głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nadniebem Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla obieramy różne drogi myśląc że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic. Jesteśmy dla s

nadniebem

nadniebem.moblo.pl
Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla obieramy różne drogi myśląc że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic. Jesteśmy dla sieb
Każda droga w pewnym miejscu się... teksty

nadniebem dodano: 6 sierpnia 2013

Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla, obieramy różne drogi, myśląc że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic. Jesteśmy dla siebie stworzeni, wkońcu się spotkamy, ale jedyne co się zdarza to, że nadchodzi zima. Nagle zdajesz dobie sprawę z tego, że to już koniec, na prawde, nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo,

A jak kurwa myślisz? Czemu kurwa nie... teksty

nadniebem dodano: 20 lipca 2013

A jak kurwa myślisz? Czemu kurwa nie jem? Jak myślisz, czemu ludzie przestają jeść? Bo jebani idioci pierdolą rzeczy, których sobie nie zdają sprawy jak bolą. Bo nie zdają sobie sprawy, jak ludzka psychika jest podatna na ból psychiczny. Jak bardzo, nie tylko oni nie są szczęśliwi. Wszyscy są kurewsko nie szczęśliwi. Wszyscy w środku umieramy. Depresja jest częstszą chorobą niż przeziębienie. Ciągły pęd za byciem idealnym. Za idealnym ciałem i duszą nas zabija. Mówi nam że jesteśmy grubi i brzydcy. Że nikt nas nie lubi. Że ludzie na którym nam najbardziej zależy, traktują nas obojętnie. Każdy w tym pieprzonym świecie chce być lepszy. Ludzi zapomnieli czym jest miłość, pokój i pozytywne myślenie. Ludzie zapomnieli jak żyć. Wszyscy jesteśmy smutni.

Były dni kiedy nie miałam sił... teksty

nadniebem dodano: 20 lipca 2013

Były dni kiedy nie miałam sił wstać z łóżka, kiedy nie potrafiłam odezwać się do kogokolwiek. Były chwile kiedy miałam wyłączony telefon, aby odciąć się od świata, kiedy słuchałam cały dzień naszej piosenki przywołując wszystkie najpiękniejsze wspomnienia. Zdarzały się chwile kiedy z tęsknoty wariowałam. Były noce, które całe przepłakałam. Był ogromny ból i żal. Przeszłam przez ten najgorszy i najtrudniejszy etap, kiedy nie było we mnie życia. Teraz powoli wszystko się zmienia, bo z pozoru żyję normalnie. Ludzie myślą, że się wyleczyłam, ale tak naprawdę w środku jeszcze czasem pęka serce.

Otworzyłam się przed tobą.... teksty

nadniebem dodano: 20 lipca 2013

Otworzyłam się przed tobą. Każdego dnia, podczas każdej naszej rozmowy, ukazywałam ci świat moimi oczami. Mówiłam o tym, jak nienawidzę ludzi i o tym, jak popsutym człowiekiem jestem. Ufałam ci, tak bardzo, tak bezgranicznie, że czasami aż brakło mi tchu, od ilości słów, które znowu miały przejść przez moje gardło, aby powiedzieć ci, jak bardzo mi na tobie zależy. Nie wiem czemu tak się stało. Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego przestałam być dla ciebie kimś najważniejszym. Przecież tak często mi mówiłeś, jak bardzo pragniesz mnie mieć.

nie umiemy żyć ze sobą  nie... teksty

nadniebem dodano: 7 czerwca 2013

nie umiemy żyć ze sobą, nie możemy żyć bez siebie.

jesteś chorobliwie zazdrosny i... teksty

nadniebem dodano: 7 czerwca 2013

jesteś chorobliwie zazdrosny i płaczesz mi nad uchem byśmy już następny z kolei wieczór spędzili w domu na kanapie. irytujesz mnie pijąc herbatę, a właściwie ją siorbiąc. mlaskasz przy jedzeniu chociaż wiesz, że tego nie znoszę. kłócisz się ze mną i nigdy nie chcesz się przyznać do tego, że tym razem ja mam rację. zabierasz mi kołdrę a nad ranem skaczesz po mojej miednicy bo chce Ci się jeść. nie przeżyjesz jeżeli nie skomentujesz tego jak ktoś się na Ciebie krzywo popatrzy. krzyczysz na mnie jak palę, natomiast jak przyłapię Cię ze szlugiem w mordzie to mówisz, żebym nie robiła afery. jesteś idiotą, najdziwniejszym człowiekiem jakiego znam, a mimo wszystko to właśnie do Ciebie żywię najpiękniejsze uczucie świata.

Otwieram butelkę i puszczam stare... teksty

nadniebem dodano: 24 maja 2013

Otwieram butelkę i puszczam stare klasyki, coś mi przypomina o niej i o tym jak zostałem z niczym.

dzisiaj znamy się gorzej  bowiem... teksty

nadniebem dodano: 24 maja 2013

dzisiaj znamy się gorzej, bowiem musieliśmy dojrzeć i mijamy się na dworze, często unikając spojrzeń / HuczuHucz

Miłość oznacza dawanie szans  gdy... teksty

nadniebem dodano: 24 maja 2013

Miłość oznacza dawanie szans, gdy tak naprawdę wyczerpał się ich limit

Powinnam wyłączyć telefon i... teksty

nadniebem dodano: 24 kwietnia 2013

Powinnam wyłączyć telefon i gdzieś wyjechać. I tam, w spokoju, zastanowić się, na czym tak naprawdę mi zależy.

blizny wewnątrz  niewidoczne  od... teksty

nadniebem dodano: 24 kwietnia 2013

blizny wewnątrz, niewidoczne- od ostrych odłamków pijackiego krzyku rozpryskującego się po domu jak szkło ze szkolnego okna, od wyzwisk rzucanych w twarz na podwórku. Tych blizn nie pokazujemy nikomu, bo gdy je pokazujemy, ludzie odwracają głowy i zmieniają temat, a w najlepszym przypadku rozpoczynają licytację.

z jednymi piję  z innymi płaczę. teksty

nadniebem dodano: 24 kwietnia 2013

z jednymi piję, z innymi płaczę.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 71 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV