głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela dziękuję wszystkim ludziom którzy pojawili się w moim życiu. Tym wrednym którzy nauczyli mnie tego że w życiu nie zawsze jest kolorowo i że zdarzają się przeszk

mikela

mikela.moblo.pl
dziękuję wszystkim ludziom którzy pojawili się w moim życiu. Tym wrednym którzy nauczyli mnie tego że w życiu nie zawsze jest kolorowo i że zdarzają się przeszkody
dziękuję wszystkim ludziom  którzy... teksty

mikela dodano: 30 maja 2014

dziękuję wszystkim ludziom, którzy pojawili się w moim życiu. Tym wrednym, którzy nauczyli mnie tego, że w życiu nie zawsze jest kolorowo i że zdarzają się przeszkody. Tym miłym, którzy nauczyli mnie dobroci dla innych i starali się pokazać tę dobrą stronę człowieka. Tym pomocnym, którzy pokazali mi jak cenna jest pomoc i że prędzej czy później do Ciebie wróci. Tym chamskim, którzy nauczyli mnie, że zawsze znajdzie się ktoś kto Cię znienawidzi i będzie chciał dla Ciebie źle. Ale przede wszystkim dziękuję tym, którzy byli, są i będą! Niezależnie od tego co się stanie, bo to właśnie oni nauczyli mnie co to znaczy być prawdziwym przyjacielem.

Mam dwadzieścia lat. Jeszcze wierzę... teksty

mikela dodano: 29 maja 2014

Mam dwadzieścia lat. Jeszcze wierzę, że marzenia się spełniają.

chodź  ucieknijmy stąd  nie... teksty

mikela dodano: 27 maja 2014

chodź, ucieknijmy stąd, nie patrząc na to czy ma to jakikolwiek sens.

zamknij oczy  odpręż się  wyobraź... teksty

mikela dodano: 23 maja 2014

zamknij oczy, odpręż się, wyobraź sobie szum morza, gorący piasek na plaży, zapomnij o problemach, przenieś się myślami w ulubione miejsce, zapomnij.

Czy to nie jest wielka rzecz... teksty

mikela dodano: 22 maja 2014

Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko?

Będzie mi brakowało tego  że... teksty

mikela dodano: 20 maja 2014

Będzie mi brakowało tego, że ciebie kocham. Będzie mi brakowało samotnych oczekiwań na twoje przyjście. Będzie mi brakowało radości naszych spotkać i bólu naszych rozstań. A po pewnym czasie będzie mi brakowało tego, że już nie brakuje mi ciebie.

Nie lubię wspominać  nie lubię... teksty

mikela dodano: 19 maja 2014

Nie lubię wspominać, nie lubię tęsknić, nie lubię myśleć o tym co było i porównywać tego z tym co jest, a mimo wszystko robię to bardzo często, a wręcz powiedziałabym, że systematycznie.

Kiedyś  jeszcze jako dziecko... teksty

mikela dodano: 15 maja 2014

Kiedyś, jeszcze jako dziecko zapytałam Mamę, jak jest w piekle. Odpowiedziała mi wtedy zadziwiająco pewnie, jakby już tam była, jakby to była autopsja, a nie wyobrażenie: -W piekle na powitanie pokazują ci wszystkie twoje niewykorzystane szanse, pokazują, jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś we właściwym czasie wybrała właściwe wyjście. A potem pokazują ci wszystkie te chwile szczęścia, które straciłaś śpiąc, wiesz, że my przesypiamy połowę życia? I tym wszystkich śpiochom takim jak Ty pokazuje się w piekle, co mogliby w życiu osiągnąć, gdyby budzili się w porę. - A potem? Mamusiu, co się dzieje potem, kiedy to już wszystko pokażą? - Potem, zostawiają cię samego z twoimi wyrzutami sumienia. Na całą wieczność. Nie ma już nic ani nikogo. Tylko Ty i twoje wyrzuty sumienia..

nikt nie powiedział  że On uwielbia... teksty

mikela dodano: 14 maja 2014

nikt nie powiedział, że On uwielbia jak jej kąciki ust wędrują ku niebu, jak jej oczy lśnią gdy się śmieje, jak dłonią tak subtelnie odsuwa kosmyk włosów spadający na twarz.

Mam już taki charakter  że aby coś... teksty

mikela dodano: 14 maja 2014

Mam już taki charakter, że aby coś zrozumieć, muszę najpierw spróbować to zepsuć

W kwestii zasadniczej – nie wiem... teksty

mikela dodano: 13 maja 2014

W kwestii zasadniczej – nie wiem, ile razy człowiek, czyli kobieta, może zaczynać życie od nowa. Jeśli o mnie chodzi, robię to teraz poniekąd nałogowo. Bez przerwy. Nie wiem, dlaczego akurat na mnie popadło. I nigdy się nie dowiem. Widać robię coś źle, bo normalni ludzie żyją normalnie.

Czy dostałaś kiedyś wszystko... teksty

mikela dodano: 12 maja 2014

Czy dostałaś kiedyś wszystko, czego pragnęłaś? I wtedy zrozumiałaś, że nie o to ci chodziło?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV