głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulona.do.niego Je­dyne o czym te­raz marzy to by mogła być Twoją po­duszką do której przy­tulasz się co noc. By mogła być uśmie­chem który masz na us­tach. By mogła być myślą

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
Je­dyne o czym te­raz marzy to by mogła być Twoją po­duszką do której przy­tulasz się co noc. By mogła być uśmie­chem który masz na us­tach. By mogła być myślą która
Je­dyne o czym te­raz marzy to  by... teksty

przytulona.do.niego dodano: 11 lipca 2014

Je­dyne o czym te­raz marzy to, by mogła być Twoją po­duszką do której przy­tulasz się co noc. By mogła być uśmie­chem, który masz na us­tach. By mogła być myślą, która krąży między mózgiem i ser­cem po­wodując ich wie­czną przy­jaźń i zgodę...

Daj mi rękę  nie puszczaj jej... teksty

przytulona.do.niego dodano: 11 lipca 2014

Daj mi rękę, nie puszczaj jej, czasem całuj, pamiętaj, żeby nigdy nie odchodzić

The thing I miss the most is waking... teksty

przytulona.do.niego dodano: 11 lipca 2014

The thing I miss the most is waking up next to you.

i po­wiedz mi jak mogę Cię nie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 11 lipca 2014

i po­wiedz mi jak mogę Cię nie kochać kiedy two­je piękne, zielo­ne oczy wpat­rują się we mnie z taką prze­nik­li­wością? jak mogę Cię nie kochać kiedy ok­ry­wasz mnie swoją bluzą pod­czas wiat­ru? jak mogę Cię nie kochać kiedy drocząc się ze mną przy­tulasz mnie i łas­koczesz? jak mogę Cię nie kochać kiedy na­wet gdy wspi­namy się na naj­niższą z górek ty łapiesz mnie za rękę, żebym nie spadła?

Proszę  bądź na każdy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 30 czerwca 2014

Proszę, bądź na każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedziele mojego życia. Na każdy styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień. Na każdy dzień, na każdą chwilę. Bądź przy mnie. Potrzebuję tego.

Wiesz  nie potrzebuję romansu niczym... teksty

przytulona.do.niego dodano: 30 czerwca 2014

Wiesz, nie potrzebuję romansu niczym z wielkiego ekranu, wystarczą mi Twoje ramiona i świadomość, że zawsze znajdzie się w nich dla mnie miejsce.

siedząc tutaj myślę o Tobie  o... teksty

przytulona.do.niego dodano: 30 czerwca 2014

siedząc tutaj myślę o Tobie, o nas. wiem, że nie mogę zagwarantować Ci, że zawsze będzie idealnie, że obejdzie się bez kłótni i nerwów. ale obiecuję, że będę dbać o Ciebie, o to co jest między nami. będę starać się o Twoje szczęście, bo to właśnie Tobie zawdzięczam to co mam teraz; spokój i to poczucie, że jest ktoś komu na mnie zależy.

Byłoby dobrze  gdybyś był teraz ze... teksty

przytulona.do.niego dodano: 23 czerwca 2014

Byłoby dobrze, gdybyś był teraz ze mną

'A teraz tak. Posłuchaj... teksty

przytulona.do.niego dodano: 23 czerwca 2014

'A teraz tak. Posłuchaj najpiękniejsza kobieto mojego życia. Jesteś dla mnie wszystkim, najwspanialszą dziewczyną jaką kiedykolwiek spotkałem, kocham Cię bardzo, mówiłaś ,że się dziwisz, że Ciebie wybrałem, bo jesteś prosta i zwykła, a prawda jest taka, że to Ty wybrałaś mnie. Też jestem prosty, szary chłopak, który nie szuka podniety w klubach, dyskotekach ,czy koncertach. Chcę tylko zwykłego życia z wyjątkową osobą, pragnę jedynie uczucia, które jest odwzajemniane i za to Cię kocham i jestem Ci wdzięczny, że mnie zaakceptowałaś, ja oddam wszystko dla naszego związku, zawsze będę starał się go pielęgnować, bo jesteś dla mnie wszystkim. Kocham Cię bardzo

a co dzień? uwielbiam zasypiać z... teksty

przytulona.do.niego dodano: 23 czerwca 2014

a co dzień? uwielbiam zasypiać z jego zapachem na poduszce, i budzić się przy nim. uwielbiam zapełniać nim każdą z chwil, ściskać jego dłoń, kiedy tylko jest obok, i z całej siły wtulać się, czując jak jego serce delikatnie zderza się z klatką piersiową. uwielbiam robić mu wstyd, wrzeszcząc na całe gardło w centrum handlowym, uwielbiam, kiedy mnie łaskocze, dotyka i mruczy do ucha. uwielbiam gryźć jego wargę, i minimum pięć razy dziennie oznajmiać, jak bardzo go kocham, tracić czas na długie pożegnania, jak również tęsknić za nim sekundę po rozstaniu. uwielbiam śmiać się, kiedy całuje mnie w czubek noska, przytulać z zaskoczenia, i przekupywać buziakami, czując na swoich ustach jak się uśmiecha. uwielbiam, kiedy droczy się o najmniejsze drobiazgi, a kiedy udaję, że się złoszczę pewnie tuli do siebie. uwielbiam go mieć, w myślach, w snach, w życiu, blisko przy sobie, dla siebie, ot tak. uwielbiam go uwielbiać, i dopełniać własne szczęście detalami jego wnętrza.

Uśmiechnij się do mnie  gdy na... teksty

przytulona.do.niego dodano: 23 czerwca 2014

Uśmiechnij się do mnie, gdy na Ciebie spojrzę, przytul mnie, gdy spuszczę głowę. Weź mnie na ręce, gdy będę narzekać i idź ze mną gdzieś, jak będzie mnie nosiło.

Jesteś miłością mojego życia. W... teksty

przytulona.do.niego dodano: 23 czerwca 2014

Jesteś miłością mojego życia. W każdym calu. W każdym nieidealnym geście i zachowaniu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV