głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Wiesz bo to jest tak że jak kiedykolwiek kochałaś coś tak bardzo że nie mogłaś przestać o tym myśleć a cały dzień kręcił się wokół tej osoby to nigdy do końca o

mikela

mikela.moblo.pl
Wiesz bo to jest tak że jak kiedykolwiek kochałaś coś tak bardzo że nie mogłaś przestać o tym myśleć a cały dzień kręcił się wokół tej osoby to nigdy do końca o niej
Wiesz bo to jest tak  że jak... teksty

mikela dodano: 6 kwietnia 2014

Wiesz bo to jest tak, że jak kiedykolwiek kochałaś coś tak bardzo, że nie mogłaś przestać o tym myśleć, a cały dzień kręcił się wokół tej osoby to nigdy do końca o niej nie zapomnisz. Zawsze to będzie wracać kiedy przez przypadek ktoś wymówi jej imię, kiedy usłyszysz na zakupach z rodzicami w centrum handlowym waszą piosenkę, znajdziesz stare rozmowy i kłótnie kto kogo bardziej kocha. Poczujesz pustkę, którą kiedyś ktoś zapełniał tak, że wszystko tworzyło idealne połączenie. Dziś już tego nie ma i musisz sama walczyć o przetrwanie.

Czasem mam wrażenie jakbym... teksty

mikela dodano: 2 kwietnia 2014

Czasem mam wrażenie jakbym przegapiła coś jednorazowego, jakiś pociąg, który przyjeżdża raz w życiu, i wszyscy wsiedli do niego beze mnie.

i mimo  że nienawidzę jak i nie... teksty

mikela dodano: 1 kwietnia 2014

i mimo, że nienawidzę jak i nie obchodzę święta prima aprilis, wyjątkowo pozwolę sobie zażartować, iż za Toba nie tęsknie.

https:  www.youtube.com... teksty

mikela dodano: 14 marca 2014

Czasami w każdym z nas pojawia sie... teksty

mikela dodano: 12 marca 2014

Czasami w każdym z nas pojawia sie wewnętrzne zawieszenie, w którym pomoże tylko reset duszy.

Gdybym miała pistolet z dwoma... teksty

mikela dodano: 12 marca 2014

Gdybym miała pistolet z dwoma nabojami i byłabym w pokoju z Hitlerem, Bin Ladenem i Tobą, strzeliłabym dwa razy do Ciebie.

Świat to skurwiel  doprawdy. Daje... teksty

mikela dodano: 12 marca 2014

Świat to skurwiel, doprawdy. Daje nam coś tylko po to, by potem, kiedy nie będziemy mogli bez tego żyć, wyrwać to. Wtedy zwijamy się w spazmach bólu, umieramy w sobie. Wtedy giniemy w cieniu własnych myśli, wspomnień i uczuć. Wtedy nie ma już smutku, gniewu i żalu. Wtedy nie da się ich czuć. Bo wtedy... Wtedy przychodzi pustka.

Wiesz co serce. Chyba jeszcze nie... teksty

mikela dodano: 9 marca 2014

Wiesz co serce. Chyba jeszcze nie jesteśmy na to gotowi.

Udupienie totalne. teksty

mikela dodano: 8 marca 2014

Udupienie totalne.

Easy come  easy go. teksty

mikela dodano: 7 marca 2014

Easy come, easy go.

Po czwarte  nauczyłam się  że... teksty

mikela dodano: 7 marca 2014

Po czwarte, nauczyłam się, że niektórzy ludzie są na zawsze, a niektórzy tylko sporadycznie, i że nie mam żadnego wpływu na to, kto będzie na zawsze, a kto od czasu do czasu.

 Hej  kocham Cię. I w sumie... teksty

mikela dodano: 5 marca 2014

"Hej, kocham Cię. I w sumie cholernie bałem się użyć tych słów, bo one są jak obietnica. Obietnica tego, że będę obok Ciebie, zawsze i wszędzie. Że choćby niebo waliło Ci się na głowę, ja podbiegnę i je przytrzymam. Że będę tylko Twój. Rozumiesz? A widzisz... Ja nigdy nie łamię obietnic."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV