głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Tak wiele mam Ci dziś do powiedzenia. Wiem tamten czas minął bezpowrotnie. Tak być musiało Ty najlepiej sam wiesz tamte dni to przeszłość lecz dziś to wszystko

mikela

mikela.moblo.pl
Tak wiele mam Ci dziś do powiedzenia. Wiem tamten czas minął bezpowrotnie. Tak być musiało Ty najlepiej sam wiesz tamte dni to przeszłość lecz dziś to wszystko wraca.
Tak wiele mam Ci dziś do... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Tak wiele mam Ci dziś do powiedzenia. Wiem, tamten czas minął bezpowrotnie. Tak być musiało, Ty najlepiej sam wiesz, tamte dni to przeszłość lecz dziś to wszystko wraca.

Jeżeli miałabym zostawić wszystko... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Jeżeli miałabym zostawić wszystko i za horyzont prysnąć, wzięłabym cię za rękę i uścisnęła ją szybko.

nie przestaje się kochać człowieka... teksty

mikela dodano: 11 marca 2015

nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego, że coś w życiu spieprzył./ heeeeeeeeej

Szukam mężczyzny o szerokich... teksty

mikela dodano: 9 marca 2015

Szukam mężczyzny o szerokich horyzontach i niepospolitym wnętrzu, który nie przesypia życia ani nie topi go w nałogach, który chce to dzielić i mnożyć z niebanalną kobietą, dojrzałą jak wrześniowe jabłko. Chcę spotkać tego, który wypatruje za mną oczy i nasłuchuje, czy nie zabrzmią moje kroki w ciemności. Będącego w drodze, afirmującego życie, przy którym nie trzeba udawać mniejszej i głupszej, żeby go nie urazić.

A poza tym  powiedzmy to sobie... teksty

mikela dodano: 3 marca 2015

A poza tym, powiedzmy to sobie uczciwie: w internecie każdy trochę kłamie. Piszemy na przykład, ze lubimy czytać, a od miesięcy nie czytaliśmy nic oprócz kolorowych tygodników. Piszemy, że uprawiamy sport, a w rzeczywistości dostajemy zadyszki, kiedy musimy podbiec do autobusu. Podajemy się za fanów jakiegoś zespołu, chociaż słyszeliśmy tylko jeden jego kawałek wpuszczony do internetu dla reklamy. Gdybyśmy wszyscy byli uczciwi, to nasze profile wyglądały by mało ciekawie: chodzę do szkoły, oglądam telewizję, piszę esemesy do znajomych, objadam się czekoladą, wsadzam nos w cudze sprawy, a kiedy akurat nie robię żadnej z tych rzeczy, to śpię. Ale nikt tak o sobie nie napisze.

Na świecie jest tylko jedna osoba... teksty

mikela dodano: 3 marca 2015

Na świecie jest tylko jedna osoba, która zna mój każdy najmniejszy szczegół. Która ma pojęcie jakie są moje nieznośne wady. Człowiek, który potrafiłby wymienić moje wszelkie obawy. Który byłby w stanie wypisać wszystkie żenujące akcje. Który wie ile łyżeczek sypię do herbaty i jak bardzo są zaspane moje oczy z rana. Osoba mająca pojęcie o położeniu moich pieprzyków na ciele i barwie rumieńców pojawiających w jakiejś chwili. To ktoś, kto idealnie zna moją przeszłość i stanowczo obiecywał zbudować przyszłość. Który był tym nielicznym, jakiemu udało się skraść moje serce.

Jest też moją ostoją  a zarazem... teksty

mikela dodano: 3 marca 2015

Jest też moją ostoją, a zarazem moim przeciwieństwem - pasujemy do siebie idealnie. Ja jestem spokojna i uczuciowa, on - impulsywny i mądry. Czuję się przy nim bezpiecznie zarówno psychicznie jak i fizycznie. I wiem, że mogę na nim polegać w każdej sytuacji.

Lepszy niż Paryż i gorąca czekolada. teksty

mikela dodano: 3 marca 2015

Lepszy niż Paryż i gorąca czekolada.

Bo może nie chcę stracić kochanki... teksty

mikela dodano: 26 luty 2015

Bo może nie chcę stracić kochanki i przyjaciółki w ciągu jednej nocy. Jeśli to w porządku nie powinienem mieszać ci w mózgu i w twoim życiu, zbyt wiele razy. I może nie chcę być samotny. Kochanie jesteś moją jedyną miłością.

Są dwa rodzaje ludzi  tacy  co... teksty

mikela dodano: 16 luty 2015

Są dwa rodzaje ludzi, tacy, co lubią spać od ściany, i tacy, którzy lubią spać z tymi, co ich zepchną z łóżka.

Ty sam musisz w siebie wierzyć  sam... teksty

mikela dodano: 16 luty 2015

Ty sam musisz w siebie wierzyć, sam próbować, nie oglądać się ciągle na innych. A że trzeba czasami zacisnąć zęby, no, to takie już jest życie. Samo nic nie przyjdzie, wszystko trzeba zdobywać.

Prawdziwa dama pije  pali i... teksty

mikela dodano: 16 luty 2015

Prawdziwa dama pije, pali i przeklina. I naturalnie ogląda się za mężczyznami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV