głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
natalia.white I will not die I'll wait here for you I feel alive when you're beside me I will not die I'll wait here for you In my time of dying Three Days Grace Time of Dyin

natalia.white

natalia.white.moblo.pl
I will not die I'll wait here for you I feel alive when you're beside me I will not die I'll wait here for you In my time of dying Three Days Grace Time of Dying
I will not die  I'll wait here for... teksty

natalia.white dodano: 12 marca 2016

I will not die, I'll wait here for you I feel alive, when you're beside me I will not die, I'll wait here for you In my time of dying//Three Days Grace - Time of Dying

Kiedyś marzyłem o tym  że jak... teksty

natalia.white dodano: 12 marca 2016

Kiedyś marzyłem o tym ,że jak będę duży będę miał pieniądze i wtedy ubiorę się niczym milion dolców, tylko po to aby w końcu stać się zauważalnym. Teraz wiem,że chce być zauważalny tylko dla jednej osoby i zupełnie mnie na to nie stać.

Czemu taki jesteś? Tak się już... teksty

natalia.white dodano: 12 marca 2016

Czemu taki jesteś? Tak się już nauczyłem, otwieram się tylko przed samym sobą aczkolwiek nawet to niekiedy staje się niebezpieczniejsze od otwierania serca dla ludzi.

Kiedyś w szkole zadali mi pewna... teksty

natalia.white dodano: 12 marca 2016

Kiedyś w szkole zadali mi pewna lekturę ,był to "Mały Książę" Wracając po latach do tej książki wciąż interpretuje ja na nowo. Czuje się jak ten chłopiec,dziś wczoraj i jutro.Tylko pytanie czy na prawdę muszę odejść i czy tego chce?jeśli tak to kiedy uświadomię sobie ,ze jesteś moja różą,kiedy zdam sobie sprawę z tego ze Cie kocham?I najważniejsze, wrócę ?

A teraz wychodzę  nie zabieram ze... teksty

natalia.white dodano: 12 marca 2016

A teraz wychodzę, nie zabieram ze sobą klucza. Jeśli mam Cię jeszcze kiedyś spotkać,spotkam Cię. Jeśli pisane jest Ci być moją, będziesz moja, jeśli będziesz tęsknić za moimi ramionami one wrócą i będą Twoje. Ale dziś muszę już iść. Do widzenia.

Wybacz mi moja perfekcyjna... teksty

natalia.white dodano: 12 marca 2016

Wybacz mi moja perfekcyjna niedoskonałość, jestem idealny w nie byciu ideałem, przepraszam.

Nie sądziłem że potrafię być aż... teksty

natalia.white dodano: 12 marca 2016

Nie sądziłem,że potrafię być,aż tak wrażliwy i delikatny, a później mnie dotknęłaś .

Zawsze fascynowały mnie bańki... teksty

natalia.white dodano: 12 marca 2016

Zawsze fascynowały mnie bańki mydlane. Lubiłem na nie patrzeć, były piękne. I duże i małe, łączone i same, kolorowe i przezroczyste.Zawsze delikatne . Wiosnom przepięknie wyglądały w powietrzu.W szczególności te które unosiły się nad rzeką. Fascynowały mnie, bo były piękne i w zależności od miejsca w którym je puszczałem zawsze wyglądały inaczej i inna radość mi dawały.Cieszyłem się jak głupi do sera i czekałem,aż choć jedna z moich baniek uniesie tak wysoko by mógł ją przeszyć promień słońca.To musiał być przecież cudowny widok.Lecz one zawsze pękały, a ja nigdy nie zobaczyłem słonecznej bańki mydlanej. A szkoda bo gdy teraz patrze na swoje życie śmiem twierdzić, że jest ono jak bańka mydlana. W którymś momencie zawsze coś pęka i nigdy nie dochodzi do istoty piękna pożądanego.to smutne, przestałem lubić bańki.

Patrzysz na nią  nie możesz jej... teksty

natalia.white dodano: 12 marca 2016

Patrzysz na nią, nie możesz jej mieć,ale wciąż patrzysz, krzywdzisz się sam tylko by patrzeć jaka jest piękna, tylko przez parę sekund.

Zastanawiam się ilu jeszcze ważnych... teksty

natalia.white dodano: 12 marca 2016

Zastanawiam się ilu jeszcze ważnych ludzi pojawi się w moim życiu, a ilu z nich będę skazany kochać w samotności .

Najpiękniejszym prezentem jak... teksty

natalia.white dodano: 12 marca 2016

Najpiękniejszym prezentem jak mógłbym dostać od życia byłby Twój widok każdego ranka,każdego wieczoru, tylko Twoje usta i Twój zapach każdego dnia. To jedna z najpiękniejszych monotonii jakie mógłbym sobie wyobrazić, mój wymarzony, nieosiągalny prezent.

Bez Twojego głosu usycham  tak... teksty

natalia.white dodano: 12 marca 2016

Bez Twojego głosu usycham, tak zwyczajnie umieram,sam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV