głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela w mojej głowie zamieć czarne czarne chmury. i nie wiem dlaczego ale w każdym facecie doszukuje się Twoich cech. i nie wiem dlaczego ale w każdym facecie doszuku

mikela

mikela.moblo.pl
w mojej głowie zamieć czarne czarne chmury.
w mojej głowie zamieć  czarne... teksty

mikela dodano: 15 lipca 2015

w mojej głowie zamieć, czarne, czarne chmury.

i nie wiem dlaczego ale w każdym... teksty

mikela dodano: 15 lipca 2015

i nie wiem dlaczego ale w każdym facecie doszukuje się Twoich cech.

i nie wiem dlaczego ale w każdym... teksty

mikela dodano: 15 lipca 2015

i nie wiem dlaczego ale w każdym facecie doszukuje się Twoich cech.

W życiu możesz kierować się... teksty

mikela dodano: 11 lipca 2015

W życiu możesz kierować się wyrzutami sumienia, strachem albo zdrowym rozsądkiem. Możesz podążać za gniewem albo dumą. Ale pewnego dnia, prędzej czy później, pożałujesz tego. Jedyny sposób by nie żałować, to iść za głosem serca. To prawda, może ci kazać zrobić szalone rzeczy... jak związać się z osobą, od której zdrowy rozsądek każe trzymać się z daleka. Ale jeśli jeden dotyk, jedno słowo, jedna pieszczota tej osoby budzą w tobie takie emocje, że czujesz jakbyś miała zaraz umrzeć - to ja wybieram właśnie to. Życie. Życie w tej pieszczocie, w tym spojrzeniu, w tym uczuciu.

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

mikela dodano: 6 lipca 2015

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

Może to nieważne  a może... teksty

mikela dodano: 6 lipca 2015

Może to nieważne, a może zwyczajnie nieistotne, ale tęsknię. Tęsknię, i to naprawdę boli. To co czuję jest niczym, bezpośrednia pustka jak nigdy dotąd. Nie chcę nic już mówić, a zarazem mam Ci tak wiele do powiedzenia. Nawet godzinami poopowiadać o tych najzwyklejszych sprawach, takich jak ocena w szkole czy kolejnym marnie spędzonym dniu, nawet to. Dawniej, mogłam mówić bez przerwy, a Ty nigdy nie przestawałeś słuchać, nigdy nie powiedziałeś, że po prostu Cię to nie interesuje. Interesowało Cię, nawet te najbanalniejsze rzeczy, nawet to co zjadłam dziś na obiad. Kiedy bolało coś wewnętrznie, a łzy dobijały się do oczu, byłeś, zawsze chciałeś być, a przecież nie musiałeś, nigdy o to nie prosiłam. A dziś? Nawet kiedy proszę, kiedy płaczę i nie potrafię przestać, Ty nie reagujesz. To nie Ty. To nie ten, w którym byłam tak cholernie zauroczona.

W życiu warto mieć odwagę:  Warto... teksty

mikela dodano: 25 czerwca 2015

W życiu warto mieć odwagę: Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom, warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi, warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola, gdy pada deszcz, warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach, warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu, warto śmiać się na ulicy bez powodu, warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki, warto marzyć, warto zgubić się w obcym mieście, warto poznać nowych ludzi, i zapomnieć o starych znajomych, warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą, pesymistą, optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać, warto pójść na samotny spacer, warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego.

i wciąż mam starego smsa od niego... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2015

i wciąż mam starego smsa od niego '' maleńka, nigdy cię nie zostawię , jesteś dla mnie wszystkim ''

Bardzo boli  gdy ktoś z kim... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2015

Bardzo boli, gdy ktoś z kim spędziłaś najpiękniejsze chwile w życiu, skraca Waszą znajomość do krótkiego "cześć".

nie chcę tęsknić za tym czego nie... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2015

nie chcę tęsknić za tym czego nie ma, ale mimo wszystko kocham Cię za przeszłość.

A mama mówiła bym się nie... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2015

A mama mówiła bym się nie przyzwyczajała do ludzi, bo i tak odejdą.

Nie brakuje Ci rozmów ze mną? Nie... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2015

Nie brakuje Ci rozmów ze mną? Nie brakuje Ci wkurzania mnie? Nie brakuje Ci mojego uśmiechu? Nie brakuje Ci mówienia mi każdej głupoty, która wydarzyła się w Twoim życiu? Nie brakuje Ci moich smsów na dobranoc? Nie brakuje Ci mnie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV