głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Nauczył mnie jak to jest za kimś tęskinć. Czy moje miejsce jest gdzieś gdzieś daleko stąd? Czy tylko pędzę przed siebie gdzieś gdzie mnie niesie prąd? Są moment

mikela

mikela.moblo.pl
Nauczył mnie jak to jest za kimś tęskinć.
Nauczył mnie jak to jest za kimś... teksty

mikela dodano: 28 września 2014

Nauczył mnie jak to jest za kimś tęskinć.

Czy moje miejsce jest gdzieś... teksty

mikela dodano: 27 września 2014

Czy moje miejsce jest gdzieś, gdzieś daleko stąd? Czy tylko pędzę przed siebie gdzieś gdzie mnie niesie prąd?

Są momenty takie  że o wszystkim... teksty

mikela dodano: 24 września 2014

Są momenty takie, że o wszystkim zapominam. Co to są rzeczy ważne, zdrowie, rodzina. I wszystko wtedy wokół zwalnia, stygnie i staje.

Już 4 rano  jak ten czas dziwnie... teksty

mikela dodano: 24 września 2014

Już 4 rano, jak ten czas dziwnie leci. Jeszcze się Ziemia trochę przekręci i znowu zaświeci słońce. O jak mi niedobrze... jeszcze w głowie słyszę głosy, rozczochrane myśli, odklejone paznokcie, połamane włosy. Chyba już pójdę, a wcale mi się nie chce. Burdel w mej głowie jak w damskiej torebce.

Ciało i rozum w permanentnej... teksty

mikela dodano: 24 września 2014

Ciało i rozum w permanentnej niezgodzie.

Cały mój świat potrzebuje psychologa. teksty

mikela dodano: 24 września 2014

Cały mój świat potrzebuje psychologa.

codziennie żegnam się z... teksty

mikela dodano: 22 września 2014

codziennie żegnam się z przeszłością.

w ciężkich chwilach  przypomnij... teksty

mikela dodano: 18 września 2014

w ciężkich chwilach, przypomnij sobie dlaczego się we mnie zakochałeś.

Nie wiem czy bardziej brakuje mi... teksty

mikela dodano: 18 września 2014

Nie wiem czy bardziej brakuje mi Twoich zębów na moich wargach, Twego spojrzenia na moim ciele, komplementów nawet gdy wyglądałam jakbym dopiero co wstała, szczerych do bólu rozmów nocami czy wsparcia w najgłupszej sprawie, chyba po prostu brakuje mi Ciebie.

Nie możemy się dłużej razem... teksty

mikela dodano: 18 września 2014

Nie możemy się dłużej razem śmiać, bo znów będziemy za blisko. Nie możemy dłużej rozmawiać, bo znów będziemy mieli zbyt dobre kontakty. Nie możemy być ze sobą szczerzy, bo znów zaczniemy się sobie zwierzać, gdy zaczniemy się sobie zwierzać zaczniemy wspominać, wspominać i tęsknić za tym co było.

Człowieczeństwo wymiera  wiecie?... teksty

mikela dodano: 18 września 2014

Człowieczeństwo wymiera, wiecie? Coraz częściej się o tym przekonuje, a najgorsze jest to, że tak wiele razy doświadczyłam tego na własnej skórze, że zwyczajnie już mnie to nie dziwi. Czasem zastanawiam się co się stało z ludźmi z krwi, kości i uczuć, że zamienili się na puste maszynki do przeliczania banknotów, a serca w kostkarkę do lodu, która masowo wypluwa lód, mrożąc pozostałe resztki człowieczeństwa oraz jego zalążki. I boję się, bo ja wciąż mam uczucia, które na każdym kroku zostają nadszarpnięte, boję się przyszłości, mojej przyszłości bez człowieka.

Kiedyś modliłem się o nas każdego... teksty

mikela dodano: 18 września 2014

Kiedyś modliłem się o nas każdego wieczoru przed snem. Chciałem Cię tylko dla siebie, nic innego nie miało znaczenia. W rzeczywistości byłaś dla mnie wszystkim od samego początku. To stanowiło jakiś pewien rodzaj obsesji. Pragnąłem Cię bez żadnych zbędnych pytań na wieczność, bez przerwy. Miałem ochotę zamrozić czas, aby nigdy Cię nie stracić. Pragnąłem krzyczeć, karcić Cię i zmuszać do trzymania mnie w Twoich rękach na zawsze. Nigdy nie wyobrażałem sobie kochać kogoś tak bardzo. To nie było w moich planach, aby zakochać się w Tobie. Czuję, że tracę Cię cały czas, a każdego dnia wszystko boli mnie bardziej. Ze wszystkich ludzi na świecie wybrałem akurat Ciebie i nie mogę znieść tego, że nie ma Cie ze mną. To jest niewyobrażalnie straszne kiedy jesteś ignorowany przez osobę, której uwaga oznacza dla Ciebie cały świat. Starałem się uciec od tego wszystkiego. Zacząłem wychodzić z przyjaciółmi, pić i śmiać się. Chciałem wyrzucić Cię z głowy, ale nie mogłem, przysięgam./przypadkowy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV