głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 czasem wmawiamy sobie że ktoś... teksty

never.lose.hope dodano: 24 października 2016

` czasem wmawiamy sobie, że ktoś był w nas zakochany, że nadal jest . tylko dlatego, żeby było nam łatwiej .. wstawać z łóżka, pić kawę, iść do pracy, podnieść się, wybrać bluzkę .. żyć . // P .

 chciałabym wiedzieć co Ci siedzi... teksty

never.lose.hope dodano: 24 października 2016

` chciałabym wiedzieć, co Ci siedzi w głowie .. a jednocześnie tego się najbardziej boję .

 czasem spotyka się takich ludzi... teksty

never.lose.hope dodano: 24 października 2016

` czasem spotyka się takich ludzi, których uwielbia się za wszystko, mimo, pomimo i wbrew . // P.

 niestety najczęściej tak w życiu... teksty

never.lose.hope dodano: 24 października 2016

` niestety najczęściej tak w życiu jest, że nie wiemy komu możemy zaufać . bliscy potrafią zdradzić, a zupełnie obcy przyjść z pomocą . większość ludzi woli ufać wyłącznie sobie, bo to najlepszy sposób żeby się nie sparzyć . zaufanie to krucha rzecz .. raz zdobyta pozwala korzystać z ogromnej swobody, ale utracona jest nie do odzyskania .

 znaleźć człowieka z którym... teksty

never.lose.hope dodano: 24 października 2016

` znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, idiotyzmów, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb . // P.

 nie chcę związku . chce wpadać... teksty

never.lose.hope dodano: 24 października 2016

` nie chcę związku . chce wpadać do Niego raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak Jego .

 znasz kogoś chwilę a wydaje Ci... teksty

never.lose.hope dodano: 24 października 2016

` znasz kogoś chwilę, a wydaje Ci się, że poznaliście się już dawno . rozmawiasz z tą osobą i nie czujesz, że czas Ci jakoś wolno płynie, a wręcz przeciwnie . przegadujecie pół nocy, aż nagle zdajesz sobie sprawę, że zostały wam tylko krótkie ułamki minut na sen . jednak dla Ciebie to wciąż jest za mało, czujesz, że chcesz więcej, ale sen staje się silniejszy . serce chce dalej prowadzić rozmowę i słuchać tych różnych opowiadań, tego głosu i śmiechu, gdzie czasami zwykłym żartem wywoływana jest fala ciepła i szczęścia, ale ciało opada bezwładnie i z Tobą wygrywa . nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak bardzo możesz się uzależnić od drugiej osoby, nie czujesz momentu, gdy tracisz grunt pod nogami . zastanawiasz się czy dobrze robisz, czy możesz pozwolić sobie na taką zmianę w życiu, ale nie czujesz wątpliwości, jak kiedyś . odczuwasz szczęście, czujesz, że ta znajomość dobrze na Ciebie wpływa .

 jest bardzo cienka granica między... teksty

never.lose.hope dodano: 16 sierpnia 2016

` jest bardzo cienka granica między przyjemnością, a bólem . To dwie strony tej samej monety, jedna nie istnieje bez drugiej . // E. L. James – Pięćdziesiąt twarzy Greya

 momentami nie wytrzymuję .. łzy... teksty

never.lose.hope dodano: 16 sierpnia 2016

` momentami nie wytrzymuję .. łzy stają się codziennością ukrywaną pod wymuszonym uśmiechem, tylko po to by nikt nie pytał co się dzieje . choć czasem tak idealnie udaję szczęśliwą dziewczynę, dla której życie jest czymś cudownym, to z dnia na dzień kruszę się coraz bardziej . może niepotrzebnie bo przecież, mam wszystko co najważniejsze, ale zrozum, brakuje mi Twojego oddechu .. brakuje mi ciepła Twych dłoni . Twojego głosu i zapachu . małego 'tęsknię' w wiadomości, dzięki któremu uśmiech na twarzy był przyjemnością .

 nie da się w życiu być zawsze... teksty

never.lose.hope dodano: 16 sierpnia 2016

` nie da się w życiu być zawsze porządnym człowiekiem, ale w miarę możliwości trzeba się postarać, żeby nie być bydlakiem .

 chodźmy na spacer . nie musimy... teksty

never.lose.hope dodano: 16 sierpnia 2016

` chodźmy na spacer . nie musimy rozmawiać . chcę iść z Tobą na spacer .. długi, cichy spacer . chcę pobyć blisko Ciebie i przez chwile mieć Cię tylko dla siebie .

 ustrzeż mnie Panie od... teksty

never.lose.hope dodano: 16 sierpnia 2016

` ustrzeż mnie, Panie, od mężczyzny, o którym pomyślę, że jest inny . - Katarzyna Grochola

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV