłeś.

Chciałabym się do Ciebie przytulić... teksty

rapwciaga dodano: 22 kwietnia 2013

Chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. Pójść do parku, usiąść pod drzewem i patrzeć w niebo. Powiedzieć coś, cokolwiek, bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. Spojrzeć w Twoje oczy, dotykać twojej twarzy. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna istota, bezpieczna w Twoich ramionach.. Chciałabym zapomnieć o tym co się stało i żyć, po prostu żyć z Tobą. Pragnę czuć, że jestem Ci potrzebna, wiedzieć że jestem jedyna.. Chcę się z Tobą drażnić, kłócić, tylko po to, by później czule pogodzić.. I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz.

masz rację. teksty rapwciaga dodał komentarz: masz rację. do wpisu 20 kwietnia 2013
Czyli  wróciłeś? Miszczu wrócił . :  teksty rapwciaga dodał komentarz: Czyli wróciłeś? Miszczu wrócił . :> do wpisu 20 kwietnia 2013
Jestem inna  bo nie marzę o... teksty

rapwciaga dodano: 20 kwietnia 2013

Jestem inna, bo nie marzę o romantycznych spacerach przy świetle księżyca, czy oglądaniu wspólnie wschodów słońca. Pragnę tylko wspólnych zakupów w sklepie, esemesów na dobranoc, zwyczajnej, treściwej rozmowy, czy przelotnych pocałunków w czoło na pożegnanie. Nie koniecznie muszą być długie i namiętne. Bo mi wystarczą małe gesty, by poczuć miłość. Bo czasami krótkie tęsknię, oznacza więcej niż tysiąc innych słów.
Autor cytatu: selektywnie

Dziękuję. teksty rapwciaga dodał komentarz: Dziękuję. do wpisu 19 kwietnia 2013
W którymś momencie przestajesz... teksty

rapwciaga dodano: 19 kwietnia 2013

W którymś momencie przestajesz czekać. To może być długi proces, albo pierdolnie Cię nagle przy robieniu kanapki. Stwierdzasz, że dasz radę z nim czy bez niego i wtedy wszystko się zmienia. On już nie psuje Ci dnia, nie ryczysz, bo nie zadzwonił, zawód w sercu boli znacznie mniej i na jego kocham Cię nie musisz odpowiadać tym samym, bo niby kto Ci każe? Ty robisz dystans, a on wyciąga rączki jak małe dziecko, bo nie wie co się dzieję. Wiesz co się dzieję? Uczę się być szczęśliwą sama ze sobą.

sztuczne włosy  paznokcie  cycki... teksty

rapwciaga dodano: 19 kwietnia 2013

sztuczne włosy, paznokcie, cycki, jesteś pewna że nie robili cię w chinach?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV