głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pełnia. nienawidzę pełni dzięki... teksty

nara.pjona dodano: 27 luty 2013

pełnia. nienawidzę pełni dzięki Tobie bo własnie w takie dni jak te, tęsknie za dawnym Tobą, za tym moim Tobą. ~ nara.pjona

Zaczyna się lekcja polskiego...... teksty

nara.pjona dodano: 26 luty 2013

Zaczyna się lekcja polskiego... Pani ubrana w czarną miniówkę mówi do klasy: - Dziś na lekcje przyjdzie dyrektor. Po czym pani zaczęła pisać coś na tablicy. Nagle wchodzi dyrektor i siada w ławce zaraz za ławką Jasia. Pani upuściła kredę a Jasio usłyszał co dyrektor szepcze... Pani zaraz mówi do Jasia: - Jasiu, co napisałam na tablicy? Jasiek niepewnie wstał i powiedział: ALEEEEE TYYYŁEEEEEK! - Jasiu, JEDYNKA! Wkurzony Jasiek odwrócił się do dyra i powiedział: No i do cholery jasnej, po co podpowiadałeś!

Wchodzi Amerykanin do baru w Polsce i... teksty

nara.pjona dodano: 26 luty 2013

Wchodzi Amerykanin do baru w Polsce i mówi: - Słyszałem, że wy, Polacy to jesteście straszni pijacy. Założę się o 500 dolców, że żaden z was nie wypije litra wódki jednym haustem. W barze cisza. Każdy boi się podjąć zakład. Jeden gościu nawet wyszedł. Mija kilka minut, wraca ten sam gościu, podchodzi do Amerykanina i mówi: - Czy twój zakład jest wciąż aktualny? - Tak. Kelner! Litr wódki podaj! Gościu wziął głęboki oddech i fruuu... z litra wódki została pusta butelka. Amerykanin stoi jak wryty, wypłaca 500 dolców i mówi: - Jeśli nie miałbyś nic przeciwko, mógłbym wiedzieć, gdzie wyszedłeś kilka minut wcześniej? - A, poszedłem do baru obok sprawdzić, czy mi się uda.

Tęsknota. Jeden wyraz  a znaczy tak... teksty

nara.pjona dodano: 18 luty 2013

Tęsknota. Jeden wyraz, a znaczy tak wiele. Potrafi być ważniejsza od wszystkiego, od każdej potrzeby. Każdy człowiek za kimś tęskni. Za dziewczyną, chłopakiem, mamą a może nawet ukochanym zwierzątkiem. Bo taki jest sens naszego życia, że chcemy być dla kogoś ważni. Tak po prostu. Pragniemy być dla kogoś tą wyjątkową i ukochaną osobą. Szukamy pewnego człowieka, który będzie nas kochał za wszystko. Za to, kim jesteśmy. Kogoś, kto nas przytuli, gdy będzie nam źle. Pożyczy kurtkę bądź bluzę, kiedy będzie nam zimno. Kto nas wysłucha nawet, jeśli gadamy od rzeczy. A gdy mówimy za dużo zamknie nasze usta pocałunkiem. Delikatnym albo namiętnym w zależności od upodobań. Czy to tak dużo…?! Bo nieważne, kim jesteś chciałbyś stać się dla kogoś całym światem…

Nienawidze walentynek  ale nie... teksty

nara.pjona dodano: 14 luty 2013

Nienawidze walentynek, ale nie dlatego, ze tylko w tym dniu zakochanym przypomina sie, ze sie kochaja, nienwidze ich ze wzgledu na date . ~ nara.pjona

bądź dla mnie kimś kogo nigdy nie... teksty

nara.pjona dodano: 3 luty 2013

bądź dla mnie kimś kogo nigdy nie miałam ~ positiive

I dziś pijemy za wszystkich... teksty

nara.pjona dodano: 2 luty 2013

I dziś pijemy za wszystkich fałszywych przyjaciół, za zranione uczucia, za wszystkich tych którzy nas zostawili, za każdą osobe przez którą wylaliśmy chociażby i jedną łze, bądź na naszej twarzy zagościł przez nich smutek.Wasze zdrowie.

Niewielu ludzi może powiedzieć... teksty

nara.pjona dodano: 2 luty 2013

Niewielu ludzi może powiedzieć , że ma prawdziwego przyjaciela . Ktoś powiedział , że przyjaciel to taka osoba , która pozostaje bez względu na okoliczności , nawet wtedy, kiedy wszyscy odchodzą . Przyjaciela nie musimy codziennie widywać , ale świadomość , że jest , daje motywację do działania i pomaga żyć.

„Nieprawda  że czas leczy rany i... teksty

nara.pjona dodano: 29 stycznia 2013

„Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy. Nie pomoże wódka, nie pomoże szarpanie się w skrajnościach, od usprawiedliwiania do potępiania.”

„Okazuje się  że piekło to nie... teksty

nara.pjona dodano: 29 stycznia 2013

„Okazuje się, że piekło to nie płonąca, wrząca otchłań ognia i cierpienia [...] Piekło jest wtedy, kiedy ludzie, których kochasz najbardziej na świecie, sięgają po twoją duszę i wyrywają ci ją. I robią to tylko dlatego, że mogą.”

cholera noo   potrzebuje przytulenia.... teksty

nara.pjona dodano: 24 stycznia 2013

cholera noo, potrzebuje przytulenia. ~ nara.pjona

ja tu próbuje o Tobie zapomnieć a... teksty

nara.pjona dodano: 24 stycznia 2013

ja tu próbuje o Tobie zapomnieć a Ty mi sie codziennie śnisz -,- ~ nara.pjona

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV