głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nadniebem Zgrywanie trudnej do zdobycia jest proste gdy ktoś nam się nie podoba. Kiedy chodzi tylko o sprawdzenie teorii w praktyce to rzeczywiście tak jest ponieważ ofia

nadniebem

nadniebem.moblo.pl
Zgrywanie trudnej do zdobycia jest proste gdy ktoś nam się nie podoba. Kiedy chodzi tylko o sprawdzenie teorii w praktyce to rzeczywiście tak jest ponieważ ofiara nas
Zgrywanie trudnej do zdobycia jest... teksty

nadniebem dodano: 8 czerwca 2011

Zgrywanie trudnej do zdobycia jest proste, gdy ktoś nam się nie podoba. Kiedy chodzi tylko o sprawdzenie teorii w praktyce, to rzeczywiście tak jest, ponieważ ofiara naszego eksperymentu to jakiś wyjątkowy brzydal. Kiedy dzwoni i chce Cię zobaczyć - traktuj ich podle, a oni i tak będą się starać.

Ludzie myślą  że ćpam. Problem w... teksty

nadniebem dodano: 8 czerwca 2011

Ludzie myślą, że ćpam. Problem w tym, ze cholernie się boję ćpania i dlatego jestem czysta. Ale fascynują mnie ćpuny, dziwki, wariaci i inni ułomni. Nie bez powodu. Być może ludzie mają rację, zachowuję się jak ćpun. Jestem nieobecna, nie mam planów tylko marzenia. Reaguję rozdrażnieniem na wszystko. Wszyscy mnie wkurwiają i czuję się jakbym miała 30 lat więcej niż mam. I też uciekam od rzeczywistości. Ale nie niszczę swojego ciała, przynajmniej tak mi się wydaje. Moim narkotykiem jest wyobraźnia i faceci. Wklejam siebie do filmów, książek i przekształcam rzeczywistość Jestem 8 cudem świata, pięknością, mam głos anioła i zbawiam świat. Problem w tym, że tak bardzo przyzwyczaiłam się do życia w środku mojej głowy, ze nie mogę żyć w realnym świecie.(...)Może ćpanie byłoby jednak wyjściem?

w realnym życiu Kopciuszek nie... teksty

nadniebem dodano: 8 czerwca 2011

w realnym życiu Kopciuszek nie spotka Księcia, bo nawet nie dotrze na bal. Śpiąca Królewna nie doczeka pobudki - zwiędnie i zaśnie na zawsze. Leśniczy uratuje Czerwonego Kapturka, by go niecnie wykorzystać i wysłać do lasu do pracy. Małgosia sprzedaje narkotyki, bo nie może i nie chce znaleźć drogi do rodzinnego domu, a Jaś na gigancie kupczy własnym ciałem na Dworcu Centralnym. Calineczka za szminkę i tusz do rzęs obsługuje mężczyzn na klatce ewakuacyjnej centrum handlowego. - przerwała nagle wyliczankę, by po chwili cicho dokończyć. : - tak wygląda życie z bliska..

Gdzie zdobyłeś tą zdolność  że... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Gdzie zdobyłeś tą zdolność, że nawet gdy cały świat się wali, ty masz na to wszystko wyjebane?

z każdą kolejną wódką bardziej... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

z każdą kolejną wódką bardziej tracę pamięć, a im bardziej chcę przestać, tym bardziej nie przestaję.

Rozmawiałam z przyjaciółką. W... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Rozmawiałam z przyjaciółką. W pewnej chwili kompletnie odleciałam, znalazłam się w zupełnie innym miejscu. Kontakt z rzeczywistością, odzyskałam dopiero, gdy przyjaciółka zaczęła mi machać ręką przed oczami. - Co z tobą? Słuchasz mnie w ogóle? - spojrzałam na nią i poczułam, że moje oczy stają się szkliste. - Kocham Go, tak cholernie Go kocham, a wiesz co jest najgorsze? Że to wszystko jest bez znaczenia.

być przy tobie 25h na dobę. ♥ teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

być przy tobie 25h na dobę. ♥

piję za Ciebie  za Twoją... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

piję za Ciebie, za Twoją przyszłość, mogliśmy wszystko, szkoda, że nam nie wyszło.

miałam nadzieję  że poczujesz się... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

miałam nadzieję, że poczujesz się zhańbiony kiedy zobaczyłeś, że przez Ciebie płaczę. potrafiłeś się jedynie uśmiechnąć. nie, nie miałam do Ciebie żalu. miałam żal do samej siebie. żal do serca, które czuje coś w kierunku takiego sukinsyna jak Ty...

I obiecuję Ci  że kiedyś mnie nie... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

I obiecuję Ci, że kiedyś mnie nie poznasz.I będziesz tak cholernie o mnie zazdrosny.

Nie jestem gwiazdą Hollywood  ani... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Nie jestem gwiazdą Hollywood, ani Playboya, nie jestem gwiazdą polarną, nie spadam z nieba i nie spełniam życzeń, nie krąże wokół Ciebie jak ciało niebieskie. Jestem niezależna - mów mi Słońce.

'And if you go  I wanna go with you.... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

'And if you go, I wanna go with you. And if you die, I wanna die with you. Take your hand and walk away.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV