głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulona.do.niego Cudowne uczucie gdy masz przy sobie właściwą osobę . Gdybym miała 3 życzenia nie prosiłabym o gwiazdy księżyc czy bogactwo. Poprosiłabym o 25 godzin na dzień 8

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
Cudowne uczucie gdy masz przy sobie właściwą osobę .
Cudowne uczucie  gdy masz przy sobie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 maja 2013

Cudowne uczucie, gdy masz przy sobie właściwą osobę .

Gdybym miała 3 życzenia nie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 maja 2013

Gdybym miała 3 życzenia,nie prosiłabym o gwiazdy, księżyc czy bogactwo. Poprosiłabym o 25 godzin na dzień, 8 dni w tygodniu i 13 miesięcy w roku, żebym mogła spędzić z Tobą więcej czasu.

z tobą różaniec odmawiać.... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 maja 2013

z tobą różaniec odmawiać. tańczyć tango do białego rana. do rany cię przyłożyć. pisać o tobie wiersze, nawet te bez rymu. o tobie rozmawiać w kolejce po gruszki. dla ciebie jabłka zrywać...

Przytul mnie. zamknij mnie w swoich... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 maja 2013

Przytul mnie. zamknij mnie w swoich ramionach, ukryj przed całym światem. razem nas nikt nie pokona. Przytul mnie. otul mnie szalem czułości. Przytul proszę, ciepła mi daj jak najwięcej. chcę ukryć dłoń w twej dłoni. i nic więcej.

 obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 maja 2013

-obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy, obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być, obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie, obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon, obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć, obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę..

Powiedz że wytrwamy  że przeżyjemy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 maja 2013

Powiedz że wytrwamy, że przeżyjemy każdą słabość. Tylko tego teraz pragnę. Byś był od teraz i na zawsze. Nic więcej mi nie potrzeba

To oczywiste że zostałeś stworzony... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 maja 2013

To oczywiste że zostałeś stworzony specjalnie dla mnie

nie mając wiele  mamy siebie i to... teksty

przytulona.do.niego dodano: 8 maja 2013

nie mając wiele, mamy siebie i to szczerze się opłaca.

A kiedy będę wściekła przytul... teksty

przytulona.do.niego dodano: 8 maja 2013

A kiedy będę wściekła przytul mnie mocno. Będę się wyrywać, więc jeszcze mocniej przyciągnij mnie do siebie i nie puszczaj.

Szczęście? Szczęście jest... teksty

przytulona.do.niego dodano: 4 maja 2013

Szczęście? Szczęście jest pojęciem względnym. Dla niektórych szczęściem jest rzecz, dla innych pieniądze, a jeszcze inni szczęście spostrzegają w drugiej osobie. Moje szczęście zamyka się w Twojej osobie. Nic więcej nie potrzebuję.

Czego chcę? Twojej obecności przy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 4 maja 2013

Czego chcę? Twojej obecności przy Mnie. Chcę czuć Twoje usta na swoich. Chcę Cię przytulać co dzień z rana i szeptać, jak bardzo Cię kocham, gdy Ty budziłbyś się wtulony w moje ramiona. Chcę robić Ci śniadania, słuchać Twojego marudzenia, gdy musisz iść zaspany pod prysznic. Chcę się z Tobą przekomarzać każdego poranka, kto pierwszy idzie do łazienki. Chcę z Tobą konsumować słodkie śniadania i to Tobie chcę je robić do łóżka. Chcę z Tobą wychodzić z mieszkania i z Tobą się żegnać, zaczynając tęsknić tuż za przekroczeniem progu naszego małego raju. Chcę wracać dla Ciebie w pośpiechu, aby przygotowywać Ci ulubione obiady. Chcę z Tobą jadać wspólne podwieczorki, kusząc Cię często słodkością swoich ust. Chcę z Tobą wieczorami oglądać filmy. Chcę przy Tobie zasypiać czując, że cały mój mały świat leży tuż przy Mnie, trzymając mnie za rękę

Kiedy wstaniesz rano  zrobisz kawę... teksty

przytulona.do.niego dodano: 4 maja 2013

Kiedy wstaniesz rano, zrobisz kawę po czym wylejesz ją na białą pościel- będę Cię Kochać. A jeśli kiedyś przypadkiem wrzucisz czerwoną skarpetkę do białego prania w którym będzie moja ulubiona sukienka i wszystko zafarbuje- będę Cię Kochać. Kiedy powiem "ścisz telewizor" a ty tego nie zrobisz- będę Cię Kochać. I nawet jeśli kiedyś wrócę zmęczona z pracy a ty nie zostawisz mi klucza do mieszkania- będę Cię Kochać. Każdego dnia, każdej nocy, nawet jeśli będziesz chrapał. A jeśli kiedyś spojrzysz na mnie i będę zmęczona życiem wiedz że nawet wtedy moja miłość nie zmalała bo znalazłam cię chociaż nie szukałam i dopiero teraz wiem jak Cię potrzebowałam. Nie zamierzam tego stracić- będę z tobą już zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV