głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Nie pozostawało mi nic innego jak wziąć się znów do pracy i to żywiej niż zwykle żeby powoli wypłoszyć tego małego trupka który błąkał się po zakamarkach mojego

mikela

mikela.moblo.pl
Nie pozostawało mi nic innego jak wziąć się znów do pracy i to żywiej niż zwykle żeby powoli wypłoszyć tego małego trupka który błąkał się po zakamarkach mojego mó
Nie pozostawało mi nic innego  jak... teksty

mikela dodano: 1 marca 2016

Nie pozostawało mi nic innego, jak wziąć się znów do pracy, i to żywiej niż zwykle, żeby powoli wypłoszyć tego małego trupka, który błąkał się po zakamarkach mojego mózgu i męczył mnie swoimi wielkimi, uważnymi oczyma.

Głupotą jest znikać z życia... teksty

mikela dodano: 29 luty 2016

Głupotą jest znikać z życia kogoś, kto ustawił nas na pierwszym miejscu. Kto oddał nam swoje serce, duszę i emocje. Uciec bez słów okrywając dnie i noce tej osoby ciszą, pustką i zastanowieniem. Nie róbcie tego. Nie odchodźcie od dobrych ludzi, myśląc, że na nich nie zasługujemy. Możecie im zniszczyć życie.

Nie zestarzejemy się razem. Pewnego... teksty

mikela dodano: 18 luty 2016

Nie zestarzejemy się razem. Pewnego razu pokłócimy się, powiemy za dużo przykrych słów i nie przeprosimy, jesteśmy zbyt dumni, zbyt zranieni. Potrzeba stabilności zacznie narastać, przestanie nas bawić nasza niepewność i gwałtowność. Spojrzymy wtedy na siebie i będziemy musieli przyznać, że byliśmy błędem.

Życie jest po to  by je przeżywać... teksty

mikela dodano: 17 luty 2016

Życie jest po to, by je przeżywać i kiedy dostajesz szansę, aby doświadczać niesamowitych rzeczy z niezwykłą osobą, nie istnieje ani jeden powód na tym świecie, by powiedzieć nie.

W pewnym sensie zawsze masz 17 lat i... teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

W pewnym sensie zawsze masz 17 lat i czekasz aż zacznie się prawdziwe życie.

Zawsze wstydziłam się odbierać... teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

Zawsze wstydziłam się odbierać telefon stacjonarny. Rozmowy z kimś obcym. Nie cierpiałam wizyt w banku. Na poczcie. Pani z okienka. Spojrzenia prosto w oczy. Bałam się pierwszej wizyty w bibliotece. I pierwszej w dziekanacie. Wstydziłam się pani z warzywniaka. I ładnych chłopców o wrednych oczach. I ładnych dziewczyn o wrednych oczach. Wszystkich o wrednych oczach. Telefonów czasami nadal nie odbieram…

Już mi nie znikaj. Wiesz przecież... teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

Już mi nie znikaj. Wiesz przecież, jak boli samotny spacer. Tak w środku miasta łatwo się zgubić bez Twojej ręki. Niebo tnie jak brzytwa. Krzyczy przeciąg. Bez oddechu jak smutny obłok. Bądź. Na każde słowo. Na jutro i na zawsze. Na najpiękniejsze listy. Na wszystko i na cokolwiek.

A ona? Jej defekt polega właśnie na... teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

A ona? Jej defekt polega właśnie na tym, że ni stąd, ni zowąd zdarza jej się osunąć w inny czas, jakby podłoga się pod nią zapadła, jakby zleciała o kilka pięter niżej. Ona wierzy, że nie boi się niczego. A przecież zawsze się czegoś boi. Zawsze tego samego i niczego więcej. Ale ten strach tak wrósł w jej serce, że na co dzień wcale go nie czuje, tylko czasem coś ją zaczyna dławić, jakby w gardle utkwiło obce ciało, które wzięło się tam nie wiadomo skąd.

Jedno  co można zrobić  to... teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

Jedno, co można zrobić, to podejść do rzeczy filozoficznie, czyli powiedzieć sobie: 'srał to pies'.

u mnie dobrze  we mnie źle. teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

u mnie dobrze, we mnie źle.

Temu co umarło  trzeba pozwolić... teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

Temu co umarło, trzeba pozwolić umrzeć. Temu co żyje, trzeba nieraz pomóc żyć.

Uwierzysz mu? Tak zwyczajnie na... teksty

mikela dodano: 26 stycznia 2016

Uwierzysz mu? Tak zwyczajnie na słowo? Na obietnicę? Na szczery uśmiech czy ładne oczy? Znów mu zaufasz? Oddasz ponownie całą siebie? Powiedz, ile razy musisz przez niego upaść, żeby zrozumieć swój błąd? Jak wiele łez musisz jeszcze wylać, żeby upewnić się, że nie jest Ciebie wart? Kochasz, to oczywiste. Ale czy miłość jest warta każdych poświęceń? Nawet tych raniących duszę i serce i całego człowieka, od stóp do głów, zajmując serce i zasłaniając oczy? Powiedz mi, czy każdy upadek spowodowany przez niego i doprowadzający cię na skraj, musi kończyć się lądowaniem w jego ramionach? Jak wiele jeszcze potrafisz mu wybaczyć? Ile tak naprawdę pozostało Ciebie z Ciebie? [ yezoo ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV