głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Ja jestem jedną z tych która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej niż ja kiedykol

mikela

mikela.moblo.pl
Ja jestem jedną z tych która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej niż ja kiedykolwiek
Ja jestem jedną z tych  która... teksty

mikela dodano: 13 listopada 2017

Ja jestem jedną z tych, która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą, która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej, niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich. Robię sobie nadzieje, a potem płaczę. Staram się tylko, żeby nikt nie zauważył tego, że jestem smutna. Często się śmieję, bo kocham to. Taka już jestem. Cholernie wrażliwa i wesoła.

 Dałbyś jej trzecią szansę? Tak.... teksty

mikela dodano: 13 listopada 2017

-Dałbyś jej trzecią szansę?-Tak.-Ale przecież dwa razy tak bardzo Cię zraniła..- Tak, to prawda. Ale jest jeszcze coś..-Co takiego?-Ja ją kocham. Kocham ją tak bardzo, że dałbym wsadzić sobie sztylet w serce po raz trzeci dla chociażby kilku chwil, które podarowałaby tylko mnie.

Całą noc przewracał się w... teksty

mikela dodano: 13 listopada 2017

Całą noc przewracał się w łóżku, myśląc o niej. Ona przez całą noc robiła to samo. Można by powiedzieć, że noc spędzili razem.

Decydując się na znajomość z... teksty

mikela dodano: 12 listopada 2017

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo, że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam po tym związku, że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt, bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. Każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbowałeś. Chciałeś mnie taką, jaką jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością, trudną i krytyczną, z wszystkimi moimi wadami.

usiądź chwilę na spokojnie.... teksty

mikela dodano: 12 listopada 2017

usiądź chwilę na spokojnie. popatrz w lustro i zastanów się jak wygląda Twoje życie. czy odpowiednio się ustatkowałaś, czy może stać Cię było na więcej? pomyśl, czy te pochopne decyzje były właściwe. czy dobrze zrobiłaś kłócąc się z tą osobą. zastanów się jak wyglądałoby życie z Nim, a jak wygląda bez Niego i czy w ogóle warto było coś zaczynać. fajnie czujesz się cierpiąc?

I czul  ze każda chwila z nia jest... teksty

mikela dodano: 8 listopada 2017

I czul, ze każda chwila z nia jest jak z bajki, dlatego starał sie wykorzystać każdą minutę a nawet sekundę spędzoną w jej towarzystwie. Patrzac na nia chciał zapamiętać najdrobniejsze szczegóły. Poczuć jej najmniejszy dotyk, złapać spojrzenie i uśmiech, który go tak bardzo cieszyl, bo wiedział, ze moze to nie trwać wiecznie, a magiczne pocałunki zapisywał wewnątrz siebie, by moc je odtworzyc i przypomnieć sobie o nich bo wtedy czul sie naprawde szczęśliwy. Tak, były to dni, w ktorych świeciło słońce nawet jak za oknem padał deszcz. A bylo tak, gdy czuł, że jest blisko i trzyma go za rękę.

cieszę się  że jesteś. Gdzieś  w... teksty

mikela dodano: 7 listopada 2017

cieszę się, że jesteś. Gdzieś, w tym samym co ja listopadzie.

Uśmiecham się już tylko... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2017

Uśmiecham się już tylko emotikonami, i to już chyba z przyzwyczajenia.

Świecie mój  daj mi żyć. teksty

mikela dodano: 1 listopada 2017

Świecie mój, daj mi żyć.

Niektórzy ludzie twierdzą  że... teksty

mikela dodano: 21 września 2017

Niektórzy ludzie twierdzą, że zawsze trzeba walczyć do końca. Pomimo wszystko, wbrew sobie i wszystkiemu. Może mają rację. Ja jednak uważam, że każda walka ma swój koniec. Czasami i Ty musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz z szacunku do siebie. Po to by móc jeszcze się uśmiechać i mieć normalne życie. Nie czekaj na cud. Pieprzonych cudów nie ma…

nienawidzę facetów. Nienawidzę ich... teksty

mikela dodano: 18 września 2017

nienawidzę facetów. Nienawidzę ich za to, że są tak bardzo potrzebni.

oprócz marzeń warto tez mieć... teksty

mikela dodano: 3 września 2017

oprócz marzeń warto tez mieć papierosy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV