głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
To nie jest tak ze nie mamy o czym... teksty

oceanlez dodano: 4 dni temu

To nie jest tak ze nie mamy o czym rozmawiać,poprostu nie mamy jak i kiedy pogadać.jak się widzimy mamy za mało czasu na rozmowy,atmosfera była taka bo byłam lekko zdenerwowana zresztą nic dziwnego.

Czego się napijesz?  Kubek kawy czy... teksty

oceanlez dodano: 4 dni temu

Czego się napijesz? Kubek kawy czy kieliszek wódki? - Kubek wódki?!

To że nic się nie wydarzyło wcale... teksty

oceanlez dodano: 4 dni temu

To że nic się nie wydarzyło,wcale nie oznacza że nic się nie stało...im dłużej się nad czymś zastanawiam tym bardziej mnie to wkurwia ale jestem spokojna, rozumie wszystko,i nie chce już do tego wracać.Bylo minęło...

 dziewczyna która wybacza błędy... teksty

oceanlez dodano: 4 dni temu

"dziewczyna która wybacza błędy chłopakowi wcale nie jest głupia ani łatwowierna ona poprostu go kocha i ma nadzieję że wkoncu się ogarnie..."

 Kochanie ja wcale nie jestem... teksty

oceanlez dodano: 4 dni temu

"Kochanie ja wcale nie jestem zazdrosna o twoje koleżanki! I wcale nie jestem zła! Jestem tylko wkurwiona ale nie na ciebie tylko na nią, nic nie poradzę że jak bym ją spotkała w ciemnej ulicy to bym ją..."

Rozmowa na żywo wyjaśni wszystko!... teksty

oceanlez dodano: 5 dni temu

Rozmowa na żywo wyjaśni wszystko! Narazie zacisnę zęby i pomyślę nad tym wszystkim.

Tak naprawdę mam gdzieś opinie... teksty

oceanlez dodano: 5 dni temu

Tak naprawdę mam gdzieś opinie innych ludzi na mój temat bo tak naprawdę nikt nie wie w jakiej sytuacji się znajduje,a wpisy nie zawsze mają coś wspólnego z rzeczywistością!

Jeżeli Ci jej szkoda to zastanów... teksty

oceanlez dodano: 5 dni temu

Jeżeli Ci jej szkoda to zastanów się czy napewno jest ci obojętna?'! Jak chcesz spróbować z nią to ja się odsune,wybór należy do ciebie ja zrozumie wszystko.

Czy tylko ja tak mam że zamykam oczy... teksty

oceanlez dodano: 5 dni temu

Czy tylko ja tak mam że zamykam oczy i po raz setny przypominam sobie ostatnie spotkanie,analizuje minute po minucie,sekunda po sekundzie,każdy ruch,każde spojrzenie,każdy dotyk.. Było zimno a jednocześnie gorąco.. Było..nie można cofnąć się choć na chwilę i być w tamtym miejscu, choć na chwilę? Nie ds się ale gdy zamykam oczy tak właśnie się dzieje ;*

Jestem obecna tylko ciałem bo... teksty

oceanlez dodano: 5 dni temu

Jestem obecna tylko ciałem bo siedzę,bo chodzę,ale myślami jestem gdzie indziej jestem z tobą...

Słowo  kocham cie  chciałabym... teksty

oceanlez dodano: 5 dni temu

Słowo" kocham cie" chciałabym usłyszeć od ciebie ale- na żywo. Jeżeli mówię że mam dość życia to znaczy że mam doła bo tęsknię,brakuje mi ciebie, i mam dość ciągłego wyczekiwania kiedy się zobaczymy..chcę cię mieć tu i teraz a że tak być nie może to zaczynam być smutna i wymyślam głupoty. A jest mi źle tylko dlatego że tęsknię.

Rozmyślajac nad tym co się... teksty

oceanlez dodano: 6 dni temu

Rozmyślajac nad tym co się wydarzyło między nami,zaczynając od samego początku gdy zapinales mi łańcuszek aż do dnia dzisiejszego stwierdzam że chciałabym cofnąć czas do momentu kiedy się wszystko zaczęło,ale nie dlatego że żałuję! Tylko dlatego że chciałabym przeżyć to wszystko jeszcze raz,teraz wykorzystałabym inaczej czas,teraz wykorzystałabym więcej okazji ;*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV