głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulona.do.niego nie mów nic.. tylko mnie przytul.. i niech ta chwila będzie wieczna.. przytulona.do.niego Kochasz mnie bardziej niż ja Ciebie mimo że ja kocham nad życie spoglą

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
nie mów nic.. tylko mnie przytul.. i niech ta chwila będzie wieczna.. przytulona.do.niego
nie mów nic.. tylko mnie przytul.. i... teksty

przytulona.do.niego dodano: 12 listopada 2010

nie mów nic.. tylko mnie przytul.. i niech ta chwila będzie wieczna.. / przytulona.do.niego

Kochasz mnie bardziej niż ja Ciebie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 12 listopada 2010

Kochasz mnie bardziej niż ja Ciebie, mimo, że ja kocham nad życie, spoglądasz w moje serce i duszę i pokochałeś mnie taką jaką jestem. Sprawiasz, że w Twych objęciach wszystkie moje problemy przestają mieć znaczenie. Potrafisz wzbudzić we mnie uśmiech, że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Potrafisz okazać, że kochasz, dlatego jestem w stanie zrobić dla Ciebie wszystko.

Kocham Cię szalenie.   Uuu  awaria... teksty

przytulona.do.niego dodano: 10 listopada 2010

Kocham Cię szalenie. Uuu, awaria, kocham Cię jak wariat. Stój, od zawsze chciałaś mieć ten wariant. / pokahontaz < 3

prawdziwa miłość sięga dalej niż... teksty

przytulona.do.niego dodano: 10 listopada 2010

prawdziwa miłość sięga dalej niż śmierć.

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 listopada 2010

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy, że od tej pory nie liczy się już "ja" lecz "my", liczą się wspólne potrzeby, wspólne plany, wspólne marzenia, wszystko staje się jednością. Z dwóch ciał powstaje jedna dusza, jedno serce. I nieważne czy to jest pierwsza miłość, druga czy dziesiąta, zawsze należy traktować ją jako jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną, a przede wszystkim o s t a t n i ą.

A w oczach miał takie coś  czego... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 listopada 2010

A w oczach miał takie coś, czego nie da określić się słowem. Coś, co znaczyło dla Niej więcej niż ciepła gwieździsta noc i słoik nutelli na własność.

to uczucie. ten moment  kiedy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 listopada 2010

to uczucie. ten moment, kiedy całujesz kogoś, a wszystko dookoła zasnuwa się mgłą. i skupiasz się na tym, co jest między Tobą i tą drugą osobą. wiesz już, że jest to ten jedyny człowiek, którego chcesz całować przez resztę swojego życia. czujesz się, jakbyś dostała fascynujący prezent. chce Ci się śmiać i płakać, bo jesteś taka szczęśliwa, że go znalazłaś. i tak przestraszona, że za chwilę go stracisz.

uwielbiam zapach Twojej skóry. Ten... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 listopada 2010

uwielbiam zapach Twojej skóry. Ten który czuję gdy budzę się wtulona w Twoje ramię. Ten który tak przesiąknięty jest czułością.

Ja chcę wiedzieć. Chcę  żeby mi... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 listopada 2010

Ja chcę wiedzieć. Chcę, żeby mi to powiedział raz, drugi, dziesiąty, żeby powtarzał ciągle. Chcę móc przesuwać palcami po jego twarzy i wiedzieć, że to jest moja twarz. I chcę razem z nim iść w to nieznane, tajemnicze, co jest przed nami, odległe i bliskie jednocześnie.

Nie sztuką jest przyciągać... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 listopada 2010

Nie sztuką jest przyciągać wyglądem, sztuką jest zatrzymać charakterem.

Kochanie jesteś moim całym życiem.... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 listopada 2010

Kochanie jesteś moim całym życiem. Jesteś jak tlen bez którego nie da się oddychać, to Ty jesteś jego podstawą. Jesteś jak narkotyk, tak szybko się od Ciebie uzależniłam. Jesteś jak brakująca część układanki bez której nic nie wypełni całości. W moim życiu ciągle czegoś brakowało, aż nagle zrodziła się miłość do Ciebie. Uwielbiam każdą chwilę spędzoną z Tobą, bo kiedy nie ma Ciebie nawet czekolada smakuje inaczej. Uwielbiam jak mnie przytulasz, całujesz i mówisz jak bardzo mnie kochasz, wiesz jak ja to uwielbiam? Mogę nie spać w nocy, by tylko o Tobie myśleć. Ale każdego wieczoru modle się w duchu, byś mi się przyśnił, tak uwielbiam Cię w moich snach. Uwielbiam jak się tak ślicznie do mnie uśmiechasz. I wiesz, dziękuje dziś Bogu, że los jednak Nam pozwolił się poznać i być teraz razem. Nawet nie wiesz jak puste były wieczory bez Ciebie. I wiedz, że nigdy w życiu nie pożałuje, że pierwsza przyznałam się do tego zakochania. I teraz wiem, co to miłość od pierwszego wejrzenia... ;*

Zarezerwowany dla mnie.  Pachnący... teksty

przytulona.do.niego dodano: 9 listopada 2010

Zarezerwowany dla mnie. Pachnący mną. Nie szuka innej..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV