głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Bo jak długo można tęsknić za człowiekiem o którym wiesz że już nigdy do ciebie nie wróci? Mijają tygodnie miesiące jednego dnia jest lepiej innego gorzej jakoś

mikela

mikela.moblo.pl
Bo jak długo można tęsknić za człowiekiem o którym wiesz że już nigdy do ciebie nie wróci?
Bo jak długo można tęsknić za... teksty

mikela dodano: 19 czerwca 2018

Bo jak długo można tęsknić za człowiekiem, o którym wiesz, że już nigdy do ciebie nie wróci?

Mijają tygodnie  miesiące  jednego... teksty

mikela dodano: 19 czerwca 2018

Mijają tygodnie, miesiące, jednego dnia jest lepiej, innego gorzej, jakoś się plecie, nie najlepiej, ale jakoś. Tylko niczego się nie da zapomnieć. Po prostu nie da.

Nie mogę zliczyć ile razy... teksty

mikela dodano: 19 czerwca 2018

Nie mogę zliczyć ile razy wymiotowałam i płakałam, szłam do swojego pokoju, włączałam radio i się ukrywałam.

Gdy byłam dzieckiem nie wierzyłam... teksty

mikela dodano: 19 czerwca 2018

Gdy byłam dzieckiem nie wierzyłam, jak wszyscy mówili, że bycie dorosłym wcale nie jest tak wspaniałe, jak mi się wydaje. Ja wiedziałam lepiej. Przecież każdy dzieciak marzył o tym, żeby móc wrócić do domu, o której mu się podoba. Żeby mieć swoje pieniądze i wydać je, na co tylko chce. Żeby móc samodzielnie podejmować decyzje. A teraz? Teraz jestem dorosła i oddałabym wiele, żeby móc wrócić do dzieciństwa i martwić się tym, że do układanki brakuje mi dwóch puzzli. Że serek miał być truskawkowy, a mama znów kupiła bananowy. Że na dobranockę leci reksio, a ja chciałam zobaczyć krecika.

Pozwoliłeś mi odejść. Nigdy za... teksty

mikela dodano: 19 czerwca 2018

Pozwoliłeś mi odejść. Nigdy za mną nie poszedłeś. Nigdy nie złapałeś mojej dłoni, gdy odchodziłam.

Wiesz kiedy zaczyna się... teksty

mikela dodano: 19 czerwca 2018

Wiesz kiedy zaczyna się dojrzałość? Wtedy kiedy rozumiesz, że czasami miłość dwojga ludzi to za mało aby mogli być razem. Wtedy kiedy odchodzisz dla czyjegoś dobra, wtedy kiedy ze łzami w oczach zauważasz, że ktoś potrafił Cię zranić tak mocno,że już nie potrafisz z nim być mimo tego,że nigdy nie przestaniesz go kochać.

Taka jestem słaba. Nie chcę być... teksty

mikela dodano: 19 czerwca 2018

Taka jestem słaba. Nie chcę być wrażliwa, mam dość przejmowania się bzdurami i niszczenia tym pięknych chwil. Chcę żyć, a coś mnie blokuje, trzyma i nie puszcza. Nie jest mi tu dobrze. Jestem tutaj nierozumiana. Jestem tu samotna. Jestem niekochana.

Wiesz  czasami podejmujemy decyzje... teksty

mikela dodano: 19 czerwca 2018

Wiesz, czasami podejmujemy decyzje wbrew sobie. Próbujemy złamać swoje uczucia, myśląc,że to coś zmieni, że to sprawi, że nasze życie nagle będzie prostsze. Wchodzimy w nowe związki, nie kończąc w sercu tych starych. Mówimy coś wbrew samym sobie, bo tego wymaga od nas świat. Gubimy się jak małe dzieci i szukamy winy wszędzie, tylko nie w sobie.

Pewnego dnia odchodzisz. Nie walczysz... teksty

mikela dodano: 16 czerwca 2018

Pewnego dnia odchodzisz. Nie walczysz, nie płaczesz, nie krzyczysz. Stoisz bezradnie i obserwujesz obojętnym wzrokiem to co kiedyś wydawało Ci się sensem Twojego życia. Po wielu słowach, których później żałowałeś, nie jesteś w stanie zrozumieć po co to wszystko się wydarzyło. Masz gdzieś to co się stanie, czy pobiegnie za Tobą, czy pozwoli Ci odejść. Jesteś Panem własnego losu, przyzwoliłeś na wszystko nawet na samotność.

Życie pisze różne scenariusze  a... teksty

mikela dodano: 10 czerwca 2018

Życie pisze różne scenariusze, a my nie zawsze dokonujemy właściwych wyborów. Nie mamy prawa osądzać wyborów i moralności innych, bo nigdy nie znaleźliśmy się na ich miejscu i nie wiemy, co nimi kieruje. Czasami nic nie jest takie, jak nam się wydaje. Nie zawsze miłość wygrywa, może tylko w bajkach. Nie zawsze rozum bierze górę nad pożądaniem, a namiętność potrafi być zgubna. Każdy wybór niesie za sobą konsekwencje. Niekiedy dobre, innym razem złe. Na nic nie mamy stuprocentowej gwarancji, a tym bardziej na miłość. Na tym polega istota życia.

Czasami może się tak zdarzyć  że... teksty

mikela dodano: 10 czerwca 2018

Czasami może się tak zdarzyć, że w najmniej oczekiwanym momencie życia poznamy kogoś idealnego dla nas. Kogoś kto urodził się być idealny źródłem inspiracji dla naszego życia. Ten człowiek sprawi, że przestaniesz rozmyślać o przeszłości i zaczniesz planować wspólną przyszłość z uśmiechem na twarzy.

dziś jest źle  dziś nie wyrabiam... teksty

mikela dodano: 8 czerwca 2018

dziś jest źle, dziś nie wyrabiam, dziś mam za dużo spraw, które i tak olewam, dziś nie mam ochoty na nic, dziś nie wychodzę z domu, dziś kładę się do łóżka, dziś zamykam się w sobie, dziś wspomnienia za bardzo bolą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV