głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela i cały czas mam przed oczami ten cudowny drewniany domek ze snu z przepięknie urządzonym pokoikiem dla dziecka a w nim Ja i Ty. szczęśliwym jest się wtedy gdy l

mikela

mikela.moblo.pl
i cały czas mam przed oczami ten cudowny drewniany domek ze snu z przepięknie urządzonym pokoikiem dla dziecka a w nim Ja i Ty.
i cały czas mam przed oczami ten... teksty

mikela dodano: 2 czerwca 2014

i cały czas mam przed oczami ten cudowny drewniany domek ze snu z przepięknie urządzonym pokoikiem dla dziecka, a w nim Ja i Ty.

szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

mikela dodano: 2 czerwca 2014

szczęśliwym jest się wtedy, gdy leżąc wieczorem w łóżku, śmiejesz się do sufitu, zwierzając mu się z każdej chwili, która mimowolnie uniosła kąciki Twoich ust. kiedy nie możesz usnąć z podekscytowania. wtedy, gdy kładziesz się jak najprędzej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. to tak jak za czasów dzieciństwa, kiedy 5 grudnia, nie mogłeś zasnąć wiedząc że rano znajdziesz obok łóżka mikołajkowy prezent.

jesteś jak zdjęcia z dzieciństwa.... teksty

mikela dodano: 2 czerwca 2014

jesteś jak zdjęcia z dzieciństwa. kiedy na Ciebie patrzę to nie wiem czy mam się zacząć uśmiechać czy wybuchnąć spazmatycznym płaczem.

traktował ją jak dziecko.... teksty

mikela dodano: 2 czerwca 2014

traktował ją jak dziecko. skrupulatnie zapinał kurtkę, kiedy tylko zrywał się wiatr. starł ze ściereczką w ręku, za każdym razem kiedy coś jadła, pedantycznie ją przy tym karmiąc. kęs po kęsie. głaskał po głowie jak kilkuletnią dziewczynkę, nazywając swoją 'maleńką'. jego nadopiekuńczość, troskliwość i ta czasem nad wyraz przesadna czułość pozwalała jej się poczuć jak za czasów dzieciństwa. był jej osobistym wehikułem czasu.

kocham to rozkoszne drżenie mojego... teksty

mikela dodano: 2 czerwca 2014

kocham to rozkoszne drżenie mojego ciała, kiedy widzę go po raz pierwszy od tak dawna. powiedziałabym co wtedy czuję, ale takich rzeczy nie mówi się na głos.

Lepiej nikomu nic nie opowiadajcie.... teksty

mikela dodano: 2 czerwca 2014

Lepiej nikomu nic nie opowiadajcie. Bo jak opowiecie – zaczniecie tęsknić.

Ile było znajomości  które nie... teksty

mikela dodano: 2 czerwca 2014

Ile było znajomości, które nie miały kończyć się nigdy?

Głupia dziewczyna po pijaku pisze do... teksty

mikela dodano: 1 czerwca 2014

Głupia dziewczyna po pijaku pisze do swojego bylego, a madra do przyszłego chlopaka.

Ostatnio puszczałam numery  przy... teksty

mikela dodano: 31 maja 2014

Ostatnio puszczałam numery, przy których daliśmy się ponieść, Dziś sama, wcześniej Ty i ja, nas dwoje. Patrzę na stare zdjęcia i to rodzi uśmiech straszny, Wtedy myśleliśmy, że jesteśmy siebie warci.

dziękuję wszystkim ludziom  którzy... teksty

mikela dodano: 30 maja 2014

dziękuję wszystkim ludziom, którzy pojawili się w moim życiu. Tym wrednym, którzy nauczyli mnie tego, że w życiu nie zawsze jest kolorowo i że zdarzają się przeszkody. Tym miłym, którzy nauczyli mnie dobroci dla innych i starali się pokazać tę dobrą stronę człowieka. Tym pomocnym, którzy pokazali mi jak cenna jest pomoc i że prędzej czy później do Ciebie wróci. Tym chamskim, którzy nauczyli mnie, że zawsze znajdzie się ktoś kto Cię znienawidzi i będzie chciał dla Ciebie źle. Ale przede wszystkim dziękuję tym, którzy byli, są i będą! Niezależnie od tego co się stanie, bo to właśnie oni nauczyli mnie co to znaczy być prawdziwym przyjacielem.

Mam dwadzieścia lat. Jeszcze wierzę... teksty

mikela dodano: 29 maja 2014

Mam dwadzieścia lat. Jeszcze wierzę, że marzenia się spełniają.

chodź  ucieknijmy stąd  nie... teksty

mikela dodano: 27 maja 2014

chodź, ucieknijmy stąd, nie patrząc na to czy ma to jakikolwiek sens.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV