głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela to było takie najzwyklejsze dobranoc. Takie samo jak co wieczór z tą różnicą że po nim już nigdy nie było dzień dobry . nie przyszło ci nigdy do głowy że gdzieś

mikela

mikela.moblo.pl
to było takie najzwyklejsze dobranoc. Takie samo jak co wieczór z tą różnicą że po nim już nigdy nie było dzień dobry .
to było takie najzwyklejsze... teksty

mikela dodano: 23 grudnia 2014

to było takie najzwyklejsze dobranoc. Takie samo jak co wieczór, z tą różnicą, że po nim już nigdy nie było "dzień dobry".

nie przyszło ci nigdy do głowy  że... teksty

mikela dodano: 23 grudnia 2014

nie przyszło ci nigdy do głowy, że gdzieś tam głęboko, też marzę właśnie o tym ? że pod warstwą całej tej złości, żalu i wszystkich innych negatywnych uczuć, siedzi cicho wizja pięknego domu z ogródkiem, gromadki dzieci i patrzenia dzień w dzień w tę samą ukochaną twarz tuż po przebudzeniu?

Myślisz czasami o mnie? Chciałbyś... teksty

mikela dodano: 18 grudnia 2014

Myślisz czasami o mnie? Chciałbyś się odezwać, ale boisz się mojej reakcji? Może boisz się swojej reakcji? Boisz się, że może nadal coś czujesz, że może wszystko się skomplikuje, bo przecież tak skrupulatnie układamy nasze życia od nowa. Sięgasz czasami po telefon, ale odkładasz go w ostatnim momencie, bojąc się, że ja wcale na to nie czekam? Są noce, kiedy nie możesz przestać myśleć o tym co było? Wspomnienia Cię przytłaczają? Masz chwile słabości, kiedy chciałbyś mi coś opowiedzieć, bo wiesz, że przecież zawsze potrafiłam Cię wysłuchać? Leżąc obok niej, żałujesz chociaż w jednej sekundzie, że to nie ja? Zadajesz sobie pytanie co stało się z tą miłością? No powiedz, czy zdarza Ci się to czasami ?

boisz się prawda? boisz się... teksty

mikela dodano: 18 grudnia 2014

boisz się prawda? boisz się bezgranicznie zaufać. Wiem, znam to doskonale. Wiele razy mnie to zraniło wiesz? ufałam bez granic. Nie dopuszczałam do głowy myśli, że ktoś mógłby zawalić wszystko, doszczętnie. Łudziłam się i tak cholernie mocno kochałam. Kochałam tak mocno jak tylko potrafiłam. To mnie zwiodło, to nauczyło mnie zasady, by ufać na tyle, na ile pozwala rozum, nie serce. teraz? teraz mniej cierpię. Nie lubię rozczarowań.

 No i tak się zdarzyło  że... teksty

mikela dodano: 18 grudnia 2014

"No i tak się zdarzyło, że zakochałem się w niej dokładnie wtedy, gdy ona odkochała się we mnie. Niezła ironia losu, co nie?"

Jejku.. Mistrzostwo. Zapiera dech w piersiach! teksty mikela dodał komentarz: Jejku.. Mistrzostwo. Zapiera dech w piersiach! do wpisu 16 grudnia 2014
Minione miłości moim zdaniem nie... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Minione miłości moim zdaniem nie umierają, są gdzieś zamrożone w czasie. Nie da się ich zabić, zakopać. One żyją wiecznie, tylko my od nich odchodzimy. Przemieszczamy się w czasie i przestrzeni, podlegając nieustannym przemianom. Dlatego zdarza się, że serce przestaje nagle kochać. Wiele osób spotyka się po prostu nie w porę.

Kiedyś  po jakimś czasie  spotkamy... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Kiedyś, po jakimś czasie, spotkamy się w kawiarni albo w metrze. Będziemy próbowali się nie rozpoznać albo nie zauważyć, szybko odwrócimy się od siebie. Będziemy wstydzili się tego, co stało się z naszym “my”, co z niego zostało. Nic. Dwoje obcych sobie ludzi ze wspólną pozorną przeszłością, której tak długo i tak bezwstydnie pozwalali się okłamywać.

Czysta wyborowa źle wpływa na... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Czysta wyborowa źle wpływa na czystość wyborów.

Najbardziej boimy się pustych... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Najbardziej boimy się pustych kieliszków po miłości. Najbardziej boimy się pustych miejsc.

A gdyby tak wszystko magicznie... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

A gdyby tak wszystko magicznie odwrócić. Gdyby ludzie rodzili się tuż przed śmiercią i żyli do poczęcia. W drugą stronę. Mieliby już na początku życia tę swoją życiową mądrość, doświadczenia i cały ten przychodzący z wiekiem spokój i rozsądek. Popełniliby już te wszystkie swoje błędy, zdrady i życiowe pomyłki. Mieliby już te wszystkie blizny i zmarszczki i wszystkie wspomnienia, i żyliby w drugą stronę. Ich skóra stawałaby się coraz gładsza, każdego dnia budziłaby się w nich większa ciekawość, włosy byłby coraz mniej siwe, oczy coraz bardziej błyszczące, serce coraz silniejsze i coraz bardziej otwarte na przyjmowanie nowych ciosów i nowych miłości..

Pamiętacie jak byliśmy dziećmi i... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Pamiętacie jak byliśmy dziećmi i największym zmartwieniem było to czy dostaniemy rower na urodziny, albo herbatniki na śniadanie. Dorosłość jest przereklamowana, serio. Niech Was nie zmylą wystrzałowe buty, seks i brak rodziców mówiących Wam co macie robić. Dorosłość to odpowiedzialność. Odpowiedzialność to koszmar, kompletne dno. Dorośli muszą być gdzie trzeba, robić co trzeba, zarabiać na życie i płacić czynsz. W porównaniu z tym rowery i herbatniki nie są najgorsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV