głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela do tej pory na samą myśl o jego imieniu łapało mnie coś od środka coś zwanego ' wspomnieniami ' teraz nie mam nic. nic żadnych wspomnień. nic. nawet nie miałam

mikela

mikela.moblo.pl
do tej pory na samą myśl o jego imieniu łapało mnie coś od środka coś zwanego ' wspomnieniami ' teraz nie mam nic. nic żadnych wspomnień. nic.
do tej pory na samą myśl o jego... teksty

mikela dodano: 10 października 2013

do tej pory na samą myśl o jego imieniu łapało mnie coś od środka, coś zwanego ' wspomnieniami ' teraz nie mam nic. nic, żadnych wspomnień. nic.

nawet nie miałam odwagi zapytać co... teksty

mikela dodano: 10 października 2013

nawet nie miałam odwagi zapytać co u niego słychać. nie miałam siły słuchać jak to bardzo szczęśliwy jest z nią. nie, nie jestem zazdrosna. jest mi po prostu przykro. Był moim przyjacielem.

w zasadzie chciałabym abyś mnie... teksty

mikela dodano: 10 października 2013

w zasadzie chciałabym abyś mnie potrzebował.

a no bo on właśnie zmienił status... teksty

mikela dodano: 10 października 2013

a no bo on właśnie zmienił status na w związku . Nie żeby mnie to coś obchodziło, tak tylko mówię.

i chyba wrócił ten czas  kiedy... teksty

mikela dodano: 10 października 2013

i chyba wrócił ten czas, kiedy zastanawiam się czemu to wszystko się tak właśnie skończyło. przecież mogło być całkiem inaczej. wszystko mogło całkiem inaczej się potoczyć.

  spokojnie  dasz radę. przeproś... teksty

mikela dodano: 10 października 2013

" spokojnie, dasz radę. przeproś, kup kwiaty i powinno wszystko dobrze. " - słowa które ledwo co przeszły mi przez gardło. mieszane uczucie, pomóc chłopakowi który znaczy dla nas wszystko aby jego miłość dalej nią była.

  a tak szczerze jak reagujesz gdy... teksty

mikela dodano: 10 października 2013

- a tak szczerze jak reagujesz gdy ktoś wypowiada moje imię ? - nie reaguję. udaję że nie było wymienione tylko dlatego że nie chce wracać do wspomnień które tak bolą. do tego wszystkiego co kiedyś miało miejsce i wiem że nigdy się nie powtórzy.

w życiu wszystkiego trzeba... teksty

mikela dodano: 9 października 2013

w życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa, upić się do nieprzytomności, tańczyć całą noc, zgubić telefon, nieszczęśliwie się zakochać, jechać w bagażniku, pływać w nocy, zgubić się w obcym mieście. Ale jeśli robisz coś złego, to przynajmniej baw się przy tym dobrze. Może jutro będzie koniec świata. Przecież może.

Głośniki na maksa. Chcę... teksty

mikela dodano: 9 października 2013

Głośniki na maksa. Chcę zagłuszyć te myśli,przez które nawet ciężko mi oddychać. mogłaś mu powiedzieć , że go kochasz , podła egoistko .

Tak nagle się poznali. Tak... teksty

mikela dodano: 8 października 2013

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

Chronił ją przed najgorszym złem... teksty

mikela dodano: 8 października 2013

Chronił ją przed najgorszym złem, przed każdym jej koszmarem. Sprawiał, że czuła się przy nim bezpieczna. Nigdy nie pozwoliłby jej skrzywdzić, jednak sam wyrządził jej najgorsze zło.

Ból ustąpi i kiedyś ta Twoja... teksty

mikela dodano: 8 października 2013

Ból ustąpi i kiedyś ta Twoja pierwsza miłość śmieszna Ci się wyda i jedyne, co Ci po niej pozostanie, to ten przeceniany przymiotnik "pierwsza". Bo ważniejsze są miłości następne, a najważniejsza jest i tak zawsze ta ostatnia..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV