głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Często się zastanawiam nad tym czy chociaż czasem o mnie myślisz chociaż przez chwilę wspominasz o tym co było dużo bym dała żeby to wiedzieć. Niczego nie żałuj

mikela

mikela.moblo.pl
Często się zastanawiam nad tym czy chociaż czasem o mnie myślisz chociaż przez chwilę wspominasz o tym co było dużo bym dała żeby to wiedzieć.
Często się zastanawiam nad tym  czy... teksty

mikela dodano: 2 października 2015

Często się zastanawiam nad tym, czy chociaż czasem o mnie myślisz, chociaż przez chwilę wspominasz o tym co było, dużo bym dała, żeby to wiedzieć.

Niczego nie żałuję  czasem po... teksty

mikela dodano: 2 października 2015

Niczego nie żałuję, czasem po prostu nie było warto.

Człowiek jest do wszystkiego w... teksty

mikela dodano: 1 października 2015

Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina, zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz.

Są dwa rodzaje ludzi:   1. Ci  z... teksty

mikela dodano: 1 października 2015

Są dwa rodzaje ludzi: 1. Ci, z którymi chcesz się napić 2. Ci, z powodu których musisz się napić.

Co chcesz mieć? Ciuchy? Prada czy... teksty

mikela dodano: 23 września 2015

Co chcesz mieć? Ciuchy? Prada czy Chanel? Chcesz maserati? Ja chcę. Przyznaję. A może porsche? Dom z basenem w Hiszpanii? Chcesz spakować wszystkich przyjaciół i zabrać na dwa tygodnie na plażę w Zanzibarze? Leżeć na Malediwach na białej pościeli, na drewnianym pomoście, na łóżku krytym również białym baldachimem, patrząc w lazurowe wody oceanu indyjskiego, kiedy jakiś umięśniony troglodyta o kwadratowej szczęce będzie cię masować? Gdybyś była mężczyzną, pewnie chciałabyś więcej seksu. Wielu pań o ustach glonojada, perfekcyjnych figurach i silikonowych cyckach, które w Dubai style troszczyłyby się o twoje klejnoty koronne. Ale jesteś kobietą, więc to pewnie odpada. Widzisz, choć wiele osób mówi, że pieniądze szczęścia nie dają, to ponoć o wiele lepiej płacze się w tym maserati niż na ławce pod blokiem. Bo szczęście zaczyna się od 75 tys. dolarów rocznie i mam na to naukowy dowód.

Czasami za Nim tęsknię.czasami... teksty

mikela dodano: 23 września 2015

Czasami za Nim tęsknię.czasami polecą mi łzy jak pomysle, ze go przy m ie nie ma. Wyobraża sobie co by odpowiedział na moje pytania, jak zareagował słysząc moje problemy. Czasami tak po prostu go jeszcze kocham..

Wciąż szukam w swym zyciu... teksty

mikela dodano: 23 września 2015

Wciąż szukam w swym zyciu przyjaciela ale żaden nie pasuje mi tak jak On.

Leżeć w hamaku  pić kawę albo... teksty

mikela dodano: 17 września 2015

Leżeć w hamaku, pić kawę albo wino i czytać książki od rana do nocy… Niech świat pędzi ku samozagładzie beze mnie.

Boję się  mamo  że upadnę i nie... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Boję się, mamo, że upadnę i nie będzie nikogo, kto by mnie złapał; że będę lecieć przeraźliwie długo, niżej niż na dół. Boję się, mamo, że zabłądzę na prostej drodze, że się pomylę, zresztą nie pierwszy raz. Boję się, mamo, że On zniknie, wiesz, ten ktoś, kogo pokocham całym sercem..

Być może pewnego dnia doznam nagle... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Być może pewnego dnia doznam nagle objawienia. I zobaczę drugą stronę tego monumentalnego, groteskowego żartu. I zaśmieję się wtedy. I zrozumiem, czym jest życie.

Myślałam  że zawsze będziemy... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Myślałam, że zawsze będziemy młodzi, że świat poczeka. Nic nie poczekało. Nie odkładajcie na później piosenek, egzaminów, dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości.

Nie przepraszaj za to  że go... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Nie przepraszaj za to, że go kochałaś. To część ciebie, część, której musisz pozwolić odejść, ale dzięki niej jesteś dziś tym, kim jesteś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV