głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Każdy kogoś ma każdy może porozmawiać co mu leży na sercu tylko ja odrzucam ludzi udaję że nic mi nie jest a gdy już nie mogę wytrzymać i łzy same lecą po polik

mikela

mikela.moblo.pl
Każdy kogoś ma każdy może porozmawiać co mu leży na sercu tylko ja odrzucam ludzi udaję że nic mi nie jest a gdy już nie mogę wytrzymać i łzy same lecą po polikach
Każdy kogoś ma  każdy może... teksty

mikela dodano: 17 czerwca 2014

Każdy kogoś ma, każdy może porozmawiać co mu leży na sercu, tylko ja odrzucam ludzi, udaję, że nic mi nie jest, a gdy już nie mogę wytrzymać i łzy same lecą po polikach, krzyczę na wszystkich, każę im odejść, bo tak jest łatwiej, bo tak jest bezpieczniej. Ta samotność jest lepsza, jej nie muszę się tłumaczyć, rozumie mnie bez słów i tak po prostu siedzi ze mną, czasem z butelką wódki i paczką fajek, ale słucha mojego szlochu, przekleństw na świat. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, bo nigdy mnie nie opuściła. A w tych ciężkich chwilach, szybko nie odejdzie, rozumie mój ból i wie czego mi potrzeba. Opieki, bezpieczeństwa, a nie słów: a nie mówiłam, że tak będzie lub nie martw się, będzie dobrze. / nutlla

ostatnie  kocham  boli najbardziej. teksty

mikela dodano: 17 czerwca 2014

ostatnie "kocham" boli najbardziej.

Uważaj na znajomości  które... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2014

Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze.

Jestem z tobą wszędzie  jeśli... teksty

mikela dodano: 12 czerwca 2014

Jestem z tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie.

 Dzieliśmy ze sobą wiele pięknych... teksty

mikela dodano: 12 czerwca 2014

"Dzieliśmy ze sobą wiele pięknych chwil, a Ty uczyniłaś moje życie... uczyniłaś je prawdziwym życiem. Niczego nie żałuję. Ale jestem jedynie rozdziałem w Twoim życiu - będzie ich znacznie więcej. Zachowaj w pamięci nasze cudowne wspomnienia, ale proszę, nie bój się tworzyć nowych."

to piękne  gdy w trudnych chwilach... teksty

mikela dodano: 11 czerwca 2014

to piękne, gdy w trudnych chwilach jest ktoś, kto potrafi doprowadzić Cię do szczerego uśmiechu..

najbardziej złoszczę się wtedy gdy... teksty

mikela dodano: 10 czerwca 2014

najbardziej złoszczę się wtedy gdy siedzę spokojna i czekam aż czajnik zagwiżdżę, a gdy sobie nie radzę zaczynam sprzątać cały dom. Gdy zaczynam wspominać parzę sobie duży kubek gorącej czekolady i sięgam zakamarków w poszukiwaniu czekolady. Lubię zasypiać w makijażu i robić dziwne miny przed lustrem, kiedy ładnie wyglądam, a gdy czuję odpowiedni dotyk mruczę subtelnie. wybacz, ale inna być nie potrafię.

Jon: Sądzę  że nadciągają dobre... teksty

mikela dodano: 10 czerwca 2014

Jon: Sądzę, że nadciągają dobre czasy! Garfield: Coś czuję, że sporo zwiedzają po drodze.

Niektóre dni już od samego świtu... teksty

mikela dodano: 10 czerwca 2014

Niektóre dni już od samego świtu są paskudne.

wracała ze szpitala. Była zmęczona... teksty

mikela dodano: 9 czerwca 2014

wracała ze szpitala. Była zmęczona ciągłymi badaniami, jej ręce osłabione od igieł ledwo zwisały na kierownicy. Zrobiło jej się ciemno przed oczami. To był ten jeden z niewielu momentów, kiedy ze stoickim spokojem wymawiała modlitwę pod nosem, modląc się o to, by Bóg dał jej jeszcze siłę.

Czy ja mówię wprost  że jestem... teksty

mikela dodano: 6 czerwca 2014

Czy ja mówię wprost, że jestem szczęśliwa? Nie. Nigdy tego nie robię, chociaż ostatnio można to zaważyć po tym, jak się zachowuję. Jestem zupełnie kimś innym. Mam wbrew pozorom dobrą szkołę, kształcę się w dobrym kierunku, wychodzę do ludzi, znikam czasami o siódmej rano, aby wrócić przed dwudziestą trzecią poprzez przejście połowy miasta. Mam coś o czym marzyłam, za chwilę zaczynam kolejne etapy zajęć. Będę jeszcze więcej poza domem. Będę jeszcze więcej żyć, uśmiechać się do innych, robić szybki makijaż przed wyjściem. Zaczynam się inaczej ubierać, czesać... Powoli zaczęłam akceptować siebie. Potrafię wyjść przed ludzi, mówić o moich wizjach, pomysłach na zrealizowanie danego projektu. Potrafię stanąć zupełnie przed obcymi ludźmi i przyznać się do błędów z przeszłości. Potrafię mówić na głos o depresji, którą przezwyciężyłam i dawać ludziom żywy przykład, że nawet po wielu latach można wyjść z każdego dołka, ale tego trzeba chcieć. Trzeba mieć chęć do tego aby żyć, a czy Ty ją masz?

   i pocałowałem ją i przynajmniej... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2014

"- i pocałowałem ją i przynajmniej na chwilę ten pocałunek mnie odmienił i przynajmniej na chwilę ona i ja byliśmy zakochani. - A potem to sierdoliłeś? - No."/ James Frey.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV