głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Wie już coś o niej. Gdy jest radosna ma rozpuszczone włosy gdy jest jej smutno wiąże je w kucyk a gdy o czymś myśli obgryza paznokcie. To wystarczyło by mógł ją

mikela

mikela.moblo.pl
Wie już coś o niej. Gdy jest radosna ma rozpuszczone włosy gdy jest jej smutno wiąże je w kucyk a gdy o czymś myśli obgryza paznokcie. To wystarczyło by mógł ją pokoc
Wie już coś o niej. Gdy jest... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Wie już coś o niej. Gdy jest radosna ma rozpuszczone włosy, gdy jest jej smutno wiąże je w kucyk, a gdy o czymś myśli, obgryza paznokcie. To wystarczyło, by mógł ją pokochać.

Lubimy wspominać  rozpamiętywać... teksty

mikela dodano: 8 września 2015

Lubimy wspominać, rozpamiętywać, dzielić włos na czworo. „Dlaczego mi się to przytrafiło?” Po prostu przytrafiło, chuj wie dlaczego, tego nie zmienisz. „Co pomyślą o mnie inni?” Inni o tobie nie myślą. „A co by było, gdyby? Jakby to było, gdybym wybrał inaczej? Być teraz w innym mieszkaniu, w innym domu, z inną kobietą albo innym mężczyzną. Mieć inną pościel, inne kieliszki, inną pracę. Wystarczyło przecież tylko … .” I tutaj pojawia się długa historia, co wystarczyło zrobić. „Trzeba było bardziej to, bardziej tamto, nie odpuszczać, naciskać, iść do przodu.” Ale tego nie wybrałaś/ nie wybrałeś. Wyciągnij wnioski, żyj dalej, nie ma sensu się katować.

   Masz jakieś plany na jesień?... teksty

mikela dodano: 8 września 2015

"- Masz jakieś plany na jesień? - Pić będę. - Przecież takie sam miałeś plan na lato! - O czym ja mam rozmawiać z człowiekiem, który nie rozróżnia wesołego letniego picia od jesiennego depresyjnego pijaństwa?"

Ciebie nie ma  został żal. teksty

mikela dodano: 8 września 2015

Ciebie nie ma, został żal.

Czego się boję? I nagle w głowie... teksty

mikela dodano: 30 sierpnia 2015

Czego się boję? I nagle w głowie pojawiły mi się miliony myśli. Tak.. boję się tego, że kiedyś będę zwykłym szarym człowiekiem. Tego, że nie spotkam osoby, która uczyni moje życie wyjątkowym. Boje się, że nie będę umiała dawać radości osobą które kocham. Boję się życia. Boję się że ludzie nie będą mnie rozumieć. Że nie będę umiała cieszyć się z zachodów słońca, że zabije mnie codzienność szarych chodników i monotonia zwykłych ludzi. Że zostanę sama.

Serce to działka  działka pełna... teksty

mikela dodano: 30 sierpnia 2015

Serce to działka, działka pełna hektarów na takiej działce każdy z nas stawia dom. Dom, do którego wstęp mają nieliczni.. Z czasem pojawia się osoba, która do tego domu dostaje klucz, wprowadza się. Ale bywa jednak tak, że nadchodzi dzień jej przeprowadzki, do wygodniejszego dla niej mieszkania, a wtedy my nie mamy ochoty na remont. Czekamy przy nie do końca zamkniętych drzwiach, z nadzieją, że może jeszcze wróci i stanie w nich ten, kogo kochamy.

Masz oprzeć się pokusie  a nie... teksty

mikela dodano: 29 sierpnia 2015

Masz oprzeć się pokusie, a nie kurwa jej ulec.

Bawiliśmy się w dość silną i... teksty

mikela dodano: 29 sierpnia 2015

Bawiliśmy się w dość silną i uzależniającą zabawę, nieświadomi brnęliśmy coraz głębiej i dalej, żadne z nas nie traktowało tego poważnie, aż do czasu gdy nasz dystans prysł i zlaliśmy się jakby w jedno ciało, gdy moje oczy były Twoje, a Twoje dłonie moimi. Brak twojego dotyku i przenikliwych spojrzeń sprawia, że czuję się jak narkoman na głodzie, a przecież nic nie brałam, to była jedynie zabawa..

Nauczył mnie na przykład  że... teksty

mikela dodano: 19 sierpnia 2015

Nauczył mnie na przykład, że należy ulegać swoim pragnieniom wtedy, kiedy nadchodzą, i nic nie odkładać na później.

Dlaczego mówimy  dzień dobry  na... teksty

mikela dodano: 18 sierpnia 2015

Dlaczego mówimy "dzień dobry" na powitanie, przecież żaden dzień nie jest dobry. Codziennie ktoś umiera, ludzie tracą bliskich, płaczą, nieszczęśliwie się zakochują, cierpią, popadają w depresje, popełniają samobójstwa, zadają sobie i innym ból. Jak taki dzień może być dobry?

A jeśli mogłabym cofnąć czas to... teksty

mikela dodano: 18 sierpnia 2015

A jeśli mogłabym cofnąć czas to możesz być pewny, że przeżyłabym dokładnie to samo, sekunda po sekundzie, z Tobą.

przez przypadek zaczęliśmy  przez... teksty

mikela dodano: 18 sierpnia 2015

przez przypadek zaczęliśmy, przez przypadek skończyliśmy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV