głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Minione miłości moim zdaniem nie umierają są gdzieś zamrożone w czasie. Nie da się ich zabić zakopać. One żyją wiecznie tylko my od nich odchodzimy. Przemieszcz

mikela

mikela.moblo.pl
Minione miłości moim zdaniem nie umierają są gdzieś zamrożone w czasie. Nie da się ich zabić zakopać. One żyją wiecznie tylko my od nich odchodzimy. Przemieszczamy
Minione miłości moim zdaniem nie... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Minione miłości moim zdaniem nie umierają, są gdzieś zamrożone w czasie. Nie da się ich zabić, zakopać. One żyją wiecznie, tylko my od nich odchodzimy. Przemieszczamy się w czasie i przestrzeni, podlegając nieustannym przemianom. Dlatego zdarza się, że serce przestaje nagle kochać. Wiele osób spotyka się po prostu nie w porę.

Kiedyś  po jakimś czasie  spotkamy... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Kiedyś, po jakimś czasie, spotkamy się w kawiarni albo w metrze. Będziemy próbowali się nie rozpoznać albo nie zauważyć, szybko odwrócimy się od siebie. Będziemy wstydzili się tego, co stało się z naszym “my”, co z niego zostało. Nic. Dwoje obcych sobie ludzi ze wspólną pozorną przeszłością, której tak długo i tak bezwstydnie pozwalali się okłamywać.

Czysta wyborowa źle wpływa na... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Czysta wyborowa źle wpływa na czystość wyborów.

Najbardziej boimy się pustych... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Najbardziej boimy się pustych kieliszków po miłości. Najbardziej boimy się pustych miejsc.

A gdyby tak wszystko magicznie... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

A gdyby tak wszystko magicznie odwrócić. Gdyby ludzie rodzili się tuż przed śmiercią i żyli do poczęcia. W drugą stronę. Mieliby już na początku życia tę swoją życiową mądrość, doświadczenia i cały ten przychodzący z wiekiem spokój i rozsądek. Popełniliby już te wszystkie swoje błędy, zdrady i życiowe pomyłki. Mieliby już te wszystkie blizny i zmarszczki i wszystkie wspomnienia, i żyliby w drugą stronę. Ich skóra stawałaby się coraz gładsza, każdego dnia budziłaby się w nich większa ciekawość, włosy byłby coraz mniej siwe, oczy coraz bardziej błyszczące, serce coraz silniejsze i coraz bardziej otwarte na przyjmowanie nowych ciosów i nowych miłości..

Pamiętacie jak byliśmy dziećmi i... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Pamiętacie jak byliśmy dziećmi i największym zmartwieniem było to czy dostaniemy rower na urodziny, albo herbatniki na śniadanie. Dorosłość jest przereklamowana, serio. Niech Was nie zmylą wystrzałowe buty, seks i brak rodziców mówiących Wam co macie robić. Dorosłość to odpowiedzialność. Odpowiedzialność to koszmar, kompletne dno. Dorośli muszą być gdzie trzeba, robić co trzeba, zarabiać na życie i płacić czynsz. W porównaniu z tym rowery i herbatniki nie są najgorsze.

Uważaj  żeby pewnego dnia nie... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Uważaj, żeby pewnego dnia nie poczuć za mocno. Uważaj, żeby pewnego dnia znów nie stracić za wiele.

bo przecież nikt nie kazał wierzyć... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

bo przecież nikt nie kazał wierzyć spojrzeniom wymienionym niechcący.

Może ktoś na niego czeka w domu.... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Może ktoś na niego czeka w domu. Może jest z kimś po prostu umówiony. Może pójdzie dziś z kimś do łóżka. Nie wiem. Nie chcę wiedzieć. Skasowałam jego numer, ale wciąż znam go na pamięć.

 Myślę  że związek tworzy się... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

"Myślę, że związek tworzy się wtedy, kiedy dwoje ludzi czuje się ze sobą wspaniale, martwi się, żyje życiem drugiej osoby, z każdym dniem angażując swoje uczucia coraz mocniej. Nikt nie jest w stanie przewidzieć co wydarzy się jutro! " / M.Sz.

Nie bój się miłości  nigdy! teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Nie bój się miłości, nigdy!

Przestałam myśleć o nim jako o... teksty

mikela dodano: 8 grudnia 2014

Przestałam myśleć o nim jako o moim chłopaku. Jako o nastoletniej miłości, licealnym związku. Stał się moim szczęściem, najbezpieczniejszym miejscem na ziemi, stacją gdzie wracam niezależnie od nastroju. Stał się osobą najważniejszą w moim życiu. Osobą, której każdy pocałunek, słowo, uścisk daje nadzieje na więcej i na coś lepszego. Nie wyobrażam sobie życia bez niego, ba nawet nie chce sobie wyobrażać. Jesteśmy tu i teraz, zakochani i nikt, ani nic tego nie zmieni. Nigdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV