głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela And all I want is the taste that your lips allow. peron wspomnień. read all about it. „ A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? spytał Krzyś ściskając Misiową

mikela

mikela.moblo.pl
And all I want is the taste that your lips allow.
And all I want is the taste that your... teksty

mikela dodano: 16 grudnia 2013

And all I want is the taste that your lips allow.

peron wspomnień. teksty

mikela dodano: 16 grudnia 2013

peron wspomnień.

read all about it. teksty

mikela dodano: 16 grudnia 2013

read all about it.

„  A jeśli pewnego dnia będę... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

„- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”

Jedno z gorszych uczuć? Niepewność... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

Jedno z gorszych uczuć? Niepewność, co do uczuć drugiej osoby.

każdy chyba w życiu posiadał... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. i nie było to uczucie - absolutnie. było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne 'coś' czego nie da się zapomnieć nigdy.

i nie zapominaj  że gdzieś tam po... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

i nie zapominaj, że gdzieś tam po lewo, za cyckami jest jeszcze serce, które łatwo możesz zranić.

Byłeś kiedyś uzależniony od... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

Byłeś kiedyś uzależniony od drugiego człowieka?

Najlepsze definicje miłości można... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

Najlepsze definicje miłości można usłyszeć od dziewczyny,która kiedyś kochała, a teraz cierpi. Od porzuconego dziecka. Od osoby,która była molestowana. Starszego człowieka,o którym zapomniała rodzina. Naprawdę nie pierdol mi tutaj o dobru, miłości i współczuciu... Po prostu ich posłuchaj.

I możesz go nie kochać  mieć... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieje. Z kim się teraz zadaje i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co, nie zdołasz nie spojrzeć w te oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć .

Owszem  nie jestem ładna. Nie mam... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

Owszem, nie jestem ładna. Nie mam dobrej figury, tu i ówdzie mam za dużo bądź za mało. Nie jestem też oszałamiająco mądra ani zdolna. Jestem też niezgrabna i infantylna. I za bardzo się wszystkim przejmuję i wyolbrzymiam problemy. Jestem też cholerną zazdrośnicą. A no i jeszcze jedno. Kocham Go nad zycie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV