głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Gdyby zostały mi trzy sekundy życia powiedziałabym Ci jak bardzo Cię kocham potem bym zniknęła nie słysząc tego jak odpowiadasz że nie czujesz tego samego. wies

mikela

mikela.moblo.pl
Gdyby zostały mi trzy sekundy życia powiedziałabym Ci jak bardzo Cię kocham potem bym zniknęła nie słysząc tego jak odpowiadasz że nie czujesz tego samego.
Gdyby zostały mi trzy sekundy życia... teksty

mikela dodano: 8 października 2014

Gdyby zostały mi trzy sekundy życia, powiedziałabym Ci jak bardzo Cię kocham, potem bym zniknęła, nie słysząc tego jak odpowiadasz, że nie czujesz tego samego.

wiesz jak to jest kiedy przeszłość... teksty

mikela dodano: 8 października 2014

wiesz jak to jest kiedy przeszłość miesza się z teraźniejszością?

Nie ma przyszłości  ale jest nadzieja. teksty

mikela dodano: 6 października 2014

Nie ma przyszłości, ale jest nadzieja.

zimno. nagle zrobiło się tak bardzo... teksty

mikela dodano: 30 września 2014

zimno. nagle zrobiło się tak bardzo zimno.

Patrzę na Twoje zdjęcie i nie... teksty

mikela dodano: 30 września 2014

Patrzę na Twoje zdjęcie i nie widzę nic. Kiedyś Cię znałam, kiedyś spędzaliśmy razem czas. Kurwa, ktoś tam nawet mówił o miłości, nie? Nie umiem opisać tego co dzieję się we mnie, kiedy piksele układają Twoją twarz. To zaczyna się w brzuchu, coś ściska, a potem dreszcze rozchodzą się po całym ciele. Nie, to żadne motylki, żadna tęsknota, żadne zakochanie. Mdli mnie, rozumiesz? Rzygać mi się chcę, kiedy myślę ile poświęciłam Ci czasu, zupełnie niepotrzebnie. Najchętniej zwróciłabym wspomnienia o Tobie, tak jak wypity alkohol. /esperer

obiecałam sobie  że ostatniego dnia... teksty

mikela dodano: 30 września 2014

obiecałam sobie, że ostatniego dnia pracy nie zaśpię i raz przyjdę punktualnie. Dzień jak co dzień, przyszłam ostatnia z zaspanymi oczami.

A co będzie  gdy za 10 lat wpadniemy... teksty

mikela dodano: 29 września 2014

A co będzie, gdy za 10 lat wpadniemy na siebie przypadkiem ? Będziemy mądrzejsi, bogatsi w doświadczenia... A co będzie jeśli uczucia ze szczenięcych lat powrócą ? Ja wiem co wtedy będzie. Rzucimy wszystko w pizdu i razem uciekniemy tam gdzie nikt nas nie znajdzie. A potem najprawdopodobniej znowu odejdziemy od siebie bez słowa wyjaśnień. Tylko tym razem już nie będziemy mieli do czego wrócić.

Nie twierdzę  że to co dzieje się... teksty

mikela dodano: 29 września 2014

Nie twierdzę, że to co dzieje się teraz w moim życiu jest trwałe i na zawsze. Ale żyję chwilą, a On jest teraz moją teraźniejszością.

Masz tu przykład  analizuj ze łzami... teksty

mikela dodano: 29 września 2014

Masz tu przykład, analizuj ze łzami w oczach do czego prowadzi szczeniacka głupota.

Prawdziwy związek zaczyna się wtedy... teksty

mikela dodano: 29 września 2014

Prawdziwy związek zaczyna się wtedy, gdy kończy się faza randek, a odświętność tonie często bezpowrotnie w rutynie codzienności i niezauważalnie dla wielu przeistacza się w przyzwyczajenie, a mężczyźni zamiast kwiatów zaczynają kupować warzywa. Żeby tego chcieć, trzeba... trzeba kochać

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

mikela dodano: 29 września 2014

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

Dokładnie pamiętam naszą ostatnią... teksty

mikela dodano: 29 września 2014

Dokładnie pamiętam naszą ostatnią rozmowę. Zrozumiałam wszystko choć nasze usta milczały. Twoje serca idealnie przekazało, że już do siebie nie należymy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV