głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela tak teraz jest ten moment by żyć. A mogłam kurwa spać do oporu. To nie ambicji się zachciało. Gówniany ten dzień oj gówniany. i żyję sobie jak księciunio. Może

mikela

mikela.moblo.pl
tak teraz jest ten moment by żyć.
tak  teraz jest ten moment  by żyć. teksty

mikela dodano: 18 listopada 2014

tak, teraz jest ten moment, by żyć.

A mogłam  kurwa  spać do oporu. To... teksty

mikela dodano: 17 listopada 2014

A mogłam, kurwa, spać do oporu. To nie, ambicji się zachciało. Gówniany ten dzień, oj gówniany.

i żyję sobie jak księciunio. teksty

mikela dodano: 17 listopada 2014

i żyję sobie jak księciunio.

Może za często do Niego dzwoniłam.... teksty

mikela dodano: 17 listopada 2014

Może za często do Niego dzwoniłam. Może powiedziałam mu za wiele o sobie. Może popełniłam ten błąd, koszmarny błąd, przytulenia się do Niego w środku nocy i słuchania, jak oddycha. Może pozwoliłam sobie za bardzo przy Nim odpoczywać. Może po raz pierwszy w życiu od czegokolwiek się uzależniłam.

Nie odezwę się pierwsza. Jeśli do... teksty

mikela dodano: 17 listopada 2014

Nie odezwę się pierwsza. Jeśli do mnie więcej nie zadzwoni, będę go czule wspominać – jako dupka.

Uwielbiam drogi  którymi... teksty

mikela dodano: 13 listopada 2014

Uwielbiam drogi, którymi chodziliśmy razem - a nie było ich dużo, bo przecież to były przypadki i czasem nienawidzę i Ciebie i siebie za to, że jestem w pieprzonym martwym punkcie i żadne z nas nic z tym nie zrobi. Będziemy tak tkwić. Ja będę dla Ciebie koleżanką, a Ty będziesz sprawiał że szybciej oddycham, gdy mówisz mi "cześć" .

Chcę kogoś  kto będzie mógł mnie... teksty

mikela dodano: 12 listopada 2014

Chcę kogoś, kto będzie mógł mnie złapać za rękę, i nie puszczać. Kogoś, kogo będę mogła przytulać, i kto będzie chciał przytulać mnie. Kto nie będzie kłamać wyznając mi miłość. Chcę szczęścia, prawdziwego, a nie sztucznego, wymuszonego. Gdy sama wmawiam sobie, że jest dobrze. Chcę spędzać zimowe wieczory pijąc czekoladę z bitą śmietaną, oglądając po raz setny Kevina Samego w Nowym Yorku, grzać się pod kocem, ale nie samotnie, tylko w uścisku tej osoby. Chcę zimowych spacerów przy przymrozku, albo późnych jesiennych powrotów do domu. Żeby w momencie taki jak ten ktoś siedział przy mnie. Albo gdy nie mogę spać w nocy, żeby ten ktoś był, gdy się obudzę z kolejnego koszmaru, i spojrzę na tą osobę, żebym się uśmiechnęła i spokojnie przytuliła twarz do poduszki. Żeby mogła się za kimś chować podczas oglądania horrorów, i kłaść się przy niej ze śmiechu przy oglądaniu komedii. Żebyśmy wychodzili ze znajomymi w piątki na piwo, do pubu, a później wracali zmęczeni, i rozmawiali zasypiając.

Zawsze tak to się do dupy kończy.... teksty

mikela dodano: 10 listopada 2014

Zawsze tak to się do dupy kończy. Bo przecież wszystko się kończy, nawet stół się kończy. I pogrzeb się kończy, i kac się kończy, który wali w głowę, w wątrobę, w trzustkę. Kończą się papierosy i trzeba kupić nowe. Do studni można wpaść, która też się skończy. Tylko miłość absurdalnie szuka happy endów i próbuje przekonać serce, że jest prawdziwa.

Przychodzą takie chwile  że nie... teksty

mikela dodano: 10 listopada 2014

Przychodzą takie chwile, że nie wiem już, co z sobą zrobić. Kiedyś pomyślałam, wsiądę w pociąg i przyjadę do ciebie. Ale to przecież o wiele za późno, o lata za późno, o całe życie za późno.

Lubię  gdy mówisz  że mnie kochasz... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

Lubię, gdy mówisz, że mnie kochasz, bo przecież są bajki, z których nigdy się nie wyrasta.

Tęsknota to piękne uczucie. Podobne... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

Tęsknota to piękne uczucie. Podobne do miłości, ale smutniejsze. Tęsknota to takie uczucie jak smutna miłość.Uczucie rozpamiętywania tego, co było najpiękniejsze, i zapominania tego, co było złe. Przypominania sobie rzeczy, które w ogóle się nie zdarzyły, i życia z nadzieją, że jeszcze się kiedyś powtórzą.

Odchodzić dla czyjegoś dobra to tak... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

Odchodzić dla czyjegoś dobra to tak jakby komuś wbić sztylet w serce tłumacząc, że zimne ostrze załagodzi ból./ ciamciaramciaa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV