głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 to że czasem się nie... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` to, że czasem się nie dogadywaliśmy, że krzyczeliśmy na siebie, wyrzucając z siebie wszystko to co niepotrzebne, wcale nie oznaczało, że Nam na sobie nie zależało .

 myślami powracam do tamtych chwil.... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` myślami powracam do tamtych chwil. widzę tysiące uśmiechów, a każdy z nich przepełniony magią prawdziwego szczęścia. widzę nas, splecione dłonie, tak wbrew wszystkiemu. przecież mieliśmy być .

 pamiętasz mnie jeszcze.? kiedyś... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` pamiętasz mnie jeszcze.? kiedyś nazywałeś mnie całym swoim światem, całowałeś na dzień dobry, tuliłeś całymi nocami i dopisywałeś do swojej przyszłości. obserwowałeś każdy mój ruch, uśmiechałeś się w najmniej oczekiwanych momentach. czasem chyba też złościłeś się, kiedy nie traktowałam siebie poważnie, jednak wierzyłeś we mnie, tak mi się wydaje. momentami wydawało mi się też, że mnie kochasz. pamiętasz .?

 tak łatwo przychodzi Ci niszczenie... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` tak łatwo przychodzi Ci niszczenie mnie .

 chyba już zapomniałam jak Twoje... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` chyba już zapomniałam, jak Twoje oczy patrzą, jak dłonie dotykają. pamiętam tylko, jak bardzo Twoje słowa bolą .. ale pamiętam też, jak razem spacerujemy i biorąc mnie w ramiona mówisz mi, że mnie kochasz. .. a przecież mieliśmy być silni. powinnam zapomnieć, a jednak pamiętam wszystko .

 żyję bez Ciebie już jakiś czas... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` żyję bez Ciebie już jakiś czas . bez wahania mogę powiedzieć że to najgorszy okres w moim życiu . mogłabym udawać, że mnie nie obchodzisz, tylko po co .? prawdę zobaczysz w moich oczach . nawet lepiej jeśli wiesz, że wciąż Cię kocham . mam chociaż czyste serce . nigdy nie kłamałam mówiąc, że jesteś tym jedynym . może to minie .. i czuję się Twoja, więc jestem niczyja .

 każdego wieczoru gdy leżę... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` każdego wieczoru gdy leżę skulona w łóżku, staram się doszukać jakie błędy popełniłam, co mogłam powiedzieć inaczej, abyśmy dalej byli razem . starając się nie uronić ani jednej łzy, wspomnienia uderzają we mnie i zmieniają mój uporządkowany świat w jakiś burdel .

 dzięki Tobie czułam się... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` dzięki Tobie czułam się szczęśliwa, nie miałam czasu na rozmyślanie, analizowanie przeszłość, a tym bardziej na problemy . liczyłeś się Ty, nic poza tym . wspierałeś mnie każdym kroku, mimo wielu kłótni dawaliśmy radę, byliśmy dla siebie oparciem, kochaliśmy się ot tak bez żadnego powodu, nie za coś, po prostu .

 kurwa tęsknie za Tobą tak... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` kurwa tęsknie za Tobą, tak cholernie tęsknie . każdego dnia, staram się nie myśleć o Tobie, ale nie ma takiej chwili abym nie zastanawiała się co robisz, czy nadal coś do mnie czujesz . kocham Cię, nie potrafię inaczej, nie potrafię o Tobie zapomnieć choć jesteś jebanym ***, który ma wyjebane na wszystko .

 chciałabym całkiem zapomnieć o... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` chciałabym całkiem zapomnieć o różnych rzeczach, ale im bardziej staram się zapomnieć, tym więcej sobie przypominam . wiesz jak to jest, że im bardziej człowiek chce zasnąć, tym bardziej jest rozbudzony . tu jest tak samo . sama nie bardzo wiem, dlaczego tak się dzieje . przypominam sobie nawet rzeczy, których nie powinnam pamiętać .

 byłeś najpiękniejszą epoką... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` byłeś najpiękniejszą epoką mojego życia . i właśnie dlatego nie tylko nigdy nie będę mogła o Tobie zapomnieć, ale będziesz stale obecny w mojej najgłębszej pamięci jak powód, dla którego się żyje ..

 znasz kogoś chwilę a wydaje Ci... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` znasz kogoś chwilę, a wydaje Ci się, że poznaliście się już dawno. rozmawiasz z tą osobą i nie czujesz, że czas Ci jakoś wolno płynie, a wręcz przeciwnie. przegadujecie pół nocy, aż nagle zdajesz sobie sprawę, że zostały wam tylko krótkie ułamki minut na sen. jednak dla Ciebie to wciąż jest za mało, czujesz, że chcesz więcej, ale sen staje się silniejszy. serce chce dalej prowadzić rozmowę i słuchać tych różnych opowiadań, tego głosu i śmiechu, gdzie czasami zwykłym żartem wywoływana jest fala ciepła i szczęścia, ale ciało opada bezwładnie i z Tobą wygrywa. nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak bardzo możesz się uzależnić od drugiej osoby, nie czujesz momentu, gdy tracisz grunt pod nogami. zastanawiasz się czy dobrze robisz, czy możesz pozwolić sobie na taką zmianę w życiu, ale nie czujesz wątpliwości, jak kiedyś. odczuwasz szczęście, czujesz, że ta znajomość na Ciebie dobrze wpływa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV