głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mocno-okaleczona97 Boję się że nigdy nie przestanę go kochać. Boję się że nikt inny nie będzie w stanie zapełnić pustki a że ja nigdy nie pokocham tak mocno jak pokochałam jego. B

mocno-okaleczona97

mocno-okaleczona97.moblo.pl
Boję się że nigdy nie przestanę go kochać. Boję się że nikt inny nie będzie w stanie zapełnić pustki a że ja nigdy nie pokocham tak mocno jak pokochałam jego. Boję s
Boję się  że nigdy nie przestanę... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 12 stycznia 2015

Boję się, że nigdy nie przestanę go kochać. Boję się, że nikt inny nie będzie w stanie zapełnić pustki, a że ja nigdy nie pokocham tak mocno jak pokochałam jego. Boję się, że nikogo nie dopuszczę do mojego serca. Po prostu boję się, że moje cierpienie będzie trwać wiecznie.

Kiedyś na pewno.. teksty mocno-okaleczona97 dodał komentarz: Kiedyś na pewno.. do wpisu 12 stycznia 2015
To wszystko znowu wraca. Było tak... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 9 stycznia 2015

To wszystko znowu wraca. Było tak dobrze. Wszystko było już w moim życiu poukładane. Nie byłeś w nim, ale wróciłeś. I czego teraz oczekujesz? Myślisz, że będzie tak jak dawniej? Że przestanę czuć to, co do tej pory czuje? Że pogodzę się z tym, że z nią jesteś? Że wszyscy będą zadowoleni? Nie, tak nie będzie. Ja ju nie dam rady przechodzić znów przez to samo, co rok temu.. Już znam zakończenie całej tej historii..

Wmawiam sobie  że mi na nim nie... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 6 stycznia 2015

Wmawiam sobie, że mi na nim nie zależy, że lepiej by było gdybyśmy się nie widywali, że nie brakuje mi rozmów z nim, jego dotyku, wspólnie spędzonego czasu, że nie tęsknię za jego uśmiechem, ale kurwa to wszystko to tylko kłamstwa.

 Chwile. Nasze życie składa się z... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 5 stycznia 2015

"Chwile. Nasze życie składa się z serii chwil. Każda z nich jest podróżą do samego końca. Pozwólmy im odejść. Chwile. Wszystkie zgromadzone w tej jednej."- Now is good.

Dlaczego poszłam za Toba? Przecież... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 3 stycznia 2015

Dlaczego poszłam za Toba? Przecież nienawidzę Cię za to wszystko co mi zrobiłeś. Idąc krzyczałam, żebyś się zatrzymał. Mówiłeś, że mam Cię zostawić. Wkońcu Cię złapałam i przytuliłam, odwzajemniłeś to przytuklając mnie mocniej. Pytałam gdzie idziesz... Popatrzyłeś na mnie mówiąc, że nie masz już nikogo, że wszyscy Cię zostawili. Że ją Cię zostawiłam, że mnie straciłeś.. To bardzo mnie zabolało. Zabolało tak, jakby ktoś wbił mi nóż w serce. Mówiłeś, że się starsza jakoś to naprawić, że chcesz odzyskać swoją siostrę, a ja mam na to wyjebane. Krzyczałam, że to Ty mnie zostawiłeś, nie pisałeś, nie dzwoniłeś.. Powiedziałam, że nadal mi na Tobie zależy, że nadal coś do Ciebie czuje.. Że robię tak, bo nie chce już przez Ciebie cierpieć. Odchodząc przytuliłeś mnie mówiąc PRZEPRASZAM widząc jak płacze..

Jestem jeszcze zakochana resztkami... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 29 grudnia 2014

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś po wiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić. 

Po co dzwonisz? Po co znowu o sobie... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 25 grudnia 2014

Po co dzwonisz? Po co znowu o sobie przypominasz? Dlaczego mówisz mi, że żałujesz że tak wyszło? Że przepraszasz i chcesz to jakoś naprawić? Po co to wszystko?

Skoro sam uznałeś  że oddaliliśmy... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 23 grudnia 2014

Skoro sam uznałeś, że oddaliliśmy się od siebie, to po co to ciągnąć? Po co trwać w czymś pomiędzy udając, że nic się nie stało? /niewypowiedziane

No i przyszedł ten czas gdzie... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 23 grudnia 2014

No i przyszedł ten czas gdzie spotkaliśmy się i podaliśmy. Miło, że pierwszy wyciągłeś rękę na zgodę. Wyjaśniłeś wszystko. Ale to już chyba nie ma znaczenia. Nic już nie będzie takie jak dawniej. To wszystko minęło. Nie wiem czy da się to odbudować. Już trochę przestałam za Tobą tęsknić. Już się przyzwyczaiłam, że Cię nie ma. Nie ma Cię w moim życiu.

I nie ważne jak będziemy się... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 21 grudnia 2014

I nie ważne jak będziemy się starać i tak jesteśmy na straconej pozycji..

Był dla mnie ważny. Kochałam go... teksty

mocno-okaleczona97 dodano: 18 grudnia 2014

Był dla mnie ważny. Kochałam go, ale nie tak jak chłopaka, kochałam go jak brata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV