głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Prawdopodobnie nie jestem jak Twoi znajomi. Nie chodzę w nocy od klubu do klubu nie pije hektolitrów alkoholu nie wychodzę co dzień do parku by pić. Wiem jestem

mikela

mikela.moblo.pl
Prawdopodobnie nie jestem jak Twoi znajomi. Nie chodzę w nocy od klubu do klubu nie pije hektolitrów alkoholu nie wychodzę co dzień do parku by pić. Wiem jestem nerw
Prawdopodobnie nie jestem jak Twoi... teksty

mikela dodano: 18 maja 2015

Prawdopodobnie nie jestem jak Twoi znajomi. Nie chodzę w nocy od klubu do klubu, nie pije hektolitrów alkoholu, nie wychodzę co dzień do parku by pić. Wiem, jestem nerwowa i często mówię coś czego później żałuje. Ale nie jestem mściwa, nie chce nikomu na siłę zniszczyć życia, ani nie szukam problemu tam gdzie go nie ma. Nie jestem idealna, ty zresztą też nie, nikt nie jest. Ja po prostu kocham wbrew swojej woli.

W co wierzysz? W miłość do końca... teksty

mikela dodano: 18 maja 2015

W co wierzysz? W miłość do końca życia? W Boga? W przyjaźń? W siebie? Nieważne. Podziękuj, że to masz, że nie jesteś sam, że masz oparcie, że ktoś się o Ciebie troszczy. Uśmiechnij się. Niektórzy nie mają niczego. Są samotni, niekochani, bez wiary. Pomyśl o tych, o których nie myśli nikt. A gdy za drugim razem pokłócisz się z przyjacielem, nie mów, że straciłeś wszystko, bo w końcu masz przy sobie tak wiele. Co mają zrobić ci, którzy już na starcie byli przegrani? Dokąd mają pójść samotni? Z kim porozmawiać szeptem, gdy puste cztery ściany, tak bardzo uwierają w ciszy? Komu powiedzieć 'kocham', gdy nie ma się nikogo? Jak wstać i walczyć, jeśli nie wierzy się w siebie? Trudne, wiem. Ale chociaż sprobuj.

Pamiętasz kim byłeś  zanim świat... teksty

mikela dodano: 18 maja 2015

Pamiętasz kim byłeś, zanim świat powiedział Ci kim powinieneś być?

Nie jestem miła  bo w tych czasach... teksty

mikela dodano: 18 maja 2015

Nie jestem miła, bo w tych czasach się tak nie da, ale staram się być szczera mimo, że nie lubię kłótni.

Czego się boisz? Że popełnisz... teksty

mikela dodano: 18 maja 2015

Czego się boisz? Że popełnisz błąd? Że cię wyśmieją? Że ci się nie uda? Ale jakie to ma znaczenie? Naprawdę będziesz uzależniał swoje życie od tego, co sobie pomyślą inni ludzie?

 Kocham cię jeszcze. Ani mnie... teksty

mikela dodano: 18 maja 2015

"Kocham cię jeszcze. Ani mnie powiedzieć nie wolno tego, ani tobie wiedzieć."

Ufam nielicznym  choć rozsądniej... teksty

mikela dodano: 18 maja 2015

Ufam nielicznym, choć rozsądniej nie ufać nikomu.

Nie mam już cierpliwości do pewnych... teksty

mikela dodano: 14 maja 2015

Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury. Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie spędzę ani minuty na tych, którzy chcą manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością i bałwochwalstwem. Nie toleruję selektywnej erudycji, ani arogancji akademickiej. Nie pasuję do plotkowania. Nienawidzę konfliktów i porównań. Wierzę w świat przeciwieństw i dlatego unikam ludzi o sztywnych i nieelastycznych osobowościach. W przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady.A na domiar wszystkiego nie mam cierpliwości do wszystkich, którzy nie zasługują na moją cierpliwość.

Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

mikela dodano: 5 maja 2015

Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie.

Słowo na piątek: idźcie w miasto i... teksty

mikela dodano: 5 maja 2015

Słowo na piątek: idźcie w miasto i grzeszcie. Na resztę przyjdzie czas, kiedy będziecie starzy.

Ty nawet odchodzić nie umiesz.... teksty

mikela dodano: 5 maja 2015

Ty nawet odchodzić nie umiesz. Wracasz jak czkawka - ani Cię zapić, ani przespać.

jeśli byłbyś moim najlepszym... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2015

jeśli byłbyś moim najlepszym kumplem nie dowiedziałbyś się, że mam w dupie ten bajzel. Wpadłabym do ciebie i postawiła wódkę, I ostatni dzień spędziłabym z tobą w knajpie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV