głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pojebana.x3x Czasem życie daje Ci po dupie żeby nauczyć cię jak podnieść się. Dziecko ty znowu coś piłaś? Mo jak widać to po chuj pytasz.? Mój świat moja rzeczywistość. Uśmi

pojebana.x3x

pojebana.x3x.moblo.pl
Czasem życie daje Ci po dupie żeby nauczyć cię jak podnieść się.
Czasem życie daje Ci po dupie żeby... teksty

pojebana.x3x dodano: 10 grudnia 2011

Czasem życie daje Ci po dupie żeby nauczyć cię jak podnieść się.

 Dziecko ty znowu coś piłaś?   Mo... teksty

pojebana.x3x dodano: 10 grudnia 2011

-Dziecko ty znowu coś piłaś? -Mo jak widać to po chuj pytasz.?

Mój świat moja rzeczywistość. teksty

pojebana.x3x dodano: 10 grudnia 2011

Mój świat-moja rzeczywistość.

Uśmiecham zwalczam ból.! teksty

pojebana.x3x dodano: 10 grudnia 2011

Uśmiecham zwalczam ból.!

Nie przejmuj się  gdy odchodzi ktoś... teksty

pojebana.x3x dodano: 10 grudnia 2011

Nie przejmuj się gdy odchodzi ktoś bliski,uszanuj to.Jeśli kiedykolwiek należał chodź w części do Ciebie to ,to co było miedzy wami powróci.!

Może nie wiem  nic o życiu ale za... teksty

pojebana.x3x dodano: 10 grudnia 2011

Może nie wiem nic o życiu ale za to świetnie w nie gram.

Tam gdzie nie ma już dróg.  Tam... teksty

pojebana.x3x dodano: 10 grudnia 2011

Tam gdzie nie ma już dróg. Tam gdzie kończy się sens. Tam gdzie nie ma już nic. Właśnie tam stoję Ja. Z Ciszą wokół mnie próbuję wyrwać myśli... Zamykam oczy i otwieram swój świat,tworze swoja rzeczywistość. Miliony myśli , zero barier. To jest głębia ukojenia zawarta w moich oczach- wczuj się w to, mój uśmiech mówi wszystko,kochanie....nie potrzebna mi magia. To moje szczęście ,mój świat i moja bajka.!

Mimo tego co mi zrobiłeś nie che... teksty

pojebana.x3x dodano: 10 grudnia 2011

Mimo tego co mi zrobiłeś nie che zapomnieć..

Przyjaźń PART 3.  Ale mimo wszystko... teksty

pojebana.x3x dodano: 10 grudnia 2011

Przyjaźń PART 3. Ale mimo wszystko kocham je,bo wiem żesą w nim osoby dzięki którym wciąż uśmiecham się Może dla ciebie to sciema ale dla mnie Przyjaźń to jest cos w co wierze i co daje mi siłe. W niej i z nią aż po kres. Lecz liczy się tylko ta prawdziwa o która warto walczyc do końca. Ja ja juz poznałam jej smak. Dziękuje , że jestes,że trawasz przy kimś takim jak ja. Chce odwdzieczac się tym samym. chodź tak daleko to wciąż przy Tobię I na koniec już mojej układanki słów: Oddaje Ci duszę i serce proszę zrób z tym użytek. Myślami w twojej głowi ewciąż uświadamiam Ci jak bardzo mi zależy. Weź te słowa do serca i zapamiętaj je bo pisze to tylko dla ciebe. Kocham Cię.

Przyjaźń PART 2.  Jednak wiem  że... teksty

pojebana.x3x dodano: 10 grudnia 2011

Przyjaźń PART 2. Jednak wiem ,że odnajdę się. Towoje wsparcie daje mi wiarę-nigdy nie poddam się. To co było prawdziwe od początku,będzie trwac na zawsze. Wiem,wiem dnia nie powtużysz,ale możesz go nie stracic-zyj tak abyś nie musiał niczego zmieniac. Mimo zmarnowanych szans i popełnionych błędów musisz trwac. Wódka to nie rozwiązanie. Teraz wiem ile znaczy zaufanie. Nie popełnie już tych samych błedów,za dużo mam do stracenia Wiem , choc po przejsciach to wciąz nie doświadczona przez zycie. wiec proszę nie pytaj mnie o nie bo nie wiem o nim nic. Życie to paradoks i nie nie zaradzisz temu.

Przyjaźń PART 1.  Ty jesteś tym... teksty

pojebana.x3x dodano: 10 grudnia 2011

Przyjaźń PART 1. Ty jesteś tym jedynym,tym prawdziwym. Tobie ufam,nie widzę strachu przed oczami. Ciebie moge nazwac przyjacielem,wiem że jestes przy mnie nawet jeśli na to nie zasługuje. wiem i dziękuję. Posłuchaj-Moje zycie to zbiór wspomnień,których nie che zapomniec. Nawet jeśli były one złe , to wciąz są częścią mnie. Bez przeszłości nie zbudujesz przyszłości. Wiem że nie jestem idealna i popełniam błedy czasem częsciej niz inni płacze do poduszki i w moich ścianach zalewam smutki. Często nie jest kolorowo,większości chwil życie gra mi po żebrach . Niestety los nie zamieni mi ról. Doskonale wiem co to ból. Przed oczami znów smutny film.

cały dzień  cała noc bezczynie... teksty

pojebana.x3x dodano: 10 grudnia 2011

cały dzień ,cała noc bezczynie spędzam przed kompem z nadzieja że znajde rozwiązanie na życia zadanie. Noc w noc , dzień w dzień. Popadam już w rutynę.Tak wiem. Nic specjalnego ale strasznie boli. Może nie wiesz jak to jest, kiedy świat się pierdoli. Może nie wiesz jak to jest gdy w myślach gubisz się. Może nie wiesz jak to jest gdy widzisz tylko czerń i biel. Obraz rozmazany i serce popękane., Spływający tusz i słona łza. Skarbie posłuchaj mnie. Chcę tylko Ciebie,Chce przy Tobie byc,spełniac twoje sny. Chce poznawac twoje marzenia i powiem ci szczerze jestes moim rycerzem. Ty chronisz mnie przed złem . Z Toba na dobre i na złe. przez wszystkie kłótnie i szczęście. Skarbie kocham cię ! prosze nie zostawiaj mnie. Ja wiem nie ufam nawet sobie,ale za to ufam Tobie. Jestes moim szczęściem,ukojeniem,wszystkich marzeń spełnieniem. Niczym słodki narkotyk działa na mnie twój dotyk. Toje dłonie sprawiają dreszcze,przez co usta szepcza"Jeszcze ,Jeszcze.! Gdy jestem przy tobie czas gubi swój obi

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV