głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela czasami ciężko żyć ze świadomością że gdzieś tam daleko od nas jest ktoś kto znaczy dla nas bardzo wiele i jednocześnie nigdy przy nas nie będzie. ranisz. Miała

mikela

mikela.moblo.pl
czasami ciężko żyć ze świadomością że gdzieś tam daleko od nas jest ktoś kto znaczy dla nas bardzo wiele i jednocześnie nigdy przy nas nie będzie.
czasami ciężko żyć ze... teksty

mikela dodano: 5 maja 2014

czasami ciężko żyć ze świadomością, że gdzieś tam, daleko od nas, jest ktoś, kto znaczy dla nas bardzo wiele i jednocześnie nigdy przy nas nie będzie.

ranisz. teksty

mikela dodano: 5 maja 2014

ranisz.

Miała swoją własną filozofię... teksty

mikela dodano: 5 maja 2014

Miała swoją własną filozofię szczęścia. Najprostszą i najprawdziwszą. Dla niej szczęście w życiu było brakiem w nim nieszczęścia.

   Postanowiłam. Nie przekonuj mnie.... teksty

mikela dodano: 4 maja 2014

"- Postanowiłam. Nie przekonuj mnie. Wyjeżdżam. Spakowałam walizki. Kupiłam bilet. - Dlaczego...? Dlaczego tam? Dlaczego na drugi koniec świata? - Uciekam przed życiem, bo nie potrafię sobie z nim poradzić, a może na drugim końcu świata łatwiej być szczęśliwym...?"

  Chodź ze mną na spacer   Nie... teksty

mikela dodano: 28 kwietnia 2014

"-Chodź ze mną na spacer -Nie mogę. -Dlaczego? -Bo ze spaceru trudno sie obudzić. -Aha. Mówisz o tęsknocie? -Tak. -Boisz się tęsknoty? -Tak. -To głupie, przecież byliśmy ze sobą w łóżku. -Tak. -Kochałaś sie ze mną. -Tak. -I za tym będziesz tęsknić? Za moim dotykiem, ciałem? -Będę, ale pójść do łóżka to zupełnie co innego, niż pójść na spacer".

i nawet stan konta w komórce... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2014

i nawet stan konta w komórce wskazuje 17.17.

A to już nie moja wina  że ten... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2014

A to już nie moja wina, że ten świat jest tak cudownie pojebany, iż można zwariować, popełnić samobójstwo lub umrzeć ze śmiechu. Ja wybieram to trzecie, i nikomu nic do tego.

Czasami sie zastanawiam czy nad moją... teksty

mikela dodano: 21 kwietnia 2014

Czasami sie zastanawiam czy nad moją rodziną wisi jakaś klątwa. Boże, no zlituj się.

Czasami jeszcze za Tobą tęsknię.... teksty

mikela dodano: 21 kwietnia 2014

Czasami jeszcze za Tobą tęsknię. To są ułamki sekundy, kiedy zgina mnie w pół i nie jestem w stanie myśleć o niczym innym jak tylko o Tobie. Wtedy świat na chwilę się zatrzymuję, nie ma nic przed, ani po. To są te chwile, kiedy pobiegłabym do Ciebie choćby boso, przytuliła i wyszeptała, że wszystko jeszcze możemy naprawić. Tylko, że potem to mija, mogę znowu oddychać, kocham kogoś innego i Cię nie potrzebuję./esperer
Autor cytatu: esperer

nie pytaj mnie co będzie jutro.... teksty

mikela dodano: 18 kwietnia 2014

nie pytaj mnie co będzie jutro. nigdy nie mów, że będziesz kochał mnie na zawsze. nie obiecuj, że dasz mi gwiazdkę z nieba. żyjmy chwilą, najważniejsze jest to co jest tu i teraz. korzystajmy z danej nam chwili, bo życie jest cholernie zmienne i jutro możemy się już nie znać.

    Rozkochałeś mnie w sobie.... teksty

mikela dodano: 18 kwietnia 2014

" - Rozkochałeś mnie w sobie. Pokazałeś świat swoimi oczami. Zagnieździłeś się w moim sercu... a potem, potem sobie odszedłeś. Tak po prostu. Koniec. Jedno słowo. Walizki spakowane. Drzwi zamknięte. Puste dni. Bezsenne noce. Morze łez wylane gdzieś przy łóżku. Nie wyobrażasz sobie jak jedno słowo potrafi zabijać na kilka sposobów, jak potrafi rozdzierać od środka... - Przepraszam - powiedział spuszczając wzrok. - ...przepraszam... - powtórzyła nieobecnym wzrokiem - chciałoby się odpowiedzieć: Nic nie szkodzi... ale szkodzi. Cholernie szkodzi."

jeśli kiedyś będziesz chciał... teksty

mikela dodano: 17 kwietnia 2014

jeśli kiedyś będziesz chciał wiedzieć, jak bardzo tęskniłam to wyślę Ci moje moblo, naprawdę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV