głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Czas teraźniejszy najtrudniejszy czas w moim życiu. Najbardziej boję się tego że kiedyś spotkam go na ulicy w objęciach innej dziewczyny. Chciałabym żeby ktoś n

mikela

mikela.moblo.pl
Czas teraźniejszy najtrudniejszy czas w moim życiu.
Czas teraźniejszy   najtrudniejszy... teksty

mikela dodano: 25 luty 2018

Czas teraźniejszy - najtrudniejszy czas w moim życiu.

Najbardziej boję się tego  że... teksty

mikela dodano: 25 luty 2018

Najbardziej boję się tego, że kiedyś spotkam go na ulicy w objęciach innej dziewczyny.

Chciałabym  żeby ktoś na złość... teksty

mikela dodano: 25 luty 2018

Chciałabym, żeby ktoś na złość zamknął nas w pomieszczeniu, gdzie moglibyśmy powiedzieć sobie całą prawdę.

Przychodzi taki czas  że zaczynamy... teksty

mikela dodano: 25 luty 2018

Przychodzi taki czas, że zaczynamy mimo wszystko tęsknić za przeszłością.

Kiedy znajdziesz kogoś  kto sprawia... teksty

mikela dodano: 25 luty 2018

Kiedy znajdziesz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, a nawet śmiejesz, i przy kim czujesz się bezpiecznie... nie możesz tak po prostu pozwolić mu odejść, tylko dlatego, że się boisz.

Brzmisz jak nie mój problem. teksty

mikela dodano: 24 luty 2018

Brzmisz jak nie mój problem.

jak będziesz odchodził to jebnij... teksty

mikela dodano: 23 luty 2018

jak będziesz odchodził to jebnij tak drzwiami, żebym miała pewność, że już nie wrócisz.

Odchodziłam od wielu ludzi  wiele... teksty

mikela dodano: 22 luty 2018

Odchodziłam od wielu ludzi, wiele razy. Chciałabym spotkać kogoś, przy kim będę chciała zostać. Nie odejść i ewentualnie wrócić. Zostać i czuć się na tyle bezpiecznie, żeby przestać uciekać.

Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

mikela dodano: 21 luty 2018

Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami.

Chciałbym umieć wierzyć w... teksty

mikela dodano: 21 luty 2018

Chciałbym umieć wierzyć w lojalność innych osób względem nas samych, ale nie zawsze możemy sobie pozwolić na zaufanie do otaczającego nas Świata. Dlatego uważam, że najprościej jest otoczyć się ludźmi, którzy nigdy nas nie zawiedli. Pamiętajcie, tylko najlepsi i najbardziej lojalni chcą nam pomóc, reszta jest tylko ciekawa ilu porażek bądź sukcesów doświadczymy w życiu.

W życiu jest tak  że czasami musisz... teksty

mikela dodano: 21 luty 2018

W życiu jest tak, że czasami musisz się zderzyć ze ścianą. Musisz nabić sobie potwornego guza. I wtedy ktoś, prawdopodobnie, jebnie cię jeszcze prosto w brzuch. Wówczas sobie przypomnisz, jak fantastycznie jest mieć płuca. Jak cudowny jest każdy bezproblemowy oddech. Jak cudowny jest krzyk. A później? Później musisz wstać, oprzytomnieć i rozwalić tę ścianę, albo ją obejść. Wstań, więc. Ja próbuję.

Wydaję się być nie taką... teksty

mikela dodano: 19 luty 2018

Wydaję się być nie taką najgorszą dziewczyną. Mam mnóstwo wad, ale również coś tam w sobie dobrego. Często popełniam błędy, ale jednak mam jakieś pojęcie o życiu. Na świecie jest tyle fantastycznych, dobrych ludzi, ale moje zainteresowanie skupi się zawsze na kimś zupełnie przedziwnym. Na kimś, kto nie tyle mnie interesuje sam w sobie, co zaciekawi mnie jego pokrętna osobowość. I zamiast się wycofać w odpowiednim momencie, to brnę zupełnie głupio, żeby zobaczyć czy mam racje, czy dobrze odgadłam zagadkę. Kontynuuję wszystko, tylko po to żeby nocami analizować profil psychologiczny takiego przypadku i odgadywać "co autor miał na myśli" mówiąc swoje skomplikowane monologi. Przesiąknięta jestem psychologią na wskroś, ale bezsprzecznie we krwi mam umiejętność pakowaniem się w kłopoty i wchodzeniem w różne skomplikowane sytuacje, tylko po to żeby zobaczyć co będzie dalej. Myślałam, że może dorosłość mnie czegoś nauczy. Albo chociaż doświadczenie. Ale gdzie tam. Jestem coraz głupsza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV