głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela obiecuje każdy ale tylko On potrafi w tak przekonywujący sposób. chciałabym tak po prostu wstać z łóżka spakować szczoteczkę do zębów jakąś bieliznę stare jeans

mikela

mikela.moblo.pl
obiecuje każdy ale tylko On potrafi w tak przekonywujący sposób.
obiecuje każdy  ale tylko On potrafi... teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

obiecuje każdy, ale tylko On potrafi w tak przekonywujący sposób.

chciałabym tak po prostu wstać z... teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

chciałabym tak po prostu wstać z łóżka, spakować szczoteczkę do zębów, jakąś bieliznę, stare jeansy i ulubioną koszulkę. Wyjść po cichutku z domu, udać się w stronę stacji PKP, zobaczyć, który pociąg wysadzi mnie u Ciebie pod domem i wsiąść, tak po prostu. Gdy będę blisko napisać Ci wiadomość o treści "Wyjdź z domu, za dwie minutki będę, weź jakieś potrzebne Ci rzeczy na kilka dni :)" i tak bez problemu Ci ją wysłać. Przywitać Twoją zaspaną twarz, schować moją zmarzniętą dłoń w Twojej i zapytać gdzie chciałbyś pojechać. A następnie z uśmiechem na twarzy wsiąść do pociągu i odjechać. Odciąć się od świata a jednocześnie zbliżyć się do Ciebie. Pojechać w nieznane, z Tobą. Tak po prostu.

i ten obłędny zapach na jego ciele. teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

i ten obłędny zapach na jego ciele.

Potrzebuję odpoczynku od życia.... teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

Potrzebuję odpoczynku od życia. Muszę wyjechać, przesiedzieć całe dnie na brzegu morza ze spojrzeniem w miejsce, które nie ma końca, wpatrywać się w niebo o 4 nad ranem z kubkiem gorącej herbaty pokrzepiającej moje zimne dłonie, dopuszczać przez słuchawki do uszu najlepsze nuty z playlisty, nie odpisywać na wiadomości, nie odbierać któryś z kolei telefonów. Czas się zatrzymać i uporządkować myśli, ochłonąć, wrócić i żyć dalej.

Właśnie tego się bałam przez... teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

Właśnie tego się bałam przez ostatni czas, że obojgu zacznie nam zależeć. Zaczniemy traktować swoje słowa i nocne rozmowy na poważnie, nie będziemy mogli wytrzymać bez siebie dnia i zaczniemy marzyć o przyszłości.

i  tak na niby nałożył mi... teksty

mikela dodano: 9 stycznia 2014

i tak na niby nałożył mi niewidzialny pierścionek na palec.

Uwielbiam go za to  że nie robiąc... teksty

mikela dodano: 9 stycznia 2014

Uwielbiam go za to, że nie robiąc zupełnie nic, potrafi mi poprawić humor nawet samym swoim głosem.

przyciągasz jak magnes. teksty

mikela dodano: 9 stycznia 2014

przyciągasz jak magnes.

i usiądziemy z naszą córeczką... teksty

mikela dodano: 8 stycznia 2014

i usiądziemy z naszą córeczką przy dużym dębowym stole, na którym będą paliły się świece, razem całą rodziną. Będziesz spoglądał raz na moje oczka, a raz na to jak nasze maleństwo trzyma łyżeczkę, jak niezdarnie ale w taki kochany sposób je.

w blasku księżyca jego oczy... teksty

mikela dodano: 8 stycznia 2014

w blasku księżyca jego oczy błyszczą jeszcze mocniej.

Wiesz  wyobraziłam sobie  że Boga... teksty

mikela dodano: 6 stycznia 2014

Wiesz, wyobraziłam sobie, że Boga nie ma. Było normalnie, tylko nie miałam kogo prosić o pomoc.

jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

mikela dodano: 6 stycznia 2014

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną. Taki facet , gdy go o to się poprosi, przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV