głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela I czujesz jak usychasz od środka. Jak każdy dzień pozbawia Cię tlenu niezbędnego do życia. Stoisz z boku i patrzysz jak życie się toczy bez Ciebie. Bo przecież

mikela

mikela.moblo.pl
I czujesz jak usychasz od środka. Jak każdy dzień pozbawia Cię tlenu niezbędnego do życia. Stoisz z boku i patrzysz jak życie się toczy bez Ciebie. Bo przecież bez Nieg
I czujesz jak usychasz od środka.... teksty

mikela dodano: 14 luty 2018

I czujesz jak usychasz od środka. Jak każdy dzień pozbawia Cię tlenu niezbędnego do życia. Stoisz z boku i patrzysz jak życie się toczy, bez Ciebie. Bo przecież bez Niego nie istniejesz.

To zabawne. Stacje radiowe są... teksty

mikela dodano: 14 luty 2018

To zabawne. Stacje radiowe są przepełnione miłosnymi piosenkami. Od czerwonych serduszek w telewizorze aż bolą oczy. Sklepowe okna są przyozdobione o cudowne małe amorki a na Twoim biurku stoi bukiet czerwonych róż. A Ty jedyne na co czekasz to " kocham Cię " z ust kto już nie istnieje.

Nie chcesz czułości bo żaden dotyk... teksty

mikela dodano: 14 luty 2018

Nie chcesz czułości bo żaden dotyk nie jest w stanie zastąpić Ci jego dłoni.

Była samotna  ponieważ miłość... teksty

mikela dodano: 11 luty 2018

Była samotna, ponieważ miłość jest jednym z tych uczuć, których nie można kontrolować. Kochała już kiedyś i była kochana, posmakowała, co to marzenia, chodzenie z głową w chmurach, radosna lekkość bytu. Doświadczyła również bólu utraty uczuć, wypalenia. Od tamtej pory postanowiła zamknąć serce na miłość, by nie tracić panowania nad swoimi uczuciami.

Boisz się  że kiedyś będziesz... teksty

mikela dodano: 10 luty 2018

Boisz się, że kiedyś będziesz biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz, że twój czas minął, a ty nic nie przeżyłeś? Żadnej prawdziwej arytmii, żadnej romantycznej długotrwałej tachykardii albo chociaż migotania przedsionków? Tego się lękasz serce?

 Nigdy nie wyrzekłam się nadziei... teksty

mikela dodano: 10 luty 2018

"Nigdy nie wyrzekłam się nadziei, że kiedyś wrócisz do domu - ale przestałam czekać na twój powrót. Człowiek ciężko to znosi, kiedy każdy dzwonek do drzwi albo sygnał telefonu zapierają mu dech w piersiach. W końcu musi dopuścić do siebie myśl, że jego życie podzieliło się na dwie części: przed i po, pomiędzy nimi zaś sterczy wbity twardo klin: strata. Nie krępuje on ruchów - można z nim chodzić, śmiać się, żyć jakby nigdy nic, ale wystarczy przystanąć na chwilę i zgiąć plecy, a w środku poczuje się bardzo wyraźnie ziejącą pustkę."

Za bardzo bolało ostatnim razem  aby... teksty

mikela dodano: 8 luty 2018

Za bardzo bolało ostatnim razem, aby zaryzykować ponownie.

Najważniejsze jest znaleźć kogoś... teksty

mikela dodano: 6 luty 2018

Najważniejsze jest znaleźć kogoś, kto dotknie twojej duszy, nie dotykając nawet jeszcze twojego ciała. Przyspieszy bicie serca, nie przyspieszając biegu zdarzeń. Poruszy twój świat, jednocześnie pozwalając pozostać ci w takim miejscu, w jakim chcesz być. I nawet będąc daleko, będzie znacznie bliżej ciebie, niż wszyscy ludzie znajdujący się dookoła.

Uwielbiałam patrzeć jak zasypiał... teksty

mikela dodano: 6 luty 2018

Uwielbiałam patrzeć jak zasypiał,jak obiecał, że tylko na chwilkę, dosłownie pięć minutek, a po chwili zawinięty w koc,mruczał coś pod nosem. Mówił przez sen,mówił, że kocha i nie zostawi, że jestem ważna i bardzo mnie uwielbia.

Nie żałuję  że go poznałam.... teksty

mikela dodano: 6 luty 2018

Nie żałuję, że go poznałam. Każdy człowiek daje nam jakąś lekcję. Każdy wnosi coś do naszego życia. Nikt nigdy nie przychodzi i nie odchodzi tak po prostu. Zawsze coś zostaje nam odebrane albo mamy czegoś więcej.

Trudno jest wracać do miejsc  w... teksty

mikela dodano: 6 luty 2018

Trudno jest wracać do miejsc, w których kiedyś wydarzyło się tak wiele.

Znowu boli cię brak Jego obecności.... teksty

mikela dodano: 6 luty 2018

Znowu boli cię brak Jego obecności. Siedzisz i użalasz się nad sobą, paląc papierosa za papierosem. Pochłaniasz alkohol w zbyt dużych ilościach, a później robisz rzeczy, których żałujesz. Jesteś opryskliwa, wredna i samotna, a co najgorsze - lubisz to. Nie obchodzi cię zdanie innych, ich opinia, a z czasem nawet uczucia. Chciałabyś być z kimś, mieć kogoś obok, a ciągle ci nie wychodzi. Wmawiasz sobie, że związki i obopólne szczęście nie jest ci pisane, że jesteś skazana na wieczną samotność, że miłość i ta cała otoczka wokół niej po prostu nie jest dla ciebie. Oszukujesz siebie, ale w końcu zaczynasz wierzyć w te brednie. Odrzucasz każdego napotkanego faceta, a później płaczesz, że nikt cię nie chce. Wykańczasz sama siebie, bez przerwy działasz na własną niekorzyść, udajesz, że wszystko jest w porządku, uśmiechasz się nieszczerze, a później wracasz do domu i płaczesz, że jest źle. Doprawdy? Jak daleko jesteś w stanie się jeszcze posunąć, żeby kompletnie znienawidzić siebie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV