głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Dzisiaj jestem już starsza o te kilka przygód kiedy krew buzowała w żyłach w napięciu i strachu że może się nie udać. O kilka niezałatwionych spraw które pokaza

mikela

mikela.moblo.pl
Dzisiaj jestem już starsza o te kilka przygód kiedy krew buzowała w żyłach w napięciu i strachu że może się nie udać. O kilka niezałatwionych spraw które pokazały ż
Dzisiaj jestem już starsza  o te... teksty

mikela dodano: 28 czerwca 2017

Dzisiaj jestem już starsza, o te kilka przygód, kiedy krew buzowała w żyłach w napięciu i strachu, że może się nie udać. O kilka niezałatwionych spraw, które pokazały, że mogą wrócić za jakiś czas ze zdwojoną siłą. O tych ludzi, którzy zarzekając się, że będą zawsze, nie przewidzieli, że ich 'zawsze' będzie miało swój koniec w dniu, kiedy okaże się, że nie jestem taka prosta, jak myśleli. Jestem starsza o te zawiedzione zaufanie i wystawianą na próby wiarą nie tylko w siebie, ale też innych ludzi. O wszystkie błędy, które popełniłam i mówiłam, że już nigdy więcej, a potem i tak robiłam to samo. O tych kilka zauroczeń, które mogę określić szczeniackimi miłościami i o wszystkie litry łez z ich powodu wylane.

 Milczeniem zablokowaliśmy drogi do... teksty

mikela dodano: 28 czerwca 2017

"Milczeniem zablokowaliśmy drogi do siebie. Nikt nie pomyślał o objeździe, więc każde z nas wyruszyło w innym kierunku. Do innych dłoni, ramion, ust. Może kiedyś spotkamy się w uczuciowym korku, ale nigdy nie dotrzemy do siebie."

Pozwoliłam sobie uwierzyć  że... teksty

mikela dodano: 28 czerwca 2017

Pozwoliłam sobie uwierzyć, że tylko raz w życiu spotykamy człowieka nam pisanego. Miłość prawdziwą, taką jedyną, po której żadne inne nie mają znaczenia. Uwierzyłam, że tylko jeden człowiek jest nam pisany, a jego strata oznacza życiową przegraną. Wszystko przed nim i wszystko po, to tylko marna iluzja - fatamorgana naszych pragnień, tworzona przez nasz mózg. Byłam na tyle naiwna, że uwierzyłam, że już nic więcej mnie w życiu nie spotka. Żaden człowiek, któremu jestem pisana, miał już nie stanąć na mojej drodze i nie poruszyć tego co ukryłam na dnie swojej duszy. A było to silne uczucie, takie nad którym nie panowałam. To był mój własny, wewnętrzny pogrzeb. Nie bez powodu mówi się, że pierwszą miłość pamięta się najdłużej.

 Zdarza się ON. Ten przeznaczony.... teksty

mikela dodano: 22 czerwca 2017

"Zdarza się ON. Ten przeznaczony. Ten, dla którego będziesz najważniejsza. Poznać go bardzo łatwo. To on cię będzie szukał. To on nie pozwoli ci odejść bez adresu, telefonu, komórki, znajomości twoich ulubionych kwiatów, kolorów, książek, filmów.. To on cię odnajdzie, napisze, mimo że nie lubi pisać, przyjedzie - mimo deszczu... Jeśli cię nie będzie w domu rano, złapie cię wieczorem. Jeśli nie zastanie cię wieczorem, spróbuje rano. Albo w południe. Będzie pisał listy i będzie tęsknił. Nie pozwoli ci zniknąć. A jeśli już się tak zdarzy, że przewrócisz mu w głowie kompletnie, ale umkniesz mu, niepewna swoich uczuć, a on dopiero po rozstaniu zorientuje się, że warto to coś, co między wami się wydarzyło, pielęgnować - odnajdzie cię na sto procent!"

Pewnego dnia popatrzysz wstecz i nie... teksty

mikela dodano: 9 czerwca 2017

Pewnego dnia popatrzysz wstecz i nie będziesz mogła zrozumieć, o co było to całe zamieszanie.

Jak nie masz humoru  to nawet... teksty

mikela dodano: 9 czerwca 2017

Jak nie masz humoru, to nawet powietrze Cię wkurwia.

Po prostu z czasem pogodziłam się z... teksty

mikela dodano: 9 czerwca 2017

Po prostu z czasem pogodziłam się z faktem, że on zawsze będzie już częścią mnie. Przestałam z tym walczyć i na siłę próbować wymazać go z serca. Kiedyś był centrum mojego świata, kiedyś wszystkie moje uczucia skupiały się na nim, kiedyś mieliśmy się nigdy nie rozstawać. To, że życie zdecydowało za nas, nie oznacza, że zapomnę.

Wyszłabym teraz i zapaliła. I... teksty

mikela dodano: 8 czerwca 2017

Wyszłabym teraz i zapaliła. I gdzieś wyjechała. I może nie wróciła..

Bardzo tęsknię za Tobą. Rano... teksty

mikela dodano: 8 czerwca 2017

Bardzo tęsknię za Tobą. Rano jeszcze pół biedy, bo trzeba pracować, ale pod wieczór Twoja nieobecność staje się dramatyczna.

tak często Cię widzę  choć tak... teksty

mikela dodano: 1 czerwca 2017

tak często Cię widzę, choć tak rzadko spotykam.

Co ty ze mną masz  w co ty ze mną... teksty

mikela dodano: 1 czerwca 2017

Co ty ze mną masz, w co ty ze mną grasz?

Dzień w dzień  bardziej śmieszysz... teksty

mikela dodano: 1 czerwca 2017

Dzień w dzień, bardziej śmieszysz mnie, nie wiesz czego chcesz, czego nie chcesz, wiesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV