głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Czasami może się tak zdarzyć że w najmniej oczekiwanym momencie życia poznamy kogoś idealnego dla nas. Kogoś kto urodził się być idealny źródłem inspiracji dla

mikela

mikela.moblo.pl
Czasami może się tak zdarzyć że w najmniej oczekiwanym momencie życia poznamy kogoś idealnego dla nas. Kogoś kto urodził się być idealny źródłem inspiracji dla naszego
Czasami może się tak zdarzyć  że... teksty

mikela dodano: 10 czerwca 2018

Czasami może się tak zdarzyć, że w najmniej oczekiwanym momencie życia poznamy kogoś idealnego dla nas. Kogoś kto urodził się być idealny źródłem inspiracji dla naszego życia. Ten człowiek sprawi, że przestaniesz rozmyślać o przeszłości i zaczniesz planować wspólną przyszłość z uśmiechem na twarzy.

dziś jest źle  dziś nie wyrabiam... teksty

mikela dodano: 8 czerwca 2018

dziś jest źle, dziś nie wyrabiam, dziś mam za dużo spraw, które i tak olewam, dziś nie mam ochoty na nic, dziś nie wychodzę z domu, dziś kładę się do łóżka, dziś zamykam się w sobie, dziś wspomnienia za bardzo bolą.

Pytasz czy złamałeś mi serce? Nie... teksty

mikela dodano: 7 czerwca 2018

Pytasz czy złamałeś mi serce? Nie, nie złamałeś. Ty je zmiażdżyłeś, podeptałeś, zmieszałeś z błotem i potraktowałeś jak szmatę. Nie, nie złamałeś w ogóle.

Kolejny dzień przemija w okropnym... teksty

mikela dodano: 6 czerwca 2018

Kolejny dzień przemija w okropnym bólu i cierpieniu. Pustka i samotność idą obok mnie w cieniu. Kolejny dzień bez Ciebie. Wiem, że muszę od nowa nauczyć się żyć bez Ciebie przyzwyczaić się do samotności, ale tak bardzo nie chcę.

Osoba  która jest nam przeznaczona... teksty

mikela dodano: 6 czerwca 2018

Osoba, która jest nam przeznaczona, pojawi się w Twoim życiu w najmniej oczekiwanym momencie. Przybędzie i pozostanie przy Tobie choćbyśmy odrzucali ją tysiąc razy. Dlatego powinniśmy przestać uganiać się za osobami, które nawet przez moment nie docenili faktu, że walczymy o nie i poczekać na osobę, która sama do nas przyjdzie. Myślę, że cierpliwość w takich chwilach przyniesie wiele dobrego i cel zostanie zrealizowany.

Najbardziej boli odejście osoby... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2018

Najbardziej boli odejście osoby, która zapewniała, że będzie na zawsze.

Wczoraj zdarzyło się nam znów... teksty

mikela dodano: 1 czerwca 2018

Wczoraj zdarzyło się nam znów niekochanie.

Lubię sobie posiedzieć. W ogóle... teksty

mikela dodano: 29 maja 2018

Lubię sobie posiedzieć. W ogóle lubię po prostu sobie być. W tym sensie, że nie od razu robić jakieś zamieszanie wokół siebie. Nie zacieszać. Nie otaczać się na siłę ludźmi po to, żeby mieć takie poczucie szumu, który sprawi, że będę czuła, że żyję. Potrafię czuć, że żyję, kiedy siedzę po cichu.

Jak o nim przestać myśleć?... teksty

mikela dodano: 28 maja 2018

Jak o nim przestać myśleć? Byłabym w stanie za Niego zamordować, zrobiłabym wszystko, to coś więcej niż miłość.

Czy było mi kiedykolwiek tak przykro... teksty

mikela dodano: 28 maja 2018

Czy było mi kiedykolwiek tak przykro ? Nie. Nigdy nie czułam się taka zażenowana.

Kurwa  czuje ból  tesknote... teksty

mikela dodano: 27 maja 2018

Kurwa, czuje ból, tesknote- wszystko. Do Ciebie, nadal bez przerwy. W deszczu łez, które biją o biurko, gdy serce bije dla Ciebie.

zdecydowanie przykro mi  że jest dla... teksty

mikela dodano: 26 maja 2018

zdecydowanie przykro mi, że jest dla mnie wszystkim, przykro mi, że życie gotowa jestem oddać za niego, przykro mi z powodu ogromnej miłości jaką go darze, tak, chyba mi przykro - wiem, że nie rozumiecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV