głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 bywa czasem tak że jedyne czego... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` bywa czasem tak, że jedyne czego pragnę to dotknąć Cię choć raz, a chwilę później niepostrzeżenie zniknąć. bywa, że trzeźwość umysłu nie daje mi żyć, że w czasie krótszym niż jedno pstryknięcie palcami, czaszkę z każdej strony miażdży milion kolejnych myśli. bywa, że śmieję się równocześnie płacząc, że z bezradności pięściami uderzam w ścianę .. coś w dalszym ciągu pozornie mnie tutaj trzyma. wiesz, bywa, że nie radzę sobie z życiem, które ponoć wciąż mam, a które bez Ciebie, nie ma najmniejszego sensu.

 noc plaża szum pobliskiego morza... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` noc, plaża, szum pobliskiego morza .. kiedy czułam Jego zapach a Jego dłoń swobodnie ściskała w sobie moją . swoboda myśli, łamane granice, parę szybszych oddechów .. czułam, że mam go tylko dla siebie, że pomimo tego jak wiele nas dzieli, mam go wciąż obok.

 chciałabym znów każdego dnia... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` chciałabym znów każdego dnia przyglądać się jego tęczówkom . chciałabym znów jego źrenic, w których oprócz pustki znajdowałam się jeszcze ja. tych warg, które tak idealnie układały się w uśmiech, które mówiły tak wiele. dłoni, ściskających w sobie moje, nieco mniejsze. klatki piersiowej, ogrzewającej ciało jednocześnie tuląc je do siebie z całej siły. i serca.. mieszczącego w sobie cały mój świat. chciałabym znów jego.

 bywa tak że kochamy zbyt mocno... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` bywa tak, że kochamy zbyt mocno, że to co czujemy, zamiast uskrzydlać, zwyczajnie nas uśmierca. pusta otchłań. tkwimy w czymś, nie będąc do końca pewnym niczego. poranki stają się szare i monotonne, a noce tak bolesne, jak nigdy wcześniej. marne szczegóły, szczęście zbite na milion kawałków, pozorne marzenia przestają napędzać bieg, nagle jakby upadasz. spadasz wciąż w dół, nie potrafisz już inaczej, nie potrafisz zrobić już nic, bo bez choćby jednego sensu dla serca, granice końca stają się coraz bliższe.

 co jakiś czas mi o sobie... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` co jakiś czas mi o sobie przypominasz. tak jak dziś. zastanawiam się tylko po co .? to boli, wiesz .? wiesz . inaczej byś tego nie robił. wiesz też, że 'dzięki temu' cierpię i perfidnie to wykorzystujesz. ale taki już jesteś. sprawianie mi bólu jest dla Ciebie zabawą. ..

 chyba mam już dość. jest 3 w... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` chyba mam już dość. jest 3 w nocy a ja siedzę tu i piszę jakieś słowa na kolejnej stronie, zamiast spać, ale w zasadzie po co spać .. skoro i tak rano wstając nic się nie zmieni, skoro i tak będę czuła ten ból .

 może to nieważne a może... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` może to nieważne, a może zwyczajnie nieistotne, ale tęsknię. tęsknię, i to naprawdę boli. to co czuję jest niczym, bezpośrednia pustka jak nigdy dotąd. tie chcę nic już mówić, a zarazem mam Ci tak wiele do powiedzenia. nawet godzinami poopowiadać o tych najzwyklejszych sprawach, takich jak ocena w szkole czy kolejnym marnie spędzonym dniu, nawet to. dawniej, mogłam mówić bez przerwy, a Ty nigdy nie przestawałeś słuchać, nigdy nie powiedziałeś, że po prostu Cię to nie interesuje .. kiedy bolało coś wewnętrznie, a łzy dobijały się do oczu, byłeś, zawsze chciałeś być, a przecież nie musiałeś. a dziś .? nawet kiedy proszę, kiedy płaczę i nie potrafię przestać, Ty nie reagujesz. ciągle zapominam, że Ciebie już nie ma w moim życiu .

 .. do dziś pamiętam jak późnym... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` .. do dziś pamiętam jak późnym wieczorami wychodziliśmy gdzieś na miasto, na dłuższy spacer. oboje zawsze tak bardzo je uwielbialiśmy. nikt nam wtedy nie przeszkadzał, nikt nas nie widział, byliśmy tylko dla siebie. godzinami rozmawialiśmy o swoich planach na przyszłość, o swoich marzeniach i o tym, czego nadal nam brakuje. nie kryliśmy się. .. jednak dziś jestem pewna, że to wszystko dla Ciebie to była zwykła zabawa . masa przykrych słów po rozstaniu, słów, które bolą do dziś . nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem jak można tak znienawidzić drugiego człowieka, którego sie podobno kochało . właśnie - podobno .

 byłeś dla mnie najważniejszym... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` byłeś dla mnie najważniejszym człowiekiem na Ziemi . moim przekleństwem jest to, że ja nigdy nie przestanę Cię kochać . .. cierpię, ale milczę bo wiem, że już nigdy nię będziesz mój .

 lubimy cofać się do chwil które... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` lubimy cofać się do chwil, które w jakiś sposób były dla nas dobre. lubimy wracać do miejsc, gdzie spotkało nas coś dobrego, gdzie poznaliśmy kogoś, kto z czasem stał się dla nas kimś więcej, kimś naprawdę ważnym. lubimy te powroty, może dlatego, że wciąż mamy nadzieję, że ktoś lub coś jeszcze na nas tam czeka .

 siedziałam wtedy przy oknie z... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` siedziałam wtedy przy oknie z lampką wina (mówiłeś, że mam je pić bo wino powoduje, że człowiek się uśmiecha - wcale nie ) . czułam się samotna . sama ze swoimi myślami, sama ze sobą. Ciebie też nie było. byłam w trakcie przyzwyczajania się do tego, szło mi całkiem dobrze, czasem byłam z siebie nawet dumna, że daję radę. wtedy, tamtej nocy, zrozumiałam, wiesz .? zrozumiałam, że to był błąd. .. błąd, który zaliczyłam do tych najbardziej bolesnych. usłyszałabym teraz 'przecież byłaś szczęśliwa'. wiem, że byłam. byłam szczęśliwa, jak nigdy. nie zapomnę. zrozumiałam, że byłam sama dla siebie pułapką, tak skomplikowaną, że sama ją układając, nie znałabym drogi powrotu. zrozumiałam, że przecież wciąż żyję i choćby nie wiem jak bolało, tego życia nie mogę zmarnować. teraz cieszę się nim, cieszę się każdą chwilą, każdą drobnostką i wiesz, chociaż czasem jeszcze w oczach mam łzy, dziś jestem szczęśliwa. .. pomimo, że żyję z kimś kogo nie kocham tak jak Ciebie. .. to dwie różne miłości.

 mimo wszystko nie żałuję... teksty

never.more dodano: 11 października 2015

` mimo wszystko, nie żałuję żadnej z tamtych chwil. może kiedyś usiądziemy obok siebie i przyznasz, że Ty również nie żałujesz, że czasem nadal tęsknisz za tym co pozostawiłeś, w pogoni za czymś lepszym. porozmawiamy o tym jak było, o tym, że wtedy to coś było warte wszystkiego, że my byliśmy czymś. powspominamy, tak po prostu, bez przeszkód, bez zobowiązań .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV