głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Zjebało się? No popatrz. teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

Zjebało się? No popatrz.

Ile to już razy o Nim zapominałam? teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

Ile to już razy o Nim zapominałam?

Dziś nie chcę nikogo  bo... teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

Dziś nie chcę nikogo, bo właściwie teraz mam wszystko, czego naprawdę potrzebuję. Przyjaciół i rodzinę, a żeby sprowadzać sobie do życia kolejnego debila to nie sztuka. Mogę poczekać, nie śpieszy mi się już./ allfalldown :3

Więc  co ty do niego teraz czujesz... teksty

mikela dodano: 19 sierpnia 2014

Więc, co ty do niego teraz czujesz - Nie wiem. Wydawało mi się, że zapomniałam.. Ale tak nie jest... - Myślisz, że nadal go kochasz? - Tak. Ale z dnia na dzień zamienia się to w...Swego rodzaju sentyment..

Pamiętasz o co zawsze się... teksty

mikela dodano: 19 sierpnia 2014

Pamiętasz o co zawsze się kłóciliśmy ? Ty nie potrafiłeś zaakceptować tego, że miałam dużo kolegów, że nieważne gdzie poszłam- rozmawiałam z chłopakami, wszędzie wokół mnie była płeć męska. Ja natomiast miałam pretensje o alkohol spożywany w dużych ilościach przez Ciebie. Teraz, gdy nie jesteśmy już razem wszystko się zmieniło. Ja pije w samotności, ewentualnie z koleżankami kilka dni pod rząd a Ty ? zabawiasz się z dziewczynami na imprezach, nawet na trzeźwo. Cóż za paradoks życiowy..

Po dziesiątym kieliszku Twoje... teksty

mikela dodano: 19 sierpnia 2014

Po dziesiątym kieliszku Twoje odejście staje się zabawne.

Zadaję za wiele pytań. Dlaczego? Po... teksty

mikela dodano: 19 sierpnia 2014

Zadaję za wiele pytań. Dlaczego? Po to żeby potem tylko cierpieć? Chcę wiedzieć zbyt dużo, podobno zawsze byłam ciekawa, czasem bez granic, wierciłam dziury by uspokoić własne myśli, jednak czy je uspakajałam? Po części tak. Tą drugą częścią najlepiej byłoby w ogóle się nie przejmować, gdyby nie to, że zadawała pojedyncze ciosy. Sama je sobie zadawałam. Gdy nie mówiłam o swoich planach, gdy łączyłam historie, czytałam wszystkie te wspólne rozmowy i mierzyłam zbyt odlegle. Gdy wiedziałam tylko ja, gdy tylko ja chciałam możliwe, że zbyt wiele. Moje chcieć to nie móc. Może za mało się staram? A może zwyczajnie to nie mój czas, nie moje miejsce.

Po alkoholu świat wygląda inaczej.... teksty

mikela dodano: 19 sierpnia 2014

Po alkoholu świat wygląda inaczej. Dotyk jest bardziej odczuwalny, pocałunek bardziej namiętny, a słowa prawdziwsze. / falszmaszwypisanynamordzie
Autor cytatu: bad_fucker

Nie daj życiu się  zapij smutki... teksty

mikela dodano: 19 sierpnia 2014

Nie daj życiu się, zapij smutki złe - olej smutki żale i baw się doskonale!

Zaopiekuj się mną. Zaopiekuj się... teksty

mikela dodano: 14 sierpnia 2014

Zaopiekuj się mną. Zaopiekuj się mną, bo jestem jeszcze mała. Obiecałeś.

Może teraz leżysz z otwartymi... teksty

mikela dodano: 13 sierpnia 2014

Może teraz leżysz z otwartymi oczyma i powtarzasz moje imię. Może boisz się jutra, tak jak i ja? Jeżeli w tej chwili potrafisz zrozumieć i domyślić się czegoś, to pamiętaj: jestem teraz z tobą. Jestem z tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie.

Nic nie wiesz o prawdziwej stracie... teksty

mikela dodano: 13 sierpnia 2014

Nic nie wiesz o prawdziwej stracie, bo to się zdarza tylko, jeśli kochasz kogoś bardziej niż samego siebie. Wątpię, że pozwoliłeś sobie kogoś tak kochać. Patrzę na ciebie i nie widzę inteligentnego, pewnego siebie mężczyzny. Widzę zarozumiałego, przerażonego chłopca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV