głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Ufam nielicznym choć rozsądniej nie ufać nikomu. Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy nie dlatego że stałam się arogancka ale po prostu dlatego że osiągnę

mikela

mikela.moblo.pl
Ufam nielicznym choć rozsądniej nie ufać nikomu.
Ufam nielicznym  choć rozsądniej... teksty

mikela dodano: 18 maja 2015

Ufam nielicznym, choć rozsądniej nie ufać nikomu.

Nie mam już cierpliwości do pewnych... teksty

mikela dodano: 14 maja 2015

Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury. Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie spędzę ani minuty na tych, którzy chcą manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością i bałwochwalstwem. Nie toleruję selektywnej erudycji, ani arogancji akademickiej. Nie pasuję do plotkowania. Nienawidzę konfliktów i porównań. Wierzę w świat przeciwieństw i dlatego unikam ludzi o sztywnych i nieelastycznych osobowościach. W przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady.A na domiar wszystkiego nie mam cierpliwości do wszystkich, którzy nie zasługują na moją cierpliwość.

Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

mikela dodano: 5 maja 2015

Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie.

Słowo na piątek: idźcie w miasto i... teksty

mikela dodano: 5 maja 2015

Słowo na piątek: idźcie w miasto i grzeszcie. Na resztę przyjdzie czas, kiedy będziecie starzy.

Ty nawet odchodzić nie umiesz.... teksty

mikela dodano: 5 maja 2015

Ty nawet odchodzić nie umiesz. Wracasz jak czkawka - ani Cię zapić, ani przespać.

jeśli byłbyś moim najlepszym... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2015

jeśli byłbyś moim najlepszym kumplem nie dowiedziałbyś się, że mam w dupie ten bajzel. Wpadłabym do ciebie i postawiła wódkę, I ostatni dzień spędziłabym z tobą w knajpie.

Nigdy nie mów mi  że noszę wciąż... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2015

Nigdy nie mów mi, że noszę wciąż głowę w chmurach bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.

Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2015

Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to, owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami!

Słyszałam  że można dorosnąć.... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2015

Słyszałam, że można dorosnąć. Ale nigdy nie spotkałam nikogo, komu by się to udało. Bez oparcia w rodzicach łamiemy wszystkie zasady, jakie dla siebie ustanowiliśmy… Reagujemy furią, kiedy sprawy nie idą po naszej myśli… Szepczemy w ciemności naszym przyjaciołom sekrety… Szukamy pocieszenia wszędzie, gdzie się da. I mamy nadzieję wbrew całej logice, wbrew całemu doświadczeniu. Jak dzieci – nigdy nie tracimy nadziei.

Ludzie boją się wchodzić w... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2015

Ludzie boją się wchodzić w głębsze relacje, bo każde rozstanie generuje głębsze blizny. Bezpieczniejsze jest poruszanie się po powierzchni. Głębiej boli bardziej.

Co mnie najbardziej martwi to cały... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2015

Co mnie najbardziej martwi to cały ten czas, który straciliśmy.

Chciałabym  żebyś zadzwonił... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2015

Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie ‘Czekam w samochodzie.’. Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV