głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela mój zwariowany świat bez sztucznych barwników Nie dla każdej z nas to samo ciastko jest słodkie. Była to jedna z głównych lekcji jaką staruszka wyniosła ze śmie

mikela

mikela.moblo.pl
mój zwariowany świat bez sztucznych barwników
mój zwariowany świat bez sztucznych... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2010

mój zwariowany świat bez sztucznych barwników ;]

Nie dla każdej z nas to samo ciastko... teksty

mikela dodano: 9 czerwca 2010

Nie dla każdej z nas to samo ciastko jest słodkie.

Była to jedna z głównych lekcji... teksty

mikela dodano: 2 czerwca 2010

Była to jedna z głównych lekcji, jaką staruszka wyniosła ze śmierci - życie żądało od ciebie poświęceń. Jeśli nie byłeś do nich gotowy, robiło obrażoną minę i przestawało się o ciebie troszczyć. Było kapryśne, niewyrozumiałe i stronnicze. Gdyby udało ci się jakoś rzucić mu w twarz pytanie o jego sens, nie znalazłoby odpowiedzi. Sens życia bowiem zmienia się z dnia na dzień i w zależności od człowieka.

Oddam wszystko. Pluszowego misia... teksty

mikela dodano: 31 maja 2010

Oddam wszystko. Pluszowego misia, który tulił mnie do snu, porcelanową laleczkę której zazdrościły mi koleżanki, ulubioną płytę, plakat idola, nawet wspomnienie pierwszego pocałunku.. ale Ciebie nie.

siedziała naprzeciw niego  on... teksty

mikela dodano: 31 maja 2010

siedziała naprzeciw niego, on trzymał głowę na jej ramieniu. Czuła jego ciepły, miarowy oddech na szyi, taki jak u dziecka które po dniu pełnym wrażeń usypia mamie w ramionach; jego nieświadome ruchy w sennym letargu. Bała sie poruszyć, by go nie zbudzić, ale jednocześnie opuszkami palców gładziła go po policzku. Teraz był zadziwiająco bezbronny i niewinny, zupełnie inny od tego który w każdą sobotę wybiera się na piwo z kumplami.

Ona nie przypominała... teksty

mikela dodano: 31 maja 2010

Ona nie przypominała podręcznikowego bóstwa, nieziemskiej bogini, muzy wielkich artystów, co jednym spojrzeniem darowuje natchnienie. Nie była podobna do nocy gwieździstej ani dnia soczystego. Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział.

SINGIEL   Samowystarczalna... teksty

mikela dodano: 31 maja 2010

SINGIEL - Samowystarczalna, Inteligenta, Niezależna, Genialna I Emanująca seksem Laska;D;D

poproszę o kilogram wakacji i... teksty

mikela dodano: 31 maja 2010

poproszę o kilogram wakacji i trzydzieści deko weny

możesz mówić  że go nie ma  ale w... teksty

mikela dodano: 31 maja 2010

możesz mówić, że go nie ma, ale w twoich smutnych oczach jest .

Dziewczynka spóźniła się... teksty

mikela dodano: 31 maja 2010

Dziewczynka spóźniła się, wracając ze szkoły do domu, więc matka zaczęła ją ganić. W końcu zapytała: -Dlaczego się spóźniłaś? -Musiałam pomóc jednej dziewczynce, która miała kłopoty. -No i co zrobiłaś? -Po prostu usiadłam i pomogłam jej płakać..

Pamiętam teraz słowa babci  która... teksty

mikela dodano: 31 maja 2010

Pamiętam teraz słowa babci, która mówiła, że miłość jest wtedy, kiedy chcesz z kimś przezywać wszystkie cztery pory roku. Kiedy chcesz z kimś uciekać przed wiosenną burzą pod osypane kwieciem bzy, a latem zbierać z tym kimś jagody... i pływać w rzece. Jesienią robić razem powidła i uszczelniać okna przed wiatrem. Zimą - pomagać przetrwać katar i długie wieczory, a jak już będzie zimno, rozpalać razem w piecu.

  myślisz  że to racjonalne... teksty

mikela dodano: 31 maja 2010

- myślisz, że to racjonalne, leżeć na betonie, kiedy z nieba wali gradem, a lada chwila rozpęta się burza z prawdziwego zdarzenia? - stul pysk i ciesz się chwilą

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV