głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela nigdy nie przestaniesz kogoś kochać po prostu nauczysz się jakoś bez niego żyć. miłość jest wtedy kiedy lecą ci łzy a ty nadal go pragniesz. Nie wyobrażam sobie

mikela

mikela.moblo.pl
nigdy nie przestaniesz kogoś kochać po prostu nauczysz się jakoś bez niego żyć.
nigdy nie przestaniesz kogoś kochać... teksty

mikela dodano: 2 stycznia 2016

nigdy nie przestaniesz kogoś kochać, po prostu nauczysz się jakoś bez niego żyć.

miłość jest wtedy  kiedy lecą ci... teksty

mikela dodano: 2 stycznia 2016

miłość jest wtedy, kiedy lecą ci łzy, a ty nadal go pragniesz.

Nie wyobrażam sobie  żebyś mógł... teksty

mikela dodano: 2 stycznia 2016

Nie wyobrażam sobie, żebyś mógł kochać jakieś inne serce. Nie wyobrażam.

Nie chcę związku  chcę wpadać do... teksty

mikela dodano: 2 stycznia 2016

Nie chcę związku, chcę wpadać do Ciebie raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak Twoją, Ty wolny, ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzymasz mnie pod kołdrą, za rękę, nadgarstek czy co tam, i prześpimy jeszcze trochę, szkołę, ważne spotkania, innych ludzi. Obudzimy się inni, uświadomieni, że z tego może wyjść coś dobrego.

Nie sztuką jest się zakochać.... teksty

mikela dodano: 2 stycznia 2016

Nie sztuką jest się zakochać. Sztuką jest przestać kochać wtedy, gdy serce nadal tego pragnie, a rozsądek podpowiada całkiem co innego.

i chciałabym mu napisać jak dawniej... teksty

mikela dodano: 2 stycznia 2016

i chciałabym mu napisać jak dawniej "wpadnij na tosty i dobrą komedie" ale szybko przypominam sobie, że od moich tostów woli głośną muzykę w klubie i przelotne panienki..

  Czy myślisz  że zaszły w Tobie... teksty

mikela dodano: 31 grudnia 2015

- Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Polubiłam samotność, noc i ciszę. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co.

Najlepsze chwile podczas czytania to... teksty

mikela dodano: 28 grudnia 2015

Najlepsze chwile podczas czytania to te, gdy trafiasz na coś - myśl, uczucie, punkt widzenia - o czym myślałeś, że jest wyjątkowe, szczególne tobie i tylko tobie znane. I oto jest, opisane przez kogoś innego, osobę, której nigdy nie poznałeś, być może kogoś, kto od dawna nie żyje. To jest tak, jakby nagle wyłoniła się czyjaś dłoń i pochwyciła twoją.

Może dla ciebie to dziwne  ale w... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

Może dla ciebie to dziwne, ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy i puścić piosenki dające mi dużo do myślenia. Możesz twierdzić, że pogłębiam się w to wszystko jeszcze bardziej, ale mi to pomaga. W myślach tylko ten syf, który co chwilę zagłusza muzyka. Lubię to. Cholernie mocno to lubię. Odpocząć od świata i zostać sama ze swoimi problemami.

wszystko będzie trwało  dopóki sam... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

wszystko będzie trwało, dopóki sam tego nie zakończysz.

Mówisz że twoje życie nie ma... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

Mówisz że twoje życie nie ma sensu? To spójrz na tych alkoholików pod sklepami, którzy nie widzą nic innego po za wódką. Popatrz na te dzieci z domu dziecka które nigdy nie doznały miłości rodzicielskiej. Popatrz na tych bezdomnych którzy nie mają się gdzie podziać tylko krążą po mieście bez celu. Popatrz na tych bezrobotnych, którzy nie mają czym wykarmić swoich dzieci. To oni mogą powiedzieć że życie nie ma sensu, że jest beznajdziejne. A ty przez jedno głupie zranione zauroczenie, które przejdziesz jeszcze nie raz mówisz że życie jest złe. Nie - to ty źle z niego korzystasz.

  nie rozumiem tylko jednego... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

- nie rozumiem tylko jednego; płaczesz przez niego, a wciąż go pragniesz - szepnęła, patrząc w lustro.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV