głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Jesteśmy dorośli. Kiedy to się... teksty

patka2601 dodano: 18 września 2016

Jesteśmy dorośli. Kiedy to się stało? Jak to zatrzymać?

Fantazje są proste. Przyjemność... teksty

patka2601 dodano: 18 września 2016

Fantazje są proste. Przyjemność jest dobra, a podwójna przyjemność jest jeszcze lepsza. Cierpienie jest złe, a brak cierpienia jest lepszy. Ale rzeczywistość jest inna. Cierpienie ma nam coś uświadomić. W razie nadmiaru przyjemności zaczyna nas boleć brzuch i może to dobrze. Może pewne fantazje mają szansę spełnić się tylko w snach.

Czas ucieka. Czas na nikogo nie... teksty

patka2601 dodano: 18 września 2016

Czas ucieka. Czas na nikogo nie czeka. Czas leczy rany. Wszyscy chcielibyśmy mieć więcej czasu. Czas wstać, dorosnąć. Czas zapomnieć, czas…

Co jest gorsze? Nowe  potwornie... teksty

patka2601 dodano: 18 września 2016

Co jest gorsze? Nowe, potwornie bolesne rany czy stare rany, które powinny były wygoić się już dawno temu? Może stare rany nas czegoś uczą. Przypominają nam, gdzie byliśmy i co mamy za sobą. Uczą nas, czego unikać w przyszłości. Tak chcemy myśleć. Ale wcale tak nie jest. Niektóre błędy musimy powtórzyć wiele razy.

Ciągle szukamy sposobów  by... teksty

patka2601 dodano: 18 września 2016

Ciągle szukamy sposobów, by załagodzić ból. Czasem ból możemy załagodzić, wykorzystując to, co mamy, a czasami zatracając się w chwili. A czasem wszystko, co trzeba zrobić, aby załagodzić ból, to zawrzeć rozejm.

Bo nigdy nie myślisz  że ostatni... teksty

patka2601 dodano: 18 września 2016

Bo nigdy nie myślisz, że ostatni raz jest ostatnim razem. Myślisz, że będzie więcej. Myślisz, że masz wieczność, ale nie masz. Potrzebuję znaku, że coś się zmieni, potrzebuję powodu, żeby iść dalej. Potrzebuję jakiejś nadziei.

Biologia ustala  kim jesteśmy od... teksty

patka2601 dodano: 18 września 2016

Biologia ustala, kim jesteśmy od chwili narodzin. Nasze DNA jest niczym kamień. Niezmienne. Jednak DNA to nie wszystko. Jesteśmy ludźmi. Życie nas zmienia. Nabywamy nowe cechy. Przestajemy być aż tak terytorialni. Przestajemy konkurować. Uczymy się na własnych błędach. Na lepsze lub gorsze znajdujemy sposoby, by być czymś więcej niż samą biologią. Oczywiście istnieje ryzyko, że zmienimy zbyt dużo…

Wszyscy myślimy że będziemy... teksty

patka2601 dodano: 18 września 2016

Wszyscy myślimy że będziemy wspaniali. I czujemy się oszukani, gdy nasze oczekiwania nie zostaną spełnione. Lecz czasem nasze oczekiwania do nas nie dorastają. Czasem nasze oczekiwania bledną wobec rzeczywistości. Zaczynamy się zastanawiać czemu mieliśmy jakieś wyobrażenia, bo przez nie stoimy w miejscu. Bez ruchu. Oczekiwania to początek. Nasze życie zmienia to, czego się nie spodziewaliśmy.

 Niebo… piekło… otchłań… –... teksty

patka2601 dodano: 18 września 2016

"Niebo… piekło… otchłań… – nikt naprawdę nie wie, dokąd zmierzamy ani co będzie na nas tam czekać. Możemy powiedzieć jedną rzecz na pewno. Są momenty, które zabierają nas w to inne miejsce. Momenty nieba na ziemi… Może na razie to wszystko, co musimy wiedzieć…" Chirurdzy

 Wszyscy jesteśmy częścią... teksty

patka2601 dodano: 18 września 2016

"Wszyscy jesteśmy częścią kosmicznego żartu." Chirurdzy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV