głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Dziś człowiek tak często nie wie co no­si w so­bie w głębi swej duszy swe­go ser­ca. Jak często jest niepew­ny sen­su swe­go życia na tej ziemi. Ogar­nia go zwą

mikela

mikela.moblo.pl
Dziś człowiek tak często nie wie co no­si w so­bie w głębi swej duszy swe­go ser­ca. Jak często jest niepew­ny sen­su swe­go życia na tej ziemi. Ogar­nia go zwątpie
Dziś człowiek tak często nie wie... teksty

mikela dodano: 12 kwietnia 2014

Dziś człowiek tak często nie wie, co no­si w so­bie, w głębi swej duszy, swe­go ser­ca. Jak często jest niepew­ny sen­su swe­go życia na tej ziemi. Ogar­nia go zwątpienie, które prze­radza się w rozpacz. ( J.P II)

Tylko ja wiem  że jesteś lepszy od... teksty

mikela dodano: 12 kwietnia 2014

Tylko ja wiem, że jesteś lepszy od ideału.

i wreszcie  kielich w górę za tych... teksty

mikela dodano: 12 kwietnia 2014

i wreszcie, kielich w górę za tych, którzy byli, są i będą.

Ciężko jest patrzeć jak odchodzi... teksty

mikela dodano: 8 kwietnia 2014

Ciężko jest patrzeć jak odchodzi ktoś, kto znaczył dla nas najwięcej. Jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie odsuwamy. Jak zamiast sms na dzień dobry wita nas budzik, którego tak bardzo nie znosimy. Cięzko jest żyć ze świadomością, ze już nie jesteśmy dla siebie dostatecznie ważni, a nasza rozmowa to tylko bezuczuciowe siema. Nie rozmawiamy do późna tak jak na początku. Ba! Nie rozmawiamy już wcale. Stajemy się dla siebie coraz bardziej obcy, a pamiątką po naszej znajomości jest tylko zaśmiecony wiadomościami telefon i wspomnienia, których tak trudno jest się pozbyć.

Wiesz bo to jest tak  że jak... teksty

mikela dodano: 6 kwietnia 2014

Wiesz bo to jest tak, że jak kiedykolwiek kochałaś coś tak bardzo, że nie mogłaś przestać o tym myśleć, a cały dzień kręcił się wokół tej osoby to nigdy do końca o niej nie zapomnisz. Zawsze to będzie wracać kiedy przez przypadek ktoś wymówi jej imię, kiedy usłyszysz na zakupach z rodzicami w centrum handlowym waszą piosenkę, znajdziesz stare rozmowy i kłótnie kto kogo bardziej kocha. Poczujesz pustkę, którą kiedyś ktoś zapełniał tak, że wszystko tworzyło idealne połączenie. Dziś już tego nie ma i musisz sama walczyć o przetrwanie.

Czasem mam wrażenie jakbym... teksty

mikela dodano: 2 kwietnia 2014

Czasem mam wrażenie jakbym przegapiła coś jednorazowego, jakiś pociąg, który przyjeżdża raz w życiu, i wszyscy wsiedli do niego beze mnie.

i mimo  że nienawidzę jak i nie... teksty

mikela dodano: 1 kwietnia 2014

i mimo, że nienawidzę jak i nie obchodzę święta prima aprilis, wyjątkowo pozwolę sobie zażartować, iż za Toba nie tęsknie.

https:  www.youtube.com... teksty

mikela dodano: 14 marca 2014

Czasami w każdym z nas pojawia sie... teksty

mikela dodano: 12 marca 2014

Czasami w każdym z nas pojawia sie wewnętrzne zawieszenie, w którym pomoże tylko reset duszy.

Gdybym miała pistolet z dwoma... teksty

mikela dodano: 12 marca 2014

Gdybym miała pistolet z dwoma nabojami i byłabym w pokoju z Hitlerem, Bin Ladenem i Tobą, strzeliłabym dwa razy do Ciebie.

Świat to skurwiel  doprawdy. Daje... teksty

mikela dodano: 12 marca 2014

Świat to skurwiel, doprawdy. Daje nam coś tylko po to, by potem, kiedy nie będziemy mogli bez tego żyć, wyrwać to. Wtedy zwijamy się w spazmach bólu, umieramy w sobie. Wtedy giniemy w cieniu własnych myśli, wspomnień i uczuć. Wtedy nie ma już smutku, gniewu i żalu. Wtedy nie da się ich czuć. Bo wtedy... Wtedy przychodzi pustka.

Wiesz co serce. Chyba jeszcze nie... teksty

mikela dodano: 9 marca 2014

Wiesz co serce. Chyba jeszcze nie jesteśmy na to gotowi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV