głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela w głowie setki niepoukładanych myśli. A pamiętasz jak to było kilka lat temu? Pierwszy śnieg był dla Ciebie niesamowitą radością a lepienie bałwana sanki i rzuc

mikela

mikela.moblo.pl
w głowie setki niepoukładanych myśli.
w głowie setki niepoukładanych myśli. teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

w głowie setki niepoukładanych myśli.

A pamiętasz jak to było kilka lat... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

A pamiętasz jak to było kilka lat temu? Pierwszy śnieg był dla Ciebie niesamowitą radością, a lepienie bałwana, sanki i rzucanie się śnieżkami najlepszą zabawą na świecie? Jak będąc na podwórku para przy każdym oddechu zastępowała w zabawach z kolegami papierosowy dym? Jak wieczorem w wigilię siedziałaś w oknie z niecierpliwością pytając mamę co chwilę czy widać już pierwszą gwiazdkę? To, jak z nieopisaną ekscytacją wierciłaś się na krześle przy stole patrząc cały czas na choinkę, żeby nie przegapić momentu, w którym Mikołaj położy pod nią prezenty? Z jakim podnieceniem rozrywałaś kolorowy papier, żeby jak najszybciej zobaczyć co jest w środku? Albo to, jaką radość dawały wtedy zwykłe kolorowe lampki na choince, szczególnie w nocy, kiedy ich kolory migotały intensywnym światłem odbijając się od bombek? Pamiętasz tą magię świąt? Dziś to już nie to samo, prawda?

Chciałabym wiedzieć ilu chłopaków... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

Chciałabym wiedzieć ilu chłopaków myśli o mnie przed snem.

ten ścisk w gardle  gdy leci... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

ten ścisk w gardle, gdy leci piosenka która ciągnie ze sobą tyle wspomnień .

Jego oczy  jego bluza  jego mina gdy... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

Jego oczy, jego bluza, jego mina gdy mnie widzi, jego głos wyłapywany z tłumu, jego zapach, jego uśmiech, jego urok i ja miotająca się pomiędzy strachem przed odrzuceniem a wizją bajecznego szczęścia.

Ja wszystko wytrzymam  ale muszę... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

Ja wszystko wytrzymam, ale muszę czuć, że warto.

widziałam w jej oczach to  co... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

widziałam w jej oczach to, co niegdyś inni widzieli w moich, gdy patrzyłam na niego.

Kiedy będę już stara  a moje wnuki... teksty

mikela dodano: 15 stycznia 2014

Kiedy będę już stara, a moje wnuki zapytają, kto był moją prawdziwą miłością, nie chce wyciągać albumu ze zdjęciami, chcę pokazać palcem na drugi koniec pokoju i powiedzieć : " Tam siedzi".

człowieku. Zrozum człowieka w... teksty

mikela dodano: 15 stycznia 2014

człowieku. Zrozum człowieka w człowieku.

Mnie nie poznasz po takich zwykłych... teksty

mikela dodano: 15 stycznia 2014

Mnie nie poznasz po takich zwykłych rozmowach. To nie będę prawdziwa ja. Potrzebuję rozmów na wszelkie możliwe tematy. O miłości, przyjaźni. Lubię jak ktoś dogaduje się ze mną, jak docenia to, że wysilam się i wkładam w rozmowę swoje serce. Możesz widzieć moją twarz, mój uśmiech , ale widzisz tylko moja okładkę, a nie przesłuchujesz środka. Chowam się właśnie przed światem, choć wcale nie jestem strachliwa. Boje się pająków ale nie świata i ludzi. Chętnie poznaje nowych ludzi. Uciekam w muzykę, bo w niej odnajduję siebie. Piszę teksty, z których można wyczytać jak wrażliwa jestem. Stałam się zupełnie inna niż myślałeś, kiedy opowiedziałam to co leży mi na sercu prawda?

Jak rozpoczęła się nasza historia?... teksty

mikela dodano: 15 stycznia 2014

Jak rozpoczęła się nasza historia? Niewinnie.. Dyskretne spojrzenia, ciepłe uśmiechy, iskierki w oczach, aż w końcu zastrzyk odważniejszych gestów, wyłapywanie spojrzeń w tęczówki dłużej niż ułamki sekund. Ponętne przygryzanie warg na swój widok, by tuż po wielu powodzeniach w gadce poczuć pierwszy dotyk, przeszywający zapach, ukajający dreszcz i pocałunek.

świat wypadł mi z moich rąk. teksty

mikela dodano: 15 stycznia 2014

świat wypadł mi z moich rąk.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV