głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
22:22  kotku. teksty

mikela dodano: 11 września 2014

22:22, kotku.

zawsze nad ranem gubię ostrość. teksty

mikela dodano: 9 września 2014

zawsze nad ranem gubię ostrość.

Wiesz dlaczego życie nie jest... teksty

mikela dodano: 8 września 2014

Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił, że trzeba się na czymś przejechać żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się silniejszym. A ból? Ma Cię przyzwyczaić, że w życiu nigdy nie będzie pięknie.

Nigdy nie stawiaj sobie mnie za... teksty

mikela dodano: 1 września 2014

Nigdy nie stawiaj sobie mnie za autorytet, bo szybko zginiesz. Nie przeprowadzę Cię po prostych drogach ani nie pokażę skrótów, bo sama błąkam się najdłuższymi i najgorszymi z nich. Nigdy nie naśladuj mojego zachownia, bo jest koszmarne. Nieświadomie ranię ludzi, na których najbardziej mi zależy i mimo że wiem, że postępuję zlę nie potrafię już tego zmienić. Nie chcesz próbować żyć jak ja że wzglęgu na to, że w moim życiu nie spotka Cię nic ciekawego prócz cierpienia przez własny upór w dążeniu do celu, który jest bez znaczenia. Daj sobie spokój z naśladowaniem kogokolwiek. Po prostu idź swoją drogą i popełniaj błędy, bo na większości z nich wiele się nauczysz./Lizzie
Autor cytatu: lizzie

gazety donoszą  że coraz więcej... teksty

mikela dodano: 1 września 2014

gazety donoszą, że coraz więcej młodych dziewczyn pije alkohol. - Trzeba to opić!

wiesz  wróciły do mnie sny... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

wiesz, wróciły do mnie sny - nauczyłam się zasypiać, i powoli oduczam się co to bezsenne noce. Dziś priorytetem w moim życiu jest szczęście i bezpieczeństwo - a odnajduję je w Jego ramionach. Jestem spokojniejsza, nauczyłam się panować nad emocjami, chociaż kiedyś miałam z tym tak ogromny problem. zmieniłam się troszeczkę - chyba wydoroślałam, a może po prostu zrozumiałam na czym tak na prawdę polega życie.

Życie to nie simsy  tutaj jednym... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

Życie to nie simsy, tutaj jednym kliknięciem myszki nie sprawisz aby człowiek był zadowolony .

wyobraź sobie taką scenę :... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

wyobraź sobie taką scenę : siedzisz w bujanym fotelu na białym ganku małego domku na wsi. Mija 50.rocznica ślubu z siedzącym po Twojej lewej stronie mężczyzną. Dookoła Was biegają wnuki, dzieci przygotowują obiad a Wy po prostu siedzicie z herbatą w dłoni trzymając się za ręce. A teraz zdaj sobie sprawę że przy fragmencie o mężu Ty pomyślałaś o Nim. Teraz się uśmiechasz i rozumiesz, że nie jest Ci obojętny.

wchodzisz tu codziennie a nawet kilka... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

wchodzisz tu codziennie a nawet kilka razy dziennie. Widzisz napis "Moblo.pl- dziel się chwilą" a Ty i tak piszesz o przeszłości.. Zakończ przeszłość, zwróć uwagę na teraźniejszość bo możesz stracić najwspanialsze chwile życia.

Lubię niedziele. Lubię gdy cały... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

Lubię niedziele. Lubię gdy cały dom pachnie świeżo zrobioną surówką i pieczoną karkówką na grillu. Lubię kiedy siedzimy wszyscy - całą rodziną - na balkonie i gadamy o nawet największych pierdołach, ale gadamy. Lubię to uczucie radości, szczęścia i rodzinnego ciepła. Lubię, gdy choć raz w tygodniu jesteśmy normalną, zwykłą rodziną; bez pracy, bez szkoły, bez kłótni, bez problemów..

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt... teksty

mikela dodano: 26 sierpnia 2014

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego najbardziej trującego alkoholu na Ziemi. Chcę pięćdziesiąt butelek. Chcę cracku, brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kopę metamfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybków, tubę kleju większą od ciężarówki, basen benzyn tak duży, żeby się w nim utopić. Chcę czegoś wszystkiego czegokolwiek jakkolwiek ile tylko się da by zapomnieć.

Jeśli naprawdę coś kochasz  nie... teksty

mikela dodano: 25 sierpnia 2014

Jeśli naprawdę coś kochasz, nie starasz się zatrzymać tego na zawsze. Musisz temu czemuś pozwolić się zmienić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV