głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Słyszę ciszę im bardziej się... teksty

onemillion dodano: 25 luty 2016

Słyszę ciszę im bardziej się stamtąd oddalam I chyba poczułam spokój, choć zawsze się mieć go staram..

Głupotą jest oglądać się w tył... teksty

onemillion dodano: 25 luty 2016

Głupotą jest oglądać się w tył, przecież wiesz o tym dobrze Choć już nie raz Ci się śnił zamazany obraz wspomnień. Powiedz mi czego chcesz, powiedz Zdejmij bezsenność z tych zmęczonych powiek Już Ci się nie przyśni, obiecuję Będę tuż przy Tobie, tak blisko jak tylko umiem. Zaufaj, choć wiem jakie to trudne Gdy sami przemierzamy te ulice brudne Znajdziemy naszą, przed siebie prowadzącą ścieżkę Tylko powiedz, wytrzymasz jeszcze?!

Złe dni miną  znajdź kogoś do... teksty

onemillion dodano: 25 luty 2016

Złe dni miną, znajdź kogoś do kogo będziesz mógł wracać Spójrz w lustro, otrzyj łzy, przestań płakać Niech to będzie prawdziwe, nie będzie na pokaz Niech będzie takie, że sam będziesz wiedział, że kochasz Odwzajemnione, oby trwało wiecznie Nie odchodź, gdy przestanie być bajecznie A gdy będziecie dla siebie już lekiem na wszystko Nigdy nie pozwól by była dalej niż blisko.

Wszystko czego chcę będzie mi... teksty

onemillion dodano: 25 luty 2016

Wszystko czego chcę będzie mi pisane Wszystko czego chcę, bo mam w sobie siłę i wiarę Dokładnie wszystko czego chcę, bo idę zgodnie z planem Trzeba o to walczyć, by było nam dane...

Jak to jest  że ludzie ludźmi się... teksty

onemillion dodano: 25 luty 2016

Jak to jest, że ludzie ludźmi się bawią Że krzywdzenie, granie na uczuciach stało się zabawą Jak to jest, że tak mało z nas pielęgnuje wartości Że tylko nieliczni patrzą na wnętrze, reszta na posiadłości. Zatruci fałszem, karmią się upadkami innych Robią z głowy chaos, a później szukają winnych Bezczelnie się mianują kolegami, wciąż gadając za plecami Odcinam się, zrozumiałam - dłużej nie chcę być z wami . Parkiet - tańczymy na nim wszyscy, a upadamy sami Bądź świadom, że Twe słowo mnie nie dotyka nie rani U mnie do przodu pomalutku, choć małymi krokami Nie grzebię w starych brudach, bo to dawno za nami. Świat wciąż pędzi, lecz niekoniecznie do przodu Żeby było dobrze, musisz pozbyć się nałogów Nie idź za resztą, bo to przyszłość źle wróży Sam sobie musisz wybrać cel i miejsce podróży Wszystko przyjdzie z czasem, sił na pewno starczy Tu, aby przetrwać trzeba się nauczyć walczyć Idź po swoje i nie pozwól się zatrzymać Najważniejsze co się trzyma - prawdziwa przyjaźń i rodzina.

Chciałabym Ci móc powiedzieć kilka... teksty

onemillion dodano: 25 luty 2016

Chciałabym Ci móc powiedzieć kilka słów To nie tak, że odeszłam, bo zaczęliśmy spadać w dół Czasem chcę tylko usłyszeć Ciebie znów I czasem nawet chcę żebyś ze mną był tu. Łatwo dać się zwariować w tych czasach Kryjąc blizny, nosić maski na twarzach Wciąż szukam ukojenia w wspomnieniach spotkań Wciąż pamiętam, kiedy świat już o nas zapomniał. I od nowa byśmy namalowali świat na życia płótnie I może znowu na naszych twarzach by się pojawił uśmiech Lecz się boje za bardzo chyba, że stracę znów co miałam Że odejdziesz gdzieś sam, a ja znów zostanę tu sama. I moglibyśmy szukać siebie, co dnia się odnajdywać A później być dumni z siebie i krzyczeć wiwat I chyba za bardzo się boję, żegnam się z Tobą I chcę jedynie powiedzieć przepraszam - wybacz..

Ten świat chciał nas zabić już... teksty

onemillion dodano: 25 luty 2016

Ten świat chciał nas zabić już dawno temu Wciąż dodawał bólu i nowych problemów I człowiek zrozumiał, że nie było, że nie mógł Postawił na swoje i wreszcie stawił czoła wszystkiemu. Do przodu wariacie, wariatko z miłością, nadzieją i wiarą Pielęgnuj wartości, dbaj o to by to co ważne przetrwało Jak morale pilnuj stale, bo z prawdą mijamy się tylko przez moment Chcemy ją zatrzymać, a ona znowu idzie w swoją stronę.

. Widziałam świat  w którym... teksty

onemillion dodano: 25 luty 2016

. Widziałam świat, w którym człowiek był zabawką I na dno spadł, bo ciągnęło go tam alko Do dziś kojarzy mi się z dobra końcem Z bólem wspominam, zrozum - był moim ojcem. Widziałam świat, gdzie fałszywość niszczy ludzi A jeden za drugim się modli by sobie rąk nie pobrudzić Nie pamiętają, że rękę myję ręka, a przecież to w istocie pomoc Odwdzięczaj się zawsze, naucz się tego, jak Cię nie nauczono. Widziałam świat, gdzie bezsilność miażdży nadgarstki Jak mogę się z tym pogodzić, skoro oni są dziś martwi Znowu będę walczyć z żalem, za cały stres i szpitalne sale Dlaczego ich los zatrzymał, a my możemy iść dalej. Widziałam świat, gdzie chowaliśmy swe emocje Chcę Ci powiedzieć Mamo, że Kocham Cię najmocniej Nie dam rady odwdzięczyć się za to wszystko Musisz tylko wiedzieć, że dziękuje, że byłaś blisko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV