głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulona.do.niego ..Gdybym miała podać tytuł swojego ulubionego filmu Powiedziałabym: nie wiem Gdybym miała wybrać między Grecją a Norwegią zielonym a niebieskim dniem a nocą Pow

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
..Gdybym miała podać tytuł swojego ulubionego filmu Powiedziałabym: nie wiem Gdybym miała wybrać między Grecją a Norwegią zielonym a niebieskim dniem a nocą
..Gdybym miała podać tytuł swojego... teksty

przytulona.do.niego dodano: 7 stycznia 2012

..Gdybym miała podać tytuł swojego ulubionego filmu, Powiedziałabym: nie wiem Gdybym miała wybrać między Grecją a Norwegią, zielonym a niebieskim, dniem a nocą, Powiedziałabym: nie wiem. Gdyby spytano mnie czego chcę od życia, Powiedziałabym: nie wiem. Jednak gdybyś przyszedł do mnie ty... Gdybyś uklęknął przede mną i złapał za rękę... Gdybyś spojrzał na mnie tym swoim cudownym spojrzeniem.. Gdybyś uśmiechnął się delikatnie i prawdziwie jak potrafisz.. Gdybyś powiedział, że kochasz... Gdybyś powiedział, że od teraz każdą chwilę pragniesz spędzić ze mną.. Gdybyś powiedział, że marzysz o tym bym to ja wypełniła twoje życie... Gdybyś powiedział, że to ja uśmiechem mam cię budzić co rano i zasypiać przy twym boku.. Gdybyś spytał czy możesz mnie ze sobą zabrać, powiedziałabym: TAK.♥

Kąciki ust uniesione ku górze. Oczy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 6 stycznia 2012

Kąciki ust uniesione ku górze. Oczy przepełnione szczęściem i walące jak dzwon serce. Takie akcje to tylko na jego widok.

Tak po prostu za Tobą tęsknie   co... teksty

przytulona.do.niego dodano: 6 stycznia 2012

Tak po prostu za Tobą tęsknie , co noc , co świt , co oddech...

Kocham cię  za każde słowo... teksty

przytulona.do.niego dodano: 6 stycznia 2012

Kocham cię, za każde słowo, którym karmisz moją duszę. Za każdy, nawet najdrobniejszy gest, który wykonujesz. Kocham to, w jaki sposób kładziesz się obok mnie wieczorem do łóżka i szepczesz do ucha wszystkie te piękne słowa. Kocham to, w jaki sposób się złościsz i to, w jaki sposób bierzesz mnie w ramiona kiedy bije od ciebie pełnia szczęścia. Kocham chwile, w których jesteś przy mnie, chociaż mógłbyś robić w tym czasie miliony innych rzeczy.

Nie miałam nigdy swojego ideału... teksty

przytulona.do.niego dodano: 6 stycznia 2012

Nie miałam nigdy swojego ideału faceta, później poznałam Ciebie i zrozumiałam, że właśnie tak wygląda mój ideał..

Szczęściem jest kolor Jego oczu... teksty

przytulona.do.niego dodano: 6 stycznia 2012

Szczęściem jest kolor Jego oczu, Jego uśmiech, Jego obecność.

Od dziś chcę być pierwszym... teksty

przytulona.do.niego dodano: 6 stycznia 2012

Od dziś chcę być pierwszym promieniem słońca, który dotyka Twojej twarzy. Lekkim powiewem wiatru, który głaszcze Twoją szyję. Każdego wieczora pierwszą gwiazdą, którą ujrzysz na niebie. W Twoim życiu być zawsze pierwszą dla Ciebie.

Obyś nigdy nie kradł  nie kłamał... teksty

przytulona.do.niego dodano: 6 stycznia 2012

Obyś nigdy nie kradł, nie kłamał i nie oszukiwał. Ale jeśli już musisz kraść, to okradnij mnie ze zmartwień. A jeśli musisz kłamać to tylko po to, aby schlebiać mojej urodzie. Jeśli musisz oszukiwać, to proszę byś oszukał śmierć, bo nie będę umiała przeżyć bez Ciebie ani dnia...

Wystarczy mi Twój uśmiech. Ten... teksty

przytulona.do.niego dodano: 6 stycznia 2012

Wystarczy mi Twój uśmiech. Ten, którym porozumiewamy się bez słów. Uśmiech, który oboje tak dobrze znamy, który mówi: jestem tu z Tobą i zawsze będę. Omijając wątpliwości, nie zważając na nic, po prostu być razem.

Skąd wiem  że jest właściwy?... teksty

przytulona.do.niego dodano: 6 stycznia 2012

Skąd wiem, że jest właściwy? Bo gdybym rozpadła się na milion kawałeczków On jedyny byłby na tyle cierpliwy, by mnie pozbierać i skleić w całość. Doprowadzić do idealnego, lepszego niż pierwotny, stanu.

Uwielbiam cię nad życie. uwielbiam... teksty

przytulona.do.niego dodano: 6 stycznia 2012

Uwielbiam cię nad życie. uwielbiam cię z każdym biciem mojego serca. jesteś dla mnie wszystkim. uwielbiam spędzać z tobą czas. uwielbiam z tobą rozmawiać. uwielbiam gdy się na mnie patrzysz. uwielbiam gdy mnie przytulasz. uwielbiam słyszeć twój głos. uwielbiam gdy się śmiejesz. uwielbiam gdy jesteś. uwielbiam cię jak nikt inny. nie umiem żyć bez ciebie. oddałabym wszystko żebyś płakał tylko łzami szczęścia. gdybym mogła być nieśmiertelna oddałabym ten dar tobie. gdybym mogła zdjęłabym dla ciebie każdą gwiazdkę z nieba. gdyby moja łza potrafiła sprawić, że będziesz szczęśliwy, płakałabym cały czas. gdyby mój oddech potrafił cię ogrzać, nie wstrzymywałabym oddechu nawet pod wodą. gdyby mój dotyk potrafił cię uratować, nie puściłabym twojej ręki nawet podczas snu.

Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 6 stycznia 2012

Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie moje najskrytsze tajemnice, które staram się ukryć nawet przed sobą samą, mogłabym wyznać Ci wszystkie najbardziej wstydliwe uczucia, wyobrażenia i obrazy, albo opowiedzieć Ci czego boję się najbardziej, tak naprawdę najbardziej, powiedzieć Ci co nie daje mi zasnąć i dlaczego nie chcę wstawać rano, mogłabym Ci powiedzieć czego nie chciałabym nigdy zobaczyć na oczy i do czego nie chciałabym wracać, powiedzieć jakie jest moje najbardziej chore marzenie, czego najbardziej potrzebuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV