głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Przestałam myśleć o nim jako o moim chłopaku. Jako o nastoletniej miłości licealnym związku. Stał się moim szczęściem najbezpieczniejszym miejscem na ziemi stac

mikela

mikela.moblo.pl
Przestałam myśleć o nim jako o moim chłopaku. Jako o nastoletniej miłości licealnym związku. Stał się moim szczęściem najbezpieczniejszym miejscem na ziemi stacją gdz
Przestałam myśleć o nim jako o... teksty

mikela dodano: 8 grudnia 2014

Przestałam myśleć o nim jako o moim chłopaku. Jako o nastoletniej miłości, licealnym związku. Stał się moim szczęściem, najbezpieczniejszym miejscem na ziemi, stacją gdzie wracam niezależnie od nastroju. Stał się osobą najważniejszą w moim życiu. Osobą, której każdy pocałunek, słowo, uścisk daje nadzieje na więcej i na coś lepszego. Nie wyobrażam sobie życia bez niego, ba nawet nie chce sobie wyobrażać. Jesteśmy tu i teraz, zakochani i nikt, ani nic tego nie zmieni. Nigdy.

idealnie. teksty

mikela dodano: 27 listopada 2014

idealnie.

Jesteś piękna  ale nie chciałbym... teksty

mikela dodano: 26 listopada 2014

Jesteś piękna, ale nie chciałbym Cię przerżnąć, bo kiedy byłoby po wszystkim, nie chciałbym, żebyś czuła się zerżnięta. Chciałbym się z Tobą kochać i byłbym pewnie niezdarny i niezręczny, ale kiedy byłoby po wszystkim, chciałbym, żebyś czuła się kochana. — James Frey

Nigdy nie uznawaj za błąd kogoś  z... teksty

mikela dodano: 26 listopada 2014

Nigdy nie uznawaj za błąd kogoś, z kim chociaż przez chwile poczułaś/eś się szczęśliwa/y.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko.... teksty

mikela dodano: 26 listopada 2014

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, ale z sentymentem powiem, jak było naprawdę. Opowiem Ci, jak radziłam sobie z każdym dniem i każdym wieczorem. Jak przetrwałam każdą noc i jakim sposobem nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy. Opowiem Ci, jak tamowałam łzy płynące z moich oczu i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. Zdradzę Ci, jakim sposobem przetrwałam ból odejścia i jak dokonałam tego, że normalnie funkcjonuję. Tak... Kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty, które tak mocno mnie wyniszczyły.

Mam co wspominać te przepiękne... teksty

mikela dodano: 25 listopada 2014

Mam co wspominać te przepiękne momenty i proszę nie mów mi już że droga nie idzie tędy.

Serce  a teraz zrozum  że On będzie... teksty

mikela dodano: 25 listopada 2014

Serce, a teraz zrozum, że On będzie tylko twoim kolegą.

Co byś zrobił  gdybym o 5 nad ranem... teksty

mikela dodano: 25 listopada 2014

Co byś zrobił, gdybym o 5 nad ranem stała przed Twoimi drzwiami, cała zmarznięta, z drżącymi rękoma i zapłakanymi oczami?

Kocham Cię  czy tego chcesz czy nie... teksty

mikela dodano: 25 listopada 2014

Kocham Cię, czy tego chcesz czy nie, czy ja tego chcę, czy nie. To jest jak choroba, jak niemoc, która odbiera mi możność wolnego wyboru, która topi mnie w otchłani. Zbłądziłam w Tobie, już nigdy się nie odnajdę. Nie odnajdę siebie takiej, jaką byłam.

Cholernie się boję. Boję się tego... teksty

mikela dodano: 25 listopada 2014

Cholernie się boję. Boję się tego co będzie za dwa lata, albo i dłużej. Boję się, że zapomnę jakim był cudownym człowiekiem. Że zapomnę ile dla mnie znaczył. Boję się, że zapomnę, że ktoś taki jak On w ogóle istniał, że jego imię znów będzie zwykłym imieniem. On był cudowny, idealny. Nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego wybrałam właśnie Jego.

To koniec. Już nie czuje tego co... teksty

mikela dodano: 25 listopada 2014

To koniec. Już nie czuje tego co czułam, już nie wariuje, już nie stroje się godzinę przed lustrem, już nie sprawdzam co 10 minut telefonu, czy oby na pewno nie dzwoniłeś, a ja może po prostu nie usłyszałam. Już nie nazywam swych miśków twoim imieniem.

Burczy mi w serduszku. teksty

mikela dodano: 25 listopada 2014

Burczy mi w serduszku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV