głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nutlla Na mojej twarzy widać tylko cierpienie nie jestem w stanie już dłużej udawać szczęśliwej. Nie jestem w stanie dalej walczyć podjąć jakiejkolwiek walki z rzeczyw

nutlla

nutlla.moblo.pl
Na mojej twarzy widać tylko cierpienie nie jestem w stanie już dłużej udawać szczęśliwej. Nie jestem w stanie dalej walczyć podjąć jakiejkolwiek walki z rzeczywistoś
Na mojej twarzy widać tylko... teksty

nutlla dodano: 15 czerwca 2013

Na mojej twarzy widać tylko cierpienie, nie jestem w stanie już dłużej udawać szczęśliwej. Nie jestem w stanie dalej walczyć, podjąć jakiejkolwiek walki z rzeczywistością, a tym bardziej z samą sobą. Poniosłam porażkę, mury samotności oddzielają mnie od ludzkości. Z mojej winy dzisiaj nie mam z kim usiąść i porozmawiać. Sama do tego dopuściłam. Odrzucam ludzi, którzy przejawiają choć trochę chęci aby mi pomóc. mimo, że naprawdę kogoś potrzebuję. Codziennie wołam o pomoc, a kiedy juz nadchodzi robię wszystko aby znów poczuć samotność.

Boję się  boję się zasnąć... teksty

nutlla dodano: 14 czerwca 2013

Boję się, boję się zasnąć, boję się zamknąć oczy, boję się ciemności. Co jeśli w moich snach znowu pojawi się on? Przypomni o sobie, a następnego dnia wraz w nowym dniem na nowo zniknie, nie zostawiając dowodu, że rzeczywiście tej nocy ze mną był. Co jeśli obudzą się potwory z dzieciństwa? Wyjdą z szafy lub spod łóżka, aby w końcu mnie dopaść. Co jeśli najgorszym potworem będę druga ja? Ta zła, od której chcę uciec każdego dnia, przed którą chowam się w cieniu? Nie chcę jej spotkać, nie chcę, aby znowu zaprowadziła mnie na samo dno, z którego wciąż próbuje się wydostać. Miałam z tym wszystkim skończyć i to zrobię. Jeszcze tylko parę dni, aż skończy się ostatni gram,a potem to rzucę. Naprawdę. Tylko dzisiaj muszę znaleźć tą jedną tabletkę. Chcę w spokoju zasnąć, chcę ten stan, w którym na prę godzin jestem martwa.

Zaczęłam unikać ludzi. Udaję  że... teksty

nutlla dodano: 8 czerwca 2013

Zaczęłam unikać ludzi. Udaję, że nic mnie nie boli, że nie potrzebuję nikogo, kiedy tak naprawdę potrzebuję kogoś, wołam o pomoc każdego dnia. Zamiast wstać na nogi i wyjść naprzeciw losowi jak to robiłam dotychczas, uciekam. Uciekam w różnego rodzaju używki. Ciągle chodzę na haju lub na kacu. Przecież to nie jestem ja. Nie poznaję siebie, nienawidzę osoby którą się stałam. Patrząc w lustro nie widzę tej samej uśmiechniętej dziewczyny co pół roku temu. W jej miejsce pojawiła się obca dziewczyna, która ma bladą twarz, sine, spuchnięte oczy. W miejsce uśmiechu pojawił się smutek, na jej twarzy widać ból, z którym sobie nie radzi. Nieogarnięte włosy, założona pierwsza lepsza bluza z wieszaka przesiąknięta dymem papierosów. Nie chcę taka być. Proszę, pomóż mi znaleźć tą lepszą część mnie. Proszę, napraw mnie.

Zamiast wstać na nogi  spadam coraz... teksty

nutlla dodano: 3 czerwca 2013

Zamiast wstać na nogi, spadam coraz bardziej w przepaść. Nie ma nikogo kto podałby mi pomocna dłoń, pomógł wyciągnąć się z tego dołka i skończyć ze złymi wyborami. Może i są odważni, którzy próbują mi pomóc, ale ja nie zwracam na nich uwagi. Spadam jeszcze bardziej, uciekając od świata i ludzi. Brnę w bagno coraz bardziej, aż w końcu zatopię się w nim cała, dobrowolnie, bo nie umiem przyjąć do wiadomości, że komuś jeszcze na mnie zależy. Wolę unikać rzeczywistość, choć tak bardzo chciałabym, żeby przywitała mnie z uśmiechem na twarzy, mając oczy w normalnym rozmiarze, nie jak ostatnio ciągle za małe, aby spojrzeć na świat oczami czystej dziewczyny, która radość nie widzi tylko w kolejnej nabitej lufce, ale w ludziach.

Boże  przecież wiesz  że jestem za... teksty

nutlla dodano: 2 czerwca 2013

Boże, przecież wiesz, że jestem za słaba, że jestem coraz bliżej poddania się, wyniszczenia. Dobrze wiesz jak sobie nie radzę, jak cierpię, nie tylko z jego powodu. Wiesz o mnie wszystko, czasem nie muszę ci wiele opowiadać przed snem, bo doskonale wiesz co mnie boli, z czym muszę się na co dzień uporać. Nigdy nie chciałam od Ciebie dużo, chciałam tylko, żebyś był ze mną w najtrudniejszych momentach życia, abym nie czuła samotności, abyś był ze mną i opiekował się każdego dnia, mimo, że wiem jak nie lubisz moich wypadów na miasto z przyjaciółmi,prosiłam cię także o pomoc dla nich, dla niego, wiedziałam jak sobie nie radzą, a ja nie potrafiłam im tak pomóc jak Ty. Dzisiaj tylko chciałabym, żebyś zabrał wspomnienia, w których on jest głównym bohaterem, zabierz je, spal lub cokolwiek innego. I obiecał mi, że będziesz nad nim czuwał, pomimo, że on w Ciebie nie wierzy. Wiem jak bardzo Cię potrzebuję, czasem jeszcze bardziej niż ja.

Choćby nie wiem co się stało  nie... teksty

nutlla dodano: 31 maja 2013

Choćby nie wiem co się stało, nie poddam się. Kiedyś Ci obiecałam, że nadal będę walczyć, nie tylko ze swoimi słabościami, ale także nad głupim pomysłem, o którym kiedyś Ci wspominałam. Pamiętam to jakby to było wczoraj. Las, alkohol i my. Pamiętam jak rozmawialiśmy o życiu, a ja powiedziałam, że już nie mam na nie siły i chciałabym to w końcu wszystko skończyć, a ty wstałeś, przytuliłeś mnie i powiedziałeś, że nie zniesiesz myśli o moim odejściu, powiedziałeś, że Ci zależy i ze względy na Ciebie mam dalej walczyć i się nie poddawać. Wtedy czułam się bezpiecznie, miałam świadomość, że komuś na mnie zależy i chcę, abym przy nim była. Dzisiaj już tego nie odczuwam, jest jeszcze gorzej niż kiedyś, ale jeszcze walczę. Resztką sił odpycham od siebie złe myśli. Przecież obiecałam, a ja dotrzymuje obietnic.

Nie radzę sobie. Brakuje mi sił.... teksty

nutlla dodano: 26 maja 2013

Nie radzę sobie. Brakuje mi sił. Wszystko stało się puste, a dni monotonne. Wiem, że powinnam coś z tym zrobić, ale nie potrafię i boję się zmian. Nie wiem czy to ma jakikolwiek sens, nie wiem jaki cel ma każdy kolejny dzień.Maska na twarzy coraz gorzej wychodzi. Wszystko wywraca się do góry nogami. Samotność coraz gorzej boli, a ból staje się nie do wytrzymania. a ty oddalasz się ode mnie. W sumie to pomału się przyzwyczajam, że ludzie odchodzą i zostawiają mnie samą. Każdy z nich zostawia po sobie bliznę, których mam naprawdę dużo, a jedna boli bardziej od drugiej. I nienawidzę tego, że jestem sama przez co cały czas myślę o śmierci. I czuję się strasznie, okropnie i niczego już nie jestem pewna. Coś we mnie pękło i posypało się na drobny mak. Już nic mnie nie bawi. Mój uśmiech to jedno wielkie kłamstwo, które powtarzam każdego dnia na nowo.

 2 Wolisz żyć sam  niż... teksty

nutlla dodano: 19 maja 2013

[2]Wolisz żyć sam, niż poświęcać swój czas, komuś, kto po prostu jest, bez żadnej więzi z Twojej strony, komuś, kto nie potrafi wypełnić tej ogromnej pustki w Twoim sercu, komuś, dla kogo słowa kocham Cię wymawiasz z lekkością, od niechcenia, bez istotnego błysku w oku i miłego uczucia w środku. I mimo iż serce rozpada się na kawałeczki, a wciągane powietrze rozsadza Ci płuca, z każdym dniem kochasz bardziej, bo miłość nie umiera po miesiącu czy roku.Ona żyje w Tobie ciągle i mimo bólu, sprawia, że stajesz się lepszym człowiekiem i gdy widzisz, że osoba, na której Ci zależy jest szczęśliwa, Ty też, mimo wszystko, jesteś szczęśliwy. Bo jej szczęście, to Twoje szczęście, bo miłość, nawet, gdy boli, wydobywa z Ciebie wszystkie najlepsze cechy. I tak z dnia na dzień pielęgnujesz w sobie tą miłość, która wciąż się rozrasta i nigdy nie więdnie i mimo tysiąca prób zabicia jej, zastąpienia, zgubienia nigdy nie uda Ci się usunąć jej z własnego życia.

 1 Zrozumiałam  że miłość nie... teksty

nutlla dodano: 19 maja 2013

[1]Zrozumiałam, że miłość nie idzie w parze ze szczęściem. Zrozumiałam, że miłość to nie tylko piękne chwile przy Twoim boku, milion całusów na minute, wspólnie spędzony czas czy nawet życie. Zrozumiałam, że miłość to uczucie, które głosi, że szczęście drugiej osoby jest ważniejsze, niż własne. Zrozumiałam, że miłość to setki samotnych dni, litry wylanych łez, ogromny ból w klatce piersiowej. I mimo że czujesz się tak bardzo samotny, iż wydaje Ci się, że dłużej już tego nie zniesiesz i tylko śmierć da Ci ukojenie, nie chcesz nikogo innego przy swoim boku, jak tylko ukochanej osoby. I choćbyś miał przejść przez życie samotnie - nie zaznając już żadnej chwili szczęścia, żyć przeszłością, bo teraźniejszość i przyszłość, wydają się być horrorem, a na starość sam wyjmować sztuczną szczękę i kupować sobie maści na reumatyzm już nigdy nie oddasz się całkowicie nikomu, jak oddałeś się komuś, kogo kochasz.

Boję się samotności  tego  że... teksty

nutlla dodano: 17 maja 2013

Boję się samotności, tego, że zamknę się w sobie tak mocno, że nie będę w stanie nawet sama do siebie dotrzeć, a samotność polubi moja obecność i stanie się moją przyjaciółką, która będzie nakłaniać mnie do złych rzeczy, przez co skrzywdzę rodzinę i przyjaciół, których została tylko garstka.

Wcale nie jestem silna. nigdy nie... teksty

nutlla dodano: 13 maja 2013

Wcale nie jestem silna. nigdy nie byłam. to tylko pozory, udawanie, które wychodzi mi idealnie. no bo popatrz, w tym jestem doskonała. wstaję do szkoły ze smutkiem na twarzy i kawałkami łez na policzkach, a wchodząc do szkoły witając się z moimi mordami momentalnie na mojej twarzy pojawia się uśmiech, a potem śmieję się wniebogłosy na cały korytarz. jestem szczęśliwa. nie mam żadnych problemów, a potem wracam do domu, otwieram drzwi i fala smutku zalewa mnie całą. nawet nie odrabiając lekcji, kładę się do łóżka i potrafię przepłakać całą noc nie usypiając w ogóle. a potem wstaję i po tak przepłakanej nocy w szkole ciągle się uśmiecham. powiedzcie, czy to nie jest prawdziwy talent? / charakterystycznie

Umarłam już chyba na dobre.... teksty

nutlla dodano: 12 maja 2013

Umarłam już chyba na dobre. Uśmiech coraz częściej jest udawany, nawet nie tak perfekcyjny jak kiedyś, sine oczy rodzinie i znajomym tłumaczę, że to od nie wyspania. Nikt nie zna mnie naprawdę, nie widzą tego cienia samotności, który śledzi mnie w dzień w dzień. Dla nich wciąż żyję, bo przecież jestem. Chodzę, uśmiecham się, normalnie jem, piję, rozmawiam. Tylko on wiedział kiedy udaję, znał mnie lepiej niż ja samą siebie. Jednak dla niego także umarłam. Umarłam i jestem nikim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV