głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela I nigdy nie mów że kochasz tylko po to żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach skoro wiesz że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego sko

mikela

mikela.moblo.pl
I nigdy nie mów że kochasz tylko po to żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach skoro wiesz że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego skoro w
I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

mikela dodano: 29 września 2014

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

Dokładnie pamiętam naszą ostatnią... teksty

mikela dodano: 29 września 2014

Dokładnie pamiętam naszą ostatnią rozmowę. Zrozumiałam wszystko choć nasze usta milczały. Twoje serca idealnie przekazało, że już do siebie nie należymy.

Nie jestem typowa. Pisk opon nie robi... teksty

mikela dodano: 29 września 2014

Nie jestem typowa. Pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. Zamiast wypchanego po brzegi portfela, wolę widzieć Twój szczery uśmiech od ucha do ucha. Niełatwo zdobyć moje uznanie bijąc się z jakimś typem w klubie, nawet malutki bukiecik róż bardziej mnie przekonuje. Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku. Nie Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną, lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję. Nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. Nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie. Nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno 'kocham Cię mała' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat..

Mamy inną mamę i adres  ale dla... teksty

mikela dodano: 29 września 2014

Mamy inną mamę i adres, ale dla mnie i tak jesteś rodziną.

Nie żałuję  że go poznałam.... teksty

mikela dodano: 29 września 2014

Nie żałuję, że go poznałam. Każdy człowiek daje nam jakąś lekcję. Każdy wnosi coś do naszego życia. Nikt nigdy nie przychodzi i nie odchodzi tak po prostu. Zawsze coś zostaje nam odebrane albo mamy czegoś więcej.

Spraw  by twój umysł był jak... teksty

mikela dodano: 29 września 2014

Spraw, by twój umysł był jak żyzna gleba, nie próbuj tego rozumieć - tylko czuj. / Damian.

Nauczył mnie jak to jest za kimś... teksty

mikela dodano: 28 września 2014

Nauczył mnie jak to jest za kimś tęskinć.

Czy moje miejsce jest gdzieś... teksty

mikela dodano: 27 września 2014

Czy moje miejsce jest gdzieś, gdzieś daleko stąd? Czy tylko pędzę przed siebie gdzieś gdzie mnie niesie prąd?

Są momenty takie  że o wszystkim... teksty

mikela dodano: 24 września 2014

Są momenty takie, że o wszystkim zapominam. Co to są rzeczy ważne, zdrowie, rodzina. I wszystko wtedy wokół zwalnia, stygnie i staje.

Już 4 rano  jak ten czas dziwnie... teksty

mikela dodano: 24 września 2014

Już 4 rano, jak ten czas dziwnie leci. Jeszcze się Ziemia trochę przekręci i znowu zaświeci słońce. O jak mi niedobrze... jeszcze w głowie słyszę głosy, rozczochrane myśli, odklejone paznokcie, połamane włosy. Chyba już pójdę, a wcale mi się nie chce. Burdel w mej głowie jak w damskiej torebce.

Ciało i rozum w permanentnej... teksty

mikela dodano: 24 września 2014

Ciało i rozum w permanentnej niezgodzie.

Cały mój świat potrzebuje psychologa. teksty

mikela dodano: 24 września 2014

Cały mój świat potrzebuje psychologa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV