głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Nie da się w życiu być zawsze porządnym człowiekiem ale w miarę możliwości trzeba się postarać żeby nie być bydlakiem. I nagle dostrzegasz że już nie jesteś tak

mikela

mikela.moblo.pl
Nie da się w życiu być zawsze porządnym człowiekiem ale w miarę możliwości trzeba się postarać żeby nie być bydlakiem.
Nie da się w życiu być zawsze... teksty

mikela dodano: 13 sierpnia 2015

Nie da się w życiu być zawsze porządnym człowiekiem, ale w miarę możliwości trzeba się postarać, żeby nie być bydlakiem.

I nagle dostrzegasz  że już nie... teksty

mikela dodano: 13 sierpnia 2015

I nagle dostrzegasz, że już nie jesteś taka jak kiedyś. Dostrzegasz to, że przez ostatni czas cholernie się zmieniłaś i może nie tego chciałaś, ale to życie Cie tak poprowadziło. W końcu dostrzegasz ile ważnych osób odeszło, a ile przybyło. Dostrzegasz kto został, a kto odszedł z własnej woli. I nagle uświadamiasz sobie, że nie wiele Ci jeszcze zostało. Zostało tylko kilka najważniejszych osób, tych o których odejściu nie byłabyś w stanie nawet pomyśleć. Osób, bez których to wszystko przestało by mieć znaczenie. I właśnie wtedy uświadamiasz też sobie z kim chciałabyś żyć, to właśnie z nim, prawda? To przy nim chciałabyś zasypać, i rano budzić się w jego ramionach. I już na samą myśl, że mogłoby go zabraknąć, krople łez spływają po twarzy. Nagle uświadamiasz sobie, że On jest dla Ciebie tym 'wszystkim', bez którego nie potrafiłabyś żyć, nie chciałabyś. Bo tylko jego pragniesz, i tylko z Nim chcesz być mimo wszystko. Jest Twoim najlepszym szczęściem, mam rację? Za bardzo to znam.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

nie mam sił  Boże. teksty

mikela dodano: 7 sierpnia 2015

nie mam sił, Boże.

czy naprawdę chcesz dorosnąć... teksty

mikela dodano: 19 lipca 2015

czy naprawdę chcesz dorosnąć, żeby być jak ja? czysta wódka, ciepła wódka, znów ta wódka.

Twoje imię mnie prześladuje. Czy to... teksty

mikela dodano: 19 lipca 2015

Twoje imię mnie prześladuje. Czy to znak że wrócisz? Czy po prostu znak że powinnam już o Tobie zapomnieć jak byś nie istniał?

nie wiem czy jesteś moim... teksty

mikela dodano: 19 lipca 2015

nie wiem czy jesteś moim przeznaczeniem, czy przez ślepy traf miłość nas związała.

w mojej głowie zamieć  czarne... teksty

mikela dodano: 15 lipca 2015

w mojej głowie zamieć, czarne, czarne chmury.

i nie wiem dlaczego ale w każdym... teksty

mikela dodano: 15 lipca 2015

i nie wiem dlaczego ale w każdym facecie doszukuje się Twoich cech.

i nie wiem dlaczego ale w każdym... teksty

mikela dodano: 15 lipca 2015

i nie wiem dlaczego ale w każdym facecie doszukuje się Twoich cech.

W życiu możesz kierować się... teksty

mikela dodano: 11 lipca 2015

W życiu możesz kierować się wyrzutami sumienia, strachem albo zdrowym rozsądkiem. Możesz podążać za gniewem albo dumą. Ale pewnego dnia, prędzej czy później, pożałujesz tego. Jedyny sposób by nie żałować, to iść za głosem serca. To prawda, może ci kazać zrobić szalone rzeczy... jak związać się z osobą, od której zdrowy rozsądek każe trzymać się z daleka. Ale jeśli jeden dotyk, jedno słowo, jedna pieszczota tej osoby budzą w tobie takie emocje, że czujesz jakbyś miała zaraz umrzeć - to ja wybieram właśnie to. Życie. Życie w tej pieszczocie, w tym spojrzeniu, w tym uczuciu.

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

mikela dodano: 6 lipca 2015

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

Może to nieważne  a może... teksty

mikela dodano: 6 lipca 2015

Może to nieważne, a może zwyczajnie nieistotne, ale tęsknię. Tęsknię, i to naprawdę boli. To co czuję jest niczym, bezpośrednia pustka jak nigdy dotąd. Nie chcę nic już mówić, a zarazem mam Ci tak wiele do powiedzenia. Nawet godzinami poopowiadać o tych najzwyklejszych sprawach, takich jak ocena w szkole czy kolejnym marnie spędzonym dniu, nawet to. Dawniej, mogłam mówić bez przerwy, a Ty nigdy nie przestawałeś słuchać, nigdy nie powiedziałeś, że po prostu Cię to nie interesuje. Interesowało Cię, nawet te najbanalniejsze rzeczy, nawet to co zjadłam dziś na obiad. Kiedy bolało coś wewnętrznie, a łzy dobijały się do oczu, byłeś, zawsze chciałeś być, a przecież nie musiałeś, nigdy o to nie prosiłam. A dziś? Nawet kiedy proszę, kiedy płaczę i nie potrafię przestać, Ty nie reagujesz. To nie Ty. To nie ten, w którym byłam tak cholernie zauroczona.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV