głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela A gdyby tak wszystko magicznie odwrócić. Gdyby ludzie rodzili się tuż przed śmiercią i żyli do poczęcia. W drugą stronę. Mieliby już na początku życia tę swoją

mikela

mikela.moblo.pl
A gdyby tak wszystko magicznie odwrócić. Gdyby ludzie rodzili się tuż przed śmiercią i żyli do poczęcia. W drugą stronę. Mieliby już na początku życia tę swoją życiową
A gdyby tak wszystko magicznie... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

A gdyby tak wszystko magicznie odwrócić. Gdyby ludzie rodzili się tuż przed śmiercią i żyli do poczęcia. W drugą stronę. Mieliby już na początku życia tę swoją życiową mądrość, doświadczenia i cały ten przychodzący z wiekiem spokój i rozsądek. Popełniliby już te wszystkie swoje błędy, zdrady i życiowe pomyłki. Mieliby już te wszystkie blizny i zmarszczki i wszystkie wspomnienia, i żyliby w drugą stronę. Ich skóra stawałaby się coraz gładsza, każdego dnia budziłaby się w nich większa ciekawość, włosy byłby coraz mniej siwe, oczy coraz bardziej błyszczące, serce coraz silniejsze i coraz bardziej otwarte na przyjmowanie nowych ciosów i nowych miłości..

Pamiętacie jak byliśmy dziećmi i... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Pamiętacie jak byliśmy dziećmi i największym zmartwieniem było to czy dostaniemy rower na urodziny, albo herbatniki na śniadanie. Dorosłość jest przereklamowana, serio. Niech Was nie zmylą wystrzałowe buty, seks i brak rodziców mówiących Wam co macie robić. Dorosłość to odpowiedzialność. Odpowiedzialność to koszmar, kompletne dno. Dorośli muszą być gdzie trzeba, robić co trzeba, zarabiać na życie i płacić czynsz. W porównaniu z tym rowery i herbatniki nie są najgorsze.

Uważaj  żeby pewnego dnia nie... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Uważaj, żeby pewnego dnia nie poczuć za mocno. Uważaj, żeby pewnego dnia znów nie stracić za wiele.

bo przecież nikt nie kazał wierzyć... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

bo przecież nikt nie kazał wierzyć spojrzeniom wymienionym niechcący.

Może ktoś na niego czeka w domu.... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Może ktoś na niego czeka w domu. Może jest z kimś po prostu umówiony. Może pójdzie dziś z kimś do łóżka. Nie wiem. Nie chcę wiedzieć. Skasowałam jego numer, ale wciąż znam go na pamięć.

 Myślę  że związek tworzy się... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

"Myślę, że związek tworzy się wtedy, kiedy dwoje ludzi czuje się ze sobą wspaniale, martwi się, żyje życiem drugiej osoby, z każdym dniem angażując swoje uczucia coraz mocniej. Nikt nie jest w stanie przewidzieć co wydarzy się jutro! " / M.Sz.

Nie bój się miłości  nigdy! teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Nie bój się miłości, nigdy!

Przestałam myśleć o nim jako o... teksty

mikela dodano: 8 grudnia 2014

Przestałam myśleć o nim jako o moim chłopaku. Jako o nastoletniej miłości, licealnym związku. Stał się moim szczęściem, najbezpieczniejszym miejscem na ziemi, stacją gdzie wracam niezależnie od nastroju. Stał się osobą najważniejszą w moim życiu. Osobą, której każdy pocałunek, słowo, uścisk daje nadzieje na więcej i na coś lepszego. Nie wyobrażam sobie życia bez niego, ba nawet nie chce sobie wyobrażać. Jesteśmy tu i teraz, zakochani i nikt, ani nic tego nie zmieni. Nigdy.

idealnie. teksty

mikela dodano: 27 listopada 2014

idealnie.

Jesteś piękna  ale nie chciałbym... teksty

mikela dodano: 26 listopada 2014

Jesteś piękna, ale nie chciałbym Cię przerżnąć, bo kiedy byłoby po wszystkim, nie chciałbym, żebyś czuła się zerżnięta. Chciałbym się z Tobą kochać i byłbym pewnie niezdarny i niezręczny, ale kiedy byłoby po wszystkim, chciałbym, żebyś czuła się kochana. — James Frey

Nigdy nie uznawaj za błąd kogoś  z... teksty

mikela dodano: 26 listopada 2014

Nigdy nie uznawaj za błąd kogoś, z kim chociaż przez chwile poczułaś/eś się szczęśliwa/y.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko.... teksty

mikela dodano: 26 listopada 2014

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, ale z sentymentem powiem, jak było naprawdę. Opowiem Ci, jak radziłam sobie z każdym dniem i każdym wieczorem. Jak przetrwałam każdą noc i jakim sposobem nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy. Opowiem Ci, jak tamowałam łzy płynące z moich oczu i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. Zdradzę Ci, jakim sposobem przetrwałam ból odejścia i jak dokonałam tego, że normalnie funkcjonuję. Tak... Kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty, które tak mocno mnie wyniszczyły.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV