głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela podobno mieliśmy być tylko przyjaciółmi tak? podobno byliśmy tylko przyjaciółmi ale przyjaciele nie patrzą tak na siebie przyjaciele nie umierają tak bardzo z z

mikela

mikela.moblo.pl
podobno mieliśmy być tylko przyjaciółmi tak? podobno byliśmy tylko przyjaciółmi ale przyjaciele nie patrzą tak na siebie przyjaciele nie umierają tak bardzo z zazdrośc
podobno mieliśmy być tylko... teksty

mikela dodano: 4 listopada 2015

podobno mieliśmy być tylko przyjaciółmi, tak? podobno byliśmy tylko przyjaciółmi, ale przyjaciele nie patrzą tak na siebie, przyjaciele nie umierają tak bardzo z zazdrości o drugą osobę, przyjaciół nie przechodzą dreszcze, przyjaciołom nie brakuje powietrza, przyjaciele nie wyznają sobie miłości, przyjaciele nie odchodzą od siebie, gdy kogoś sobie znajdą, przyjaciele nie tęsknią tak długo - zwykli przyjaciele nie dodają miłości do swojej znajomości.

już sama nie wiem jak to ma być... teksty

mikela dodano: 31 października 2015

już sama nie wiem jak to ma być, wszystko się kiedyś zaczyna i kończy..

to już dziś. dzień w którym... teksty

mikela dodano: 31 października 2015

to już dziś. dzień w którym rodziny przypominają sobie o stracie swoich bliskich. to dzień w którym na każdym grobie świecą się znicze. dlaczego w każdy powszedni dzień tego nie ma ? dlaczego ludzie zapominają ? może to poczucie obowiązku ? jest to piękny dzień, a jednocześnie bardzo smutny.. to na cmentarzu zauważamy różnicę pomiędzy 'żegnaj' a 'do widzenia' jak co rok wieczorem pójdę tam na spacer. lubię tę wewnętrzną ciszę która mnie tam ogarnia. spadające, jesienne liście utwierdzają mnie w przekonaniu, że wszystko jest ulotne, tak jak nasze życie..

Jaki on musiał być wyjątkowy  że... teksty

mikela dodano: 31 października 2015

Jaki on musiał być wyjątkowy, że dla niego była gotowa na tak wiele.

Przyjaciel to człowiek  do którego... teksty

mikela dodano: 27 października 2015

Przyjaciel to człowiek, do którego dzwonię po wielu miesiącach milczenia, a nie pyta: dlaczego się nie odzywałaś, tylko mówi: cieszę się, że właśnie dziś słyszę Twój głos.

Czasem łapią mnie dni kiedy po... teksty

mikela dodano: 27 października 2015

Czasem łapią mnie dni kiedy po prostu bardziej brakuje mi tej cząstki siebie, którą zabrał znikając. Bo przecież ludzie zabierają ze sobą tak jakby fragment nas odchodząc. Przecież po ich odejściu nic nie jest już takie same.

Rodzimy się w jeden dzień. Umieramy... teksty

mikela dodano: 25 października 2015

Rodzimy się w jeden dzień. Umieramy w jeden dzień. W jeden dzień możemy się zmienić. I w jeden dzień możemy się zakochać. Wszystko może się zdarzyć w ciągu zaledwie jednego dnia.

Bądź przy mnie. Bądź  taki jakim... teksty

mikela dodano: 24 października 2015

Bądź przy mnie. Bądź, taki jakim byłeś, taki jakiego zawsze Cię pragnęłam. W pierwszych promieniach wiosny, przytul mnie ciepło, delikatnie jak najlepszy przyjaciel, prawie łamiąc żebra jak najgorszy wróg. Bądź, obecnością złagodź mój ból, bądź taki jak we wspomnieniach.

Kiedy człowiekowi jest źle... teksty

mikela dodano: 21 października 2015

Kiedy człowiekowi jest źle - Skarży się. Kiedy jest naprawdę źle - Milczy. Ale kiedy jest naprawdę bardzo źle - Śmieje się. Po prostu siada z założonymi rękami i śmieje się z tej całej, żałosnej sytuacji.

Jestem klasyczną choleryczką. Taką... teksty

mikela dodano: 20 października 2015

Jestem klasyczną choleryczką. Taką, co wybucha i gaśnie, i potem w ogóle nie wie, o co chodziło.

Niby nic takiego  jedna noc.  Niby... teksty

mikela dodano: 18 października 2015

Niby nic takiego, jedna noc. Niby nic wielkiego, jedna noc. Niby nic a jednak.

siedzę na parapecie z nogami przy... teksty

mikela dodano: 14 października 2015

siedzę na parapecie z nogami przy klatce piersiowej, słucham happysadu, piję ulubioną zieloną herbatę i zastanawiam się co u Niego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV