głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela zakochana zazdrośnica co rumieni się pod wpływem Twoich spojrzeń. Podarowałeś mi coś co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś o istnieniu czego nawet nie

mikela

mikela.moblo.pl
zakochana zazdrośnica co rumieni się pod wpływem Twoich spojrzeń.
zakochana zazdrośnica  co rumieni... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2010

zakochana zazdrośnica, co rumieni się pod wpływem Twoich spojrzeń.

Podarowałeś mi coś  co nawet... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2010

Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.

'tylko ja sypiam w jego ramionach to... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2010

'tylko ja sypiam w jego ramionach to dla niego zostałam stworzona tylko mnie nazywa kochaniem to mój teren pod jego ubraniem

Zaśpiewałam tego ranka naszą... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2010

Zaśpiewałam tego ranka naszą piosenkę.. I mimo łez, śpiewałam dalej.

Co jest najśmieszniejsze w ludziach:... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2010

Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.

całowali się bezwstydnie siedząc... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2010

całowali się bezwstydnie siedząc na krawężniku ruchliwej ulicy. widzieli ich wszyscy - Oni tylko siebie..

mój zwariowany świat bez sztucznych... teksty

mikela dodano: 13 czerwca 2010

mój zwariowany świat bez sztucznych barwników ;]

Nie dla każdej z nas to samo ciastko... teksty

mikela dodano: 9 czerwca 2010

Nie dla każdej z nas to samo ciastko jest słodkie.

Była to jedna z głównych lekcji... teksty

mikela dodano: 2 czerwca 2010

Była to jedna z głównych lekcji, jaką staruszka wyniosła ze śmierci - życie żądało od ciebie poświęceń. Jeśli nie byłeś do nich gotowy, robiło obrażoną minę i przestawało się o ciebie troszczyć. Było kapryśne, niewyrozumiałe i stronnicze. Gdyby udało ci się jakoś rzucić mu w twarz pytanie o jego sens, nie znalazłoby odpowiedzi. Sens życia bowiem zmienia się z dnia na dzień i w zależności od człowieka.

Oddam wszystko. Pluszowego misia... teksty

mikela dodano: 31 maja 2010

Oddam wszystko. Pluszowego misia, który tulił mnie do snu, porcelanową laleczkę której zazdrościły mi koleżanki, ulubioną płytę, plakat idola, nawet wspomnienie pierwszego pocałunku.. ale Ciebie nie.

siedziała naprzeciw niego  on... teksty

mikela dodano: 31 maja 2010

siedziała naprzeciw niego, on trzymał głowę na jej ramieniu. Czuła jego ciepły, miarowy oddech na szyi, taki jak u dziecka które po dniu pełnym wrażeń usypia mamie w ramionach; jego nieświadome ruchy w sennym letargu. Bała sie poruszyć, by go nie zbudzić, ale jednocześnie opuszkami palców gładziła go po policzku. Teraz był zadziwiająco bezbronny i niewinny, zupełnie inny od tego który w każdą sobotę wybiera się na piwo z kumplami.

Ona nie przypominała... teksty

mikela dodano: 31 maja 2010

Ona nie przypominała podręcznikowego bóstwa, nieziemskiej bogini, muzy wielkich artystów, co jednym spojrzeniem darowuje natchnienie. Nie była podobna do nocy gwieździstej ani dnia soczystego. Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV