głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Męczy mnie ta tęsknota za moim dawnym życiem. Niedzielnymi popołudniami przepełnionymi Tobą nocnymi rozmowami o wspólnym domu rodzinie wiecznymi kłótniami o to

mikela

mikela.moblo.pl
Męczy mnie ta tęsknota za moim dawnym życiem. Niedzielnymi popołudniami przepełnionymi Tobą nocnymi rozmowami o wspólnym domu rodzinie wiecznymi kłótniami o to kto b
Męczy mnie ta tęsknota za moim... teksty

mikela dodano: 24 kwietnia 2018

Męczy mnie ta tęsknota za moim dawnym życiem. Niedzielnymi popołudniami przepełnionymi Tobą, nocnymi rozmowami o wspólnym domu, rodzinie, wiecznymi kłótniami o to kto bardziej kocha. Brakuje mi ogromnej części mojego życia - Ciebie.

Są w życiu chwilę kiedy nie... teksty

mikela dodano: 24 kwietnia 2018

Są w życiu chwilę kiedy nie potrafisz powstrzymać łez, ból jest tak silny, ze nie pozwala ci oddychać, a wszyscy ci bliscy znikają jakby nigdy ich nie było.

Często sobie myślę  o tym co by... teksty

mikela dodano: 24 kwietnia 2018

Często sobie myślę, o tym co by mogło teraz być. Gdyby nie ten wieczór, tych parę godzin, zbyt szybko wypowiedzianych słów. Gdybyśmy walczyli o tą miłość, a nie przy pierwszej, lepszej okazji spisali ją na straty.

Musi minąć sporo czas  zanim ludzie... teksty

mikela dodano: 24 kwietnia 2018

Musi minąć sporo czas, zanim ludzie zdadzą sobie sprawę, że popełnili błąd w swoim życiu. Mimo upływających dni i miesięcy jedno wiem na pewno. Moje ciało nigdy nie przestanie tęsknić do jego ciała. Często gdy zamykam oczy widzę jak moje ramiona szukają jego ciała. Szkoda, że tak wielu ludzi zdaje sobie sprawę z utraty bliskiej osoby, gdy jest już za późno.

Stoję na wieżowcu zmarłych nadziei... teksty

mikela dodano: 24 kwietnia 2018

Stoję na wieżowcu zmarłych nadziei i marzeń. Z butelką Jacka Danielsa pluję w twarz wszystkim `przyjaciołom`, Piję kolejny łyk z dedykacją dla niego. I tylko jeszcze ostatni raz zadzwonię do niego by usłyszec jego oddech. I zakończę ten potok nieprzespanych nocy, zjebanych dni, martwych poranków.

Chciałabym za kilkanaście lat... teksty

mikela dodano: 23 kwietnia 2018

Chciałabym za kilkanaście lat usiąść z tobą przy dobrej kawie i powspominać te chwile szczęścia jakie przeżyliśmy. Bez jakichkolwiek pretensji, bez smutku, żalu.. Po prostu cieszyć się, że mogliśmy to przeżyć, od tak.

Nigdy nie powiedział  że będzie... teksty

mikela dodano: 19 kwietnia 2018

Nigdy nie powiedział, że będzie dobrze, lecz był przy mnie, czuwał. Każdego dnia mogłam otrzeć łzy o jego rękawie, trzymał moją dłoń na tyle mocno, że wiedziałam. Wiedziałam, że ze wszystkim dam radę, bo mam jego.

Przysięgam. Zatęsknisz  zapłaczesz... teksty

mikela dodano: 19 kwietnia 2018

Przysięgam. Zatęsknisz, zapłaczesz, zapragniesz mnie spowrotem.. i do końca swoich marnie sztucznych dni będziesz żałował, nie spojrzysz w lustro, nie będziesz na tyle silny by zobaczyć twarz człowieka który zniszczył prawdziwe szczęście... miłość

Za późno na łzy mój drogi.... teksty

mikela dodano: 19 kwietnia 2018

Za późno na łzy mój drogi. Czekałam całe dnie, noce, miesiące na jakikolwiek krok z twej strony w moim kierunku. Nie, nie będę marnować kolejnej jesieni na rozpamiętywanie, kolejnego lata na czekanie. Życie jest za krótkie by patrzeć tylko wstecz.

Powiedz tylko czy są jeszcze momenty... teksty

mikela dodano: 19 kwietnia 2018

Powiedz tylko czy są jeszcze momenty w twoim życiu, gdy pragniesz powrócić do tamtych chwil by było jak dawniej. Czy są chwilę gdy w myśli masz mnie i z żalem szepczesz do siebie ` brakuje mi jej, cholernie`

Życie jest zabawne  prawda? Kiedy... teksty

mikela dodano: 17 kwietnia 2018

Życie jest zabawne, prawda? Kiedy już myślisz, że wszystko sobie poukładałeś, kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym, że nareszcie wiesz, w którym kierunku zmierzasz, ścieżki stają się kręte, drogowskazy znikają, wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata, północ staje się południem, wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić...

Wiem  że zrobisz to z litości ale... teksty

mikela dodano: 16 kwietnia 2018

Wiem, że zrobisz to z litości ale proszę, przytul mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV