głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mocno-okaleczona97 Chwile. Nasze życie składa się z serii chwil. Każda z nich jest podróżą do samego końca. Pozwólmy im odejść. Chwile. Wszystkie zgromadzone w tej jednej. Now is

mocno-okaleczona97

mocno-okaleczona97.moblo.pl
Chwile. Nasze życie składa się z serii chwil. Każda z nich jest podróżą do samego końca. Pozwólmy im odejść. Chwile. Wszystkie zgromadzone w tej jednej. Now is good.
 Chwile. Nasze życie składa się z... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 5 stycznia 2015

"Chwile. Nasze życie składa się z serii chwil. Każda z nich jest podróżą do samego końca. Pozwólmy im odejść. Chwile. Wszystkie zgromadzone w tej jednej."- Now is good.

Dlaczego poszłam za Toba? Przecież... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 3 stycznia 2015

Dlaczego poszłam za Toba? Przecież nienawidzę Cię za to wszystko co mi zrobiłeś. Idąc krzyczałam, żebyś się zatrzymał. Mówiłeś, że mam Cię zostawić. Wkońcu Cię złapałam i przytuliłam, odwzajemniłeś to przytuklając mnie mocniej. Pytałam gdzie idziesz... Popatrzyłeś na mnie mówiąc, że nie masz już nikogo, że wszyscy Cię zostawili. Że ją Cię zostawiłam, że mnie straciłeś.. To bardzo mnie zabolało. Zabolało tak, jakby ktoś wbił mi nóż w serce. Mówiłeś, że się starsza jakoś to naprawić, że chcesz odzyskać swoją siostrę, a ja mam na to wyjebane. Krzyczałam, że to Ty mnie zostawiłeś, nie pisałeś, nie dzwoniłeś.. Powiedziałam, że nadal mi na Tobie zależy, że nadal coś do Ciebie czuje.. Że robię tak, bo nie chce już przez Ciebie cierpieć. Odchodząc przytuliłeś mnie mówiąc PRZEPRASZAM widząc jak płacze..

Jestem jeszcze zakochana resztkami... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 29 grudnia 2014

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś po wiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić. 

Po co dzwonisz? Po co znowu o sobie... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 25 grudnia 2014

Po co dzwonisz? Po co znowu o sobie przypominasz? Dlaczego mówisz mi, że żałujesz że tak wyszło? Że przepraszasz i chcesz to jakoś naprawić? Po co to wszystko?

Skoro sam uznałeś  że oddaliliśmy... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 23 grudnia 2014

Skoro sam uznałeś, że oddaliliśmy się od siebie, to po co to ciągnąć? Po co trwać w czymś pomiędzy udając, że nic się nie stało? /niewypowiedziane

No i przyszedł ten czas gdzie... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 23 grudnia 2014

No i przyszedł ten czas gdzie spotkaliśmy się i podaliśmy. Miło, że pierwszy wyciągłeś rękę na zgodę. Wyjaśniłeś wszystko. Ale to już chyba nie ma znaczenia. Nic już nie będzie takie jak dawniej. To wszystko minęło. Nie wiem czy da się to odbudować. Już trochę przestałam za Tobą tęsknić. Już się przyzwyczaiłam, że Cię nie ma. Nie ma Cię w moim życiu.

I nie ważne jak będziemy się... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 21 grudnia 2014

I nie ważne jak będziemy się starać i tak jesteśmy na straconej pozycji..

Był dla mnie ważny. Kochałam go... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 18 grudnia 2014

Był dla mnie ważny. Kochałam go, ale nie tak jak chłopaka, kochałam go jak brata.

Gdybyśmy znów mogli spędzić razem... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 16 grudnia 2014

Gdybyśmy znów mogli spędzić razem czas. Gdybyśmy mogli porozmawiać. Czy mielibyśmy o czym?

Nie wiem ile jeszcze tu wytrzymam. Ja... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 15 grudnia 2014

Nie wiem ile jeszcze tu wytrzymam. Ja się zabije predzej czy później. Przepraszam.

Nie wiem czy dobrze zrobiłam... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 12 grudnia 2014

Nie wiem czy dobrze zrobiłam rozmawiając z Tobą. Dało to coś? Może trochę ulżyło. Powiedziałam Ci to co tak długo w sobie trzymałam. Nie dostałam szczerych i konkretnych odpowiedzi. Ale to, że odważyłam powiedzieć Ci, jaką suką byłaś i jesteś. Jak oboje mnie zraniliście. Co sądzę o nim. Trochę chciało mi się śmiać z tego co mówiłaś. Mówisz mi że nie jesteś zazdrosna, a przecież jest inaczej. Nie wiem co dalej o tym wszystkim myśleć. Narazie odpuszczam.. Daje temu czas..

Chciałabym to wszystko jakoś... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 8 grudnia 2014

Chciałabym to wszystko jakoś naprawić. To co jest między nami. A praktycznie tego czego już nie ma. Chciałabym z Tobą porozmawiać. Powiedzieć jak ciężko mi jest z tym wszystkim. Już tak dłużej nie mogę. Nie mogę patrzeć już na to wszystko. Chcę żeby było dobrze, chodź często zastanawiam się czy miałoby to jakiś sens. Czy zmieniłoby to coś między nami. Czy przestał byś być wobec mnie lepszy, nie był obojętny. Nie wiem co mam już robić. Może będzie między nami ok po tym, co bym Ci powiedziała. Dużo bym ryzykowała. Pewnie byłoby dobrze tylko przez chwilę, a później powtórzyło by się to samo co jest teraz. Nie chcę kolejny raz cierpieć. Nie dałabym rady przechodzić znów przez to samo kolejny raz. Nie chcę mieć kolejnych blizn, które tak bardzo szpecą moje ciało...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV