głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Lubisz samotność? Lubię nie sprawia mi ona bólu. Nie należę do osób które rozpaczliwie zabiegają o kontakt szczególnie jeśli ma on być płytki i nic niewnoszący

mikela

mikela.moblo.pl
Lubisz samotność? Lubię nie sprawia mi ona bólu. Nie należę do osób które rozpaczliwie zabiegają o kontakt szczególnie jeśli ma on być płytki i nic niewnoszący.
  Lubisz samotność?    Lubię  nie... teksty

mikela dodano: 16 lipca 2016

- Lubisz samotność? - Lubię, nie sprawia mi ona bólu. Nie należę do osób, które rozpaczliwie zabiegają o kontakt, szczególnie jeśli ma on być płytki i nic niewnoszący. Często ludzie uciekają w zgiełk, akcję, bo bliskie spotkanie z samym sobą wydaje się przerażające. Dla mnie weekend w domu to zero problemu. Można posiedzieć, posłuchać muzyki albo nic nie robić, być i się nie bać.

Od samego początku umiejscowila jego... teksty

mikela dodano: 19 czerwca 2016

Od samego początku umiejscowila jego osobę w wyjątkowej części serca.

Nie mów już nic  niech czas stanie... teksty

mikela dodano: 19 czerwca 2016

Nie mów już nic, niech czas stanie w miejscu bo puste słowa już chyba są bez sensu.

Czasami jest tak  że spotkasz kogoś... teksty

mikela dodano: 31 maja 2016

Czasami jest tak, że spotkasz kogoś przez przypadek i ledwie muśniesz go dłonią, a potem o tym jednym krótkim dotyku nie możesz zapomnieć i czujesz na opuszkach palców tęsknotę taką, jaką byś czuł całym ciałem, więc przypominasz sobie tę sekundę na dziesiątki sposobów, w myślach odtwarzasz ten krótki gest po wielokroć, zupełnie jakby to były zastygłe kadry w filmach animowanych, którym suma martwych punktów nadaje życie.

Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie... teksty

mikela dodano: 31 maja 2016

Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać.

Każde z nas musi pójść inną... teksty

mikela dodano: 31 maja 2016

Każde z nas musi pójść inną drogą i żyć osobno, nie możemy żyć ze sobą za kilka lat mi powiesz, że u ciebie wszystko spoko będzie tak, ja wierzę w to głęboko!

Nigdy nie podejmuj stałych decyzji... teksty

mikela dodano: 31 maja 2016

Nigdy nie podejmuj stałych decyzji na tymczasowych uczuciach.

  Czego ode mnie oczekujesz?  Syna.... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2016

- Czego ode mnie oczekujesz? Syna. Poranków. Córki. Wspólnych snów. Tych samych marzeń. Słów, które tylko do mnie pragnąłby mówić. Chciałam jego miłości. Nie można dać komuś niczego więcej, niż go po prostu kochać. Nie można chcieć więcej niż miłości, Chciałam wiec od niego wszystkiego. - Niczego - powiedziałam.

Nasze życie zmienia się często w... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2016

Nasze życie zmienia się często w ciągu sekundy. Stabilnie będziemy leżeć dopiero w trumnie.

Przez te wszystkie lata związku... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2016

Przez te wszystkie lata związku nauczyłam się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu, a może nawet właśnie przez to, trzeba codziennie dorzucać do pieca, żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie, robić drobne niespodzianki, dawać znak, że się kocha. Wszyscy faceci, którzy budzą się rano, powinni pamiętać o tym, że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić, czy w piecu się jeszcze pali, tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć, kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów, to może być drobiazg, SMS. Ale ognia trzeba pilnować, to jest rzecz najważniejsza.

Za dużo przeklinam. Za mało... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2016

Za dużo przeklinam. Za mało słucham innych. (...) Sarkazm to moje drugie imię, a ironię mam w małym palcu. Nie jestem zbyt mądra i piękna, ale jakoś sobie z tym radzę. Czasami jestem infantylna i rzadko cokolwiek mi się udaje. Ale chyba znajdziesz we mnie powod aby mnie pokochać.

Zastanawiam się  ilu osobom nie... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2016

Zastanawiam się, ilu osobom nie udaje się być z tymi, których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV